چگونه استیون اسپیلبرگ به شما یاد می دهد چگونه استیون اسپیلبرگ را بازی کنید

لابل درباره بازی در نقش اسپیلبرگ برای اسپیلبرگ می گوید: «این متا بود. “همه چیز در مورد تلاش برای درک او به عنوان یک شخص بود.” قبل از تیراندازی، آن دو «بسیاری از زوم‌ها را انجام دادند تا بفهمم او کیست، روابط و دیدگاه‌های او چگونه بوده و این دیدگاه‌ها و روابط چگونه تغییر می‌کنند». با این کار، لابل نگاه جالب و کمیابی به یکی از تاثیرگذارترین هنرمندان 50 سال اخیر داشت. در دوران جوانی، «فکر می‌کنم او بسیار سرکوب شده و مضطرب بود. [Spielberg] فردی عمیقاً احساسی و شهودی است، اما هنوز این فرصت را پیدا نکرده بود که آن را به طور کامل بیان کند.”

این بازیگر نقش اسپیلبرگ را برای اسپیلبرگ بازی می کرد، اما در نهایت او همچنان سامی فابلمن بود. لابل می‌توانست تا آنجا که ممکن است تلاش کند تا بفهمد چه چیزی باعث می‌شود اسپیلبرگ تیک بزند، اما در نهایت ترفند این بود که «خود را متقاعد کنم که سعی می‌کنم شخص دیگری باشم». اسپیلبرگ به این بچه لابل اجازه داد در طول هفته ها و ماه ها نقش تحلیلگر را بازی کند تا کارگردان را بهتر درک کند تا لابل بتواند شخصیت را بهتر درک کند. و در پایان، “آزادی وجود دارد”این است سامی فابلمن» و نه استیون اسپیلبرگ. «تا زمانی که بتوانم از همه چیز او استفاده کنم [Spielberg] از درون به من داده است، من آزادم… تقریباً.»منبع

کمتر از دو سال پیش، گابریل لابل یک نوجوان ناز در ونکوور بود که راگبی بازی می کرد و عاشق بازیگری بود. او حشره را زودتر از خانواده اش گرفت پدر یک بازیگر شخصیت است ممکن است چهره او را از این یا آن چیز به یاد بیاورید و برادرش نیز آن را شلیک کرد. در دبیرستان، لابل از صحنه سیر نمی شد. “وجود داشت گریس، شرک، شهرت، یک خط کر، کافه اسموکی جو. و سپس سال آخر را انجام دادیم ماجراجویی عالی بیل و تد” ناآشنایی خود را با آن اقتباس صحنه ای خاص ذکر کنید و او یک پوزخند بزرگ مسخره دریافت می کند. “وای، آره. جالب بود. بازی کردم بیل اس. پرستون، اسکوایراو با بهترین صدای خود Alex Winter Valley-Guy می گوید.

در این ماه، لابل از هدایت یک شخص درستکار در صحنه مدرسه به هدایت یکی از افسانه‌ترین کارگردانان آمریکایی در اولین نقش اصلی این بازیگر روی پرده بزرگ می‌رود. او نقش یک نسخه تخیلی سبک از استیون اسپیلبرگ جوان را در برداشت بسیار شخصی کارگردان از دوران کودکی آشفته خود و عشق طلوعی خود به فیلم بازی می کند. فابلمن هاکه در روز چهارشنبه افتتاح می شود. لابل نقش سامی فابلمن را بازی می‌کند که قبیله یهودی‌اش از شهری به شهر دیگر نقل مکان می‌کنند، زیرا پدر مهندس کامپیوتر سخت‌کوششان در اوایل دهه 1960 از نردبان شرکت بالا می‌رود. سامی دبیرستانی غریبه ای شیرین و احساسی است که در ساختن فیلم وسواس پیدا می کند، اشتیاقی که به او اجازه می دهد تا لحظه ای از شوخی های یهودی ستیز حاکم بر مدرسه اش فرار کند و ازدواج پرتنش والدینش با بازی میشل ویلیامز و پل دانو. . سریع‌ترین نگاه به مدخل ویکی‌پدیای اسپیلبرگ به شما نشان می‌دهد که چقدر فیلم به داستان زندگی خودش نزدیک است. فیلم هایی که سامی در سرتاسر آن می سازد فابلمن ها اغلب دقیقاً شبیه آنهایی هستند که اسپیلبرگ جوان از خانواده خود ساخته است. و به این ترتیب، لابل، که در زمان دریافت این نقش هنوز نوجوان بود – سپتامبر گذشته 20 ساله شد – خود را در اولین مجموعه فیلمش دید که تجسم یک غول نمادین بود. از فیلم ها در حالی که آن غول چند متری نشسته بود و از پشت دوربین به او نگاه می کرد.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: