چگونه جاستین لانگ برای «بربرین» بد شد

«این برای اولین بار خواندن بسیار سرگرم کننده بود، زیرا مانند تماشاگران، وقتی این اتفاق برای بیل می افتد [Skarsgård’s] لانگ می‌گوید، من نمی‌دانستم که AJ چگونه در داستان قرار می‌گیرد. “این قوانین داستان سرایی را زیر پا می گذاشت، بنابراین من خیلی شیفته آن شدم، کسی که جسارت نوشتن آن را داشت.”

GQ با لانگ در مورد ایفای نقش نفرت انگیزترین شخصیت حرفه ای خود صحبت کرد، این که چگونه کارگردان Zach Cregger او را به یاد سام ریمی می اندازد، و اینکه چیزی شبیه یک جونده مرده توسط یک هیولای ترسناک مادری وارد دهان شما شده است.

لانگ قبلا در فیلم های ترسناک سرآمد بوده است. نقش مهم او به عنوان یک دانشجوی کالج در سال 2001 بود Jeepers Creepers و او به عنوان دوست پسر حامی و در عین حال گیج آلیسون لومان در فیلم کلاسیک کالت سام ریمی در سال 2009 عالی بود. مرا به جهنم بکش اما او هرگز شخصیتی به این افتضاح را بازی نکرده است – این نقش نه تنها مشخصات شخصیت معمولی لانگ را زیر و رو می‌کند، بلکه از اعتماد ذاتی ما به او علیه ما استفاده می‌کند. به ویژه در فیلمی که موجودی که مانند یک هیولا راه می رود و مانند یک هیولا صحبت می کند، در واقع منبع واقعی وحشت نیست، خوب کار می کند.

در سال های اخیر، لانگ دامنه خود را گسترش داده است. او راه اندازی کرد پادکست مصاحبه (میهمانان شامل پاریس هیلتون، کال پن، و دیپاک چوپرا هستند)، میزبان یک برنامه مسابقه چوبی در دیزنی + بود، و اولین کارگردانی خود را در کنار برادرش کریستین انجام داد. اما او همچنین در برخی از بهترین بازی های دوران حرفه ای خود در فیلم های مستقل مانند بعد از کلاس و موج. کار او در بربر در آن سطح به عنوان کاوش یک مرد واقعاً خودخواه و پست است که تلاش می کند در پی جنبش من هم از مسئولیت پذیری چشم پوشی کند.

جاستین لانگ به نظر یک مرد خوب است. این یک تعارف عقب‌نشینی نیست: این بازیگر 44 ساله با بازی در نقش‌های جذاب همه افراد در کمدی‌ها، عاشقانه‌ها و تعدادی فیلم ترسناک عالی، حرفه‌ای چشمگیر داشته است.

این باعث می‌شود که بازیگر خودخواه و لوس کمدی کمدی با اتهام تجاوز جنسی روبرو شود که لانگ در این فیلم ترسناک بازی می‌کند. بربر، که در اولین هفته اکران خود در صدر جدول باکس آفیس قرار گرفت، هر چه ترسناک تر. شخصیت لانگ، ای جی گیلبراید، به روی صفحه نمایش نگاه می کند، در PCH پایین می رود و در کنار آن آواز می خواند. «ریکی تیکی تاوی» توسط دونوان، 45 دقیقه بعد، و در ابتدا نمی توان حدس زد که چگونه با تس (جورجینا کمپبل)، زنی که در Airbnb متعلق به گیلبید با مرد مرموزی به نام کیت (بیل اسکارسگارد) دوبار رزرو می شود، تلاقی می کند. او یک محفظه مخفی را در زیرزمین خانه کشف می کند، و فیلم از آنجا تبدیل به یک کابوس می شود و موفق می شود هم سرگرمی شادی آور دیوانه و هم نقد اجتماعی-فرهنگی با چشمان واقعی را ارائه دهد.

جاستین لانگ: یادم می آید زمانی که کار می کردم جیپر کریپر، شنیده بودم که آنها مجهولات کامل می خواهند. در آخرین دوره آزمایشی، افرادی بودند که من تشخیص دادم که در فیلم‌ها بازی کرده‌اند، و مطمئناً در حدی نبودم که بتوانم آن‌ها را تشخیص بدهم که شما فقط تصور کنید که من قرار است بازی کنم. [survive]. برد پیت را در یک فیلم می‌بینید و می‌دانید که او تا انتها خواهد رفت، بنابراین چیزی در مورد آن وجود داشت. [casting unknowns] من فکر می کردم خطرات را برای بینندگان افزایش داد. شما باید به این شخصیت ها اهمیت دهید. فکر می‌کردم جورجینا کمپبل کار فوق‌العاده‌ای را در به تصویر کشیدن کسی که شما به او اهمیت می‌دهید و ریشه در او دارید انجام داده است. این کار آسانی نیست، نوشتن آن کار آسانی نیست. اگر عملکرد او نبود، بربر کار نخواهد کرد این یک عملکرد لید منفرد واقعی است و انجام آن آسان نیست.منبع

جی کیو: بربر یک نوع خاص از فیلم ترسناک است، زیرا فکر می کنید به سطح مشخصی رسیده اید که چقدر ترسناک است، فقط برای بار دوم که پایین شما را رها کند.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: