چگونه بلا حدید و رامی یوسف BFF شدند

اگر حدیدی که در فرهنگ می بینیم بازتابی صادقانه از شخصیت او در خلوت باشد، یوسف نمی تواند بیشتر شبیه شخصیتی باشد که در تلویزیون بازی می کند. رامی واقعی راحت و مهربان است. تقریباً بدون زحمت متفکرانه. در روزی که این جفت برای عکسبرداری همراه با این داستان ملاقات کردند، او حدید را در آپارتمانش در نیویورک ملاقات کرد و آنها با هم به سمت غروب رفتند، جایی که او با بازی به او اجازه داد تا در طراحی استایل او برای عکس‌ها رهبری کند. او مطمئن شد که من را به درستی به نامزد آن زمان و اکنون همسرش که برای معاشرت آمده بود، معرفی کرده است. او حتی آنقدر روی ادامه گفتگوی ما متمرکز بود که پرواز برنامه ریزی شده خود را به خارج از شهر از دست داد.

حدید می تواند ارتباط برقرار کند. “این چیزی است که من در تمام حرفه ام با آن سروکار داشته ام!” او اضافه می کند. “مردم با من ملاقات می کنند و فکر می کنند، اوه، فکر می کردم تو یک عوضی هستی. یا فکر میکردم بدجنسی [They assume] من این شخص دیگری هستم. من مثل این شخص دیگری هستم که روی جلد مجله دیدید: نه روح، نه هیچ چیز؟ این فقط یک زره است.»منبع

در همین حال، در چند سال اخیر، حدید شاید به صریح ترین چهره مشهور آمریکایی تبدیل شده است که از طرف مردم فلسطین حمایت می کند. در عصری که سیگنال‌های فضیلتی بی‌دلیل وجود دارد، او در حال یافتن راه‌هایی برای عمیق‌تر کردن مسائل – و تجربیات خودش – با پلتفرم خود است. زمستان گذشته، من تحت تأثیر پستی در اینستاگرام قرار گرفتم که در آن حدید به تبعیض زنانی که مانند من با حجاب هستند، هر روز با آن روبه رو می شوند. او گوشه ای از فرهنگی را که به خوبی می شناسد هدف گرفت. او نوشت: «اگر ما شاهد قدردانی بیشتر و بیشتر از حجاب و پوشش در مد هستیم، باید چرخه آزاری را که زنان مسلمان از همه اقوام مختلف در مد به طور منظم در خانه‌های مد با آن مواجه می‌شوند، بپذیریم. به خصوص در اروپا [and] آمریکا.” حداقل می‌توان گفت این نگرانی‌ای نبود که سوپرمدل سنتی شما پست می‌کند.

علیرغم اینکه یوسف شباهت خود را به این شخصیت اهدا کرده است، می داند که رامی تلویزیون بد است. “شما بدترین سمت خود را انتخاب می کنید زیرا در این صورت افرادی که ملاقات می کنید می گویند: “اوه، تو خیلی بهتر از آن چیزی هستی که انتظار داشتم!” او توضیح می دهد که برعکس برعکس. واقعاً همه چیز وارونه است. باید سخت بفروشی.»

رمی که روی صفحه می بینید یک پسر لعنتی تالار شهرت است. مثلاً می‌توانی پیراهن او را بازنشسته کنی و آن را در قایق‌های لعنتی بگذاری. رامی تلویزیون نیز در یک سفر معنوی است، اما به دنبال آرامش درونی او به قیمت تمام افرادی که او را دوست دارند تمام می شود. فصل دوم سریال با خیانت رمی به نامزدش در شب قبل از ازدواجشان – با پسر عمویش – به پایان می رسد، فاجعه ای که زندگی همه افرادی را که در مدار او هستند خراب می کند.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: