چکمه های مردانه: 7 چکمه ای که باید در طول سال در چرخش خود نگه دارید


پیدا کردن یک جفت چکمه مردانه عالی دشوار است، اما وقتی این کار را انجام دهید، درآوردن آن‌ها سخت‌تر می‌شود. منظور ما نیست به معنای واقعی کلمه– چکمه‌ها، علی‌رغم ماهیت خشن و ظاهری بالا، برای سگ‌های شما پس از شکستن بسیار راحت هستند. از نظر سبکی: ممکن است حتی یک کفش روی این سیاره وجود نداشته باشد که با شلوار جین معمولی و ژاکت باربور پیرمرد شما به همان اندازه که با یک کت و شلوار تویدی ناب و یک کت شلواری شیک به نظر می رسد. (از دربی‌ها، کفش‌های کتانی و کفش‌های ورزشی شما صمیمانه عذرخواهی می‌کنیم؛ باید گفته می‌شد.) پس ترفند، یافتن یک جفت چکمه مردانه مناسب برای شماست. شما.

آیا شما بیشتر یک پسر چلسی جذاب هستید یا یک کفش ساده کار؟ آیا عملکرد را بالاتر از هر چیز دیگری می‌دانید، یا خوشحال هستید که در مواقعی که مناسبت آن را ایجاب می‌کند، کمی در مورد قدرت مقابله با کولاک کوتاهی کنید؟ و شاید مهم‌تر از همه، چکمه‌ها هستند واقعا یک غذای اصلی در تمام طول سال؟ برای کمک به شما در پاسخ به تمام آن سؤالات غیرممکن، ما به هر مدل چکمه ای که ارزش یک نقطه در راهروی جلویی شلوغ شما را دارد، عمیقاً پرداختیم. آخرین قسمت از GQ نمایش را توصیه می کند فونتی از اطلاعات مربوط به کفش است که مملو از نکات مفید، روش های عملی و نکات استایل بسیار زیادی از متخصصان – یعنی ما – است.

برای خوب یا بد (ما می گوییم برای بهتر!)، چکمه های زیادی برای انتخاب وجود دارد. بنابراین، ما این ژانر را به هفت دسته کلیدی تقسیم کردیم که باید قبل از شکستن دکمه خرید با آنها آشنا شوید – و سپس چند گزینه عالی از بزرگترین نام‌های این حوزه را گردآوری کردیم. به پیمایش ادامه دهید تا ببینید مجموعه شما چگونه روی هم چیده می شود و سپس چند چکمه مورد علاقه ما را در زیر مرور کنید.

تماشا کردن نمایش GQ توصیه می کند: 7 چکمه ضروری

1. چکمه آلپاین

اگر جذابیت بی نظیر سبک آپرس اسکی مانند فنجان کاکائو داغ شما به نظر می رسد، یک یقه یقه اسکی درشت و طناب های محکم فقط شما را به این کار می رساند. اما یک جفت چکمه‌های ناهموار و آماده برای شیب‌ها را به معادله اضافه کنید و ناگهان به یک A-lister متعلق به دهه 80 تبدیل می‌شوید که راه خود را به سمت شکوه Pinterest می‌پیچید – یا حداقل، اقامتگاه زیبا در پایین صفحه کوه دانر نزدیک به یک قرن است که در پورتلند، اورگان، دست سازهای خود را با دست می سازد، و پس از گذشت این همه سال، آنها همچنان مظهر فرم باقی مانده اند.

چکمه های نور کوه دانر

2. چکمه چلسی

چکمه‌های چلسی براق، صاف و راحت هستند و به راحتی وارد آن می‌شوند. سیلوئت کششی بدون بند برای بالا بردن شما ارائه می‌شود، که به آن ظاهری ساده و عالی برای لباس‌های بیشتر می‌دهد. Wyatt نسخه ای کهن الگویی از این سبک است که در ایتالیا از چرم پوست گوساله ساخته شده است که بادوام است اما همچنان انعطاف پذیر است (برای کفشی مانند این که می خواهید عالی به نظر برسید اما در واقع در آن قدم بزنید بسیار مهم است). اگر متوجه شدید که در مقابل هزاران نفر در MSG اجرا می‌کنید، اینها تنها چکمه‌هایی هستند که ارزش اجرای آن را دارند.

چکمه های سن لورن “وایت” چلسی

3. کفش پیاده روی

پیاده روی در زمین های سخت؟ آیا به قول فراموش شده برای لذت بردن از فضای باز با دوستان خود عمل می کنید؟ برای زنده ماندن در زمین بازی طبیعت به یک جفت پیاده‌روی واقعی نیاز دارید – چکمه‌هایی با بالشتک عالی، مقاوم در برابر آب، قابلیت تنفس زیاد، و طبیعتاً زیره‌های لاستیکی محکم. البته، عجیب‌ترین گزینه‌ها – مانند “مادر همه چکمه‌ها” مرل – به‌راحتی به جنگل‌های بتنی می‌روند، جایی که طاقت‌فرساترین خواسته‌هایی که آن‌ها در معرض آن قرار می‌گیرند، چکه‌های خود شما هستند.

چکمه های کوهنوردی Merrell “Moab 2”.

4. چکمه لباس

همه چکمه‌ها طوری طراحی نشده‌اند که به شما کمک کنند از صخره‌ها عبور کنید یا از گل و لای عبور کنید. گاهی اوقات، وظیفه نیاز به چکمه ای دارد که بتواند راه خود را در میان جامعه بالا جذاب کند و از یک ناهار در روز به یک جشن در شب بپرد. هنگامی که آن زمان فرا برسد، مفاصل چرمی سنگ‌ریزه‌شده تام براون برای این کار بسیار مناسب خواهند بود.

چکمه های کلاسیک تام براون

5. چکمه کابوی

مطمئن‌ترین راه برای بالا بردن میانگین استایل خود استفاده از کفش‌های آماده برای سوارکاری است. چکمه‌های کابویی دارای شکل‌هایی هستند که اغلب با دوخت‌های پیچیده، پاشنه‌های بلند و پنجه‌های تیز برجسته می‌شوند. ما Tecovas را به چند دلیل حفاری می‌کنیم – کاردستی بی‌عیب و نقص، حال و هوای واقعی آماده برای نوشیدن – اما بیشتر به این دلیل که برای یافتن گزینه بهتری نسبت به قیمت به سختی کار می‌کنید.

چکمه های Tecovas “The Johnny”.

5. چکمه باران

وقتی پیش‌بینی بارش باران را پیش‌بینی می‌کند، یک چتر و یک بارانی، مهم نیست که چقدر خوب باشد، فقط شما را تا این حد می‌رساند. (لازم است به شما یادآوری کنیم که چگونه کاملاً گرودی جوراب‌های خیس هستند؟) با کفش‌های کتانی – یا چکمه‌هایی که برای آب‌وهوای نامساعد ساخته نشده‌اند، خطر نکنید. برای خود یک جفت آج‌دارهای زنجیری افسانه‌ای Bean تهیه کنید – که در اوایل دهه 1900 معرفی شدند و از آن زمان تا کنون به کمال رسیده‌اند – و در آب‌وهوای لغزنده با قلاب‌ها سر بزنید.

چکمه های لوبیایی اصلی LLBean 8 اینچی

7. بوت کار

ساعت های طولانی را روی پاهای خود با دسته ای از ابزارهای بسته به کمربند سپری می کنید؟ (یا فقط می خواهید انرژی لباس کار را در لباس های روزانه خود افزایش دهید؟) یک جفت چکمه کاری با کیفیت بالا چیزی است که نیاز دارید. در حالت ایده‌آل، چیزی با بالشتک عالی و راحت می‌خواهید و زیره های لاستیکی چسبنده (به دنبال مهر ویبرام بگردید)، و شاید حتی یک یا دو انگشت فولادی. به عبارت دیگر، شما می‌خواهید چکمه‌های رد وینگ به اندازه کافی موک‌پشت، مدلی که رایان گاسلینگ سال‌هاست از آن استفاده می‌کرده است، به اندازه کافی درشت و درشت باشد.

چکمه‌های موک کلاسیک Red Wing 6 اینچیمنبع