چگونه تیلور روکس به خبرنگار مورد علاقه ورزشکار مورد علاقه شما تبدیل شد؟

او خود را هم به‌عنوان یک روزنامه‌نگار و هم به‌عنوان یک همسال نشان می‌دهد – کسی که بر خلاف گزارش‌گر کتک‌زن سنتی (پیرتر، سفیدپوست‌تر) شما، چیزی عمیق‌تر در مورد موضوعات خود می‌فهمد. «مردم احساس می‌کنند دارند با کسی صحبت می‌کنند که آشنا و آشناست و نه «در کنارشان»، اما [also] روکس می‌گوید که قرار نیست شما را لعنت کند. “من فقط از شما سوال می پرسم و شما هر طور که می خواهید به آنها پاسخ می دهید.” نشستن های او گاهی اوقات به طرز وحشتناکی پیشگویانه به نظر می رسد – بام آدبایو در شروع فصل به او گفت که او از بازی با سلتیکس متنفر است. اغلب آنها به دلایلی فراتر از ورزش طنین انداز می شوند. آن مصاحبه Adebayo به دلیل نحوه حرکت ستاره Heat در مورد ارتباط مجدد با پدرش که از او جدا شده بود، در فضای مجازی پخش شد، در حالی که گپ با اسپنسر دینویدی، نگهبان نتس، به دلیل جذابیت آن برای مردان جوان برای چک کردن با بزرگترهایشان مورد توجه قرار گرفت.

منبع

او از هر مصاحبه جدید به عنوان کارتی برای افراد بالقوه DM سرد استفاده می کرد – همه از اسنوپ داگ تا جیمی باتلر. باتلر پیام اولیه او را نادیده گرفت (یا سخاوتمندانه پیشنهاد داد، فقط ندید). از آن زمان، او چندین بار با او مصاحبه کرده است، و او برای اولین بار سریال Bleacher Report خود نشست، ببر اونجا (اکنون به عنوان شناخته شده است تیلور روکس ایکس). (آنها پیک را بازی کردند؛ روکس کارت امتیازی را دارد که باتلر پس از باخت روی آن نوشته بود: “Fuck You” را که در آپارتمانش قاب شده بود.)

او در رشته روزنامه‌نگاری پخش در دانشگاه ایلینویز تحصیل کرد و در Bleacher Report و Turner Sports شروع به کار کرد. با گذشت زمان، مصاحبه تیلور روکس به آرامی اما مطمئناً به دسته خاص خود تبدیل شد. او توضیح می دهد که مسیر تبدیل شدن به یک مصاحبه کننده مقصد ساده است: نشان دادن و اثبات کردن. شما باید یک سوژه خوب پیدا کنید، و سپس – او با اراده ای پولادین می گوید – “باید آن را له کنید. بدنش کن.»

روکس، به تازگی 31 ساله، در حومه شهرستان گوینت جورجیا بزرگ شده است، جایی که، همانطور که او می گوید، “شما یا فوتبال تماشا کردید یا به شمال رفتید.” البته او هر دو را انجام داد. او می‌گوید: «همیشه احساس می‌کردم زندگی بزرگ‌تر از جایی است که من بودم. و ورزش و صحبت کردن با مردم چیزی است که من آن را دوست داشتم و احساس می کردم می تواند وسیله ای برای نشان دادن من باشد.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: