چه زمانی تیموتی شالامه و حیدر آکرمن بهترین برادران شدند؟ | GQ

هفته گذشته در پاریس هیاهویی رخ داد و جای تعجب نیست که تیموتی شالامه درگیر آن بود.

و بنابراین، در اینجا یک جدول زمانی جامع از جسورانه ترین مد های هالیوود به شکل عکاسی آورده شده است:

منبع

«این یک گفتگو با تیموتی است – کلمات زیادی لازم نیست. ما همدیگر را مانند روح‌های قدیمی درک می‌کنیم – افرادی با حساسیت‌های یکسان همیشه یکدیگر را پیدا می‌کنند. به انگلیسی گفت GQ در سال 2021. وقتی آنها در مصاحبه ها درباره یکدیگر صحبت می کنند، تشخیص اینکه چه کسی چه کسی را بیشتر دوست دارد سخت است: “گاهی اوقات با کسی ملاقات می کنید و فقط می دانید که می توانید یک داستان با هم بسازید و لحظه ای با هم داشته باشید که ممکن است واقعاً طول بکشد.” گفت سیستم مجله اخیراً، Chalamet طراح را «یکی از نزدیک‌ترین دوستان من و خلاق دوران گمشده‌ام» خطاب کرده است.

شالامه در حالی که خود را به عنوان یکی از بزرگ‌ترین و باهوش‌ترین ستاره‌های هالیوود معرفی می‌کرد، اغلب به خیاطی دقیق و احساسی برادر بزرگش دست می‌کشید. به نوبه خود، بازیگر مانند او شد اعزام فرانسوی کوستار و دوست بیش از 20 ساله آکرمن، تیلدا سوینتون – یکی از موزه‌های این طراح. پیوند بین دو فرد فرانسوی و دوستدار مد، خاص است.

ناظران مشتاق مد و/یا تیموتی شالامه می‌دانند که شالامه، بازیگر آمریکایی که با زبان فرانسوی بزرگ شده است، و آکرمن، طراح کلمبیایی‌الاصل که در فرانسه بزرگ شده است، دوستان خوبی هستند. بیشتر از آن، آنها شبیه هستند فرس. و اکنون زمان خوبی به نظر می رسد که دوستی خود را از نزدیک ببینند.

و هنگامی که Chalamet در سال 2021 میزبانی مت گالا را برعهده داشت، یک پست سوآگ ارائه کرد. بیس با ست کردن یک ژاکت آکرمن تاکس سفید با شلوار ورزشی ریک اونز سفید، به دو مورد از مد علاقه‌هایش رسید. اواخر همان سال، تیمی و حیدر برای طراحی یک هودی با هم همکاری کردند عواید آن به یک سازمان امدادی متمرکز بر حمایت از حقوق زنان و دختران در افغانستان اختصاص یافت.

این بازیگر پس از آن نوشت: “نمایش برادر بزرگ من فوق العاده بود.” در اینستاگرام.

در واقع، شالامه 27 ساله برای برادر بزرگ آکرمن برادر کوچکی است. مطابق با یک 2019 ووگ مصاحبه با طراح، این جفت برای اولین بار از طریق نماینده بازیگر، برایان سوارستروم، ملاقات کردند، که زمانی که تیمی برای اولین فرش بزرگ خود آماده می شد، تماس گرفت. مرا با نام خود صدا کن در سال 2017؛ آکرمن که در آن زمان برای خانه ایتالیایی برلوتی طراحی می کرد، برای اولین نمایش فیلم در برلین او را با یک ژاکت جیر بنفش انگوری گیر کرد. حدود یک سال بعد، شالامه آکرمن را در پشت صحنه نمایش لباس مردانه برلوتی در پاریس در آغوش گرفت و با طراح و بازیگر افسانه ای فرانسوی ایزابل هوپر عکس گرفت. مدتی بعد او در اولین مراسم اسکار خود (به عنوان نامزد بهترین بازیگر مرد) شرکت کرد مرا با نام خود صدا کن، نه کمتر) پوشیدن لباسی سفید طرح آکرمن. او مرد جوانی بین آن همه بازیگر بزرگ بود. آکرمن گفت: می‌خواستم او پاک باشد GQ در همان زمان، در مورد لباس اسکار. ما این کار را انجام دادیم و این داستان را با هم ساختیم. این یک دوستی زیبا است.»

در سال 2019، طراح لباس “تیمو برادر محبوب” خود را برای اولین نمایش جشنواره فیلم ونیز پوشید. پادشاهو سپس در کنار Chalamet (و بت دوران نوجوانی Chalamet، خواننده رپ Kid Cudi) روی فرش قرمز ژست گرفت. ونیز، از لحاظ تاریخی مکانی عالی برای داشتن یک لحظه بزرگ مد، از آن زمان به نوعی مورد علاقه آنها بوده است: آن کت و شلوار مشکی پر زرق و برق برای تپه اولین نمایش در سال 2021، و هموگلوبین قرمز استخوان ها و همه هالتر تاپ پاییز گذشته حتی حساب های هواداران Chalamet دوستی آنها را از نزدیک دنبال می کنند. یکی از کاربران توییتر متوجه شد که تیمی دوست دارد هر زمان که در ونیز است، همان جفت چکمه‌های سیاه کابوی نوک تیز Ackermann بهار 2020 را دوباره بپوشد و به این ترتیب آنها را دوبله کرد. چکمه های ونیز حیدر آکرمن. (“او گفت اینها چکمه های ونیز هستند.” پاسخ داد. “من عاشق این عوضی احساساتی هستم.”)

Chalamet برای هفته مد در شهر بود و انبوهی از طرفداران را به محل برگزاری که حیدر آکرمن در حال ارائه مجموعه مد لباس بود که به عنوان مهمان برای ژان پل گوتیه طراحی کرده بود، کشاند. برای این مناسبت، شالامه جدایی‌های نامتناسبی را به تن کرد که به آنها اشاره می‌کردند – به طور طبیعی، به عنوان یکی از بدنام چشمان عقابی‌اش. کشف– دو لباس مختلف آکرمن که در گذشته می پوشید: یک ژاکت با طرح شکوفه شبیه به لباسی که او برای لباس می پوشید. پسر زیبا در سال 2017 نمایش داده شد و شلوار مشکی براق از کت و شلوار شانه تیز او روی فرش جشنواره فیلم ونیز به نمایش درآمد. تپه در سال 2021. او در طول نمایش در ردیف اول نشست، بین باز لورمن و کاترین دونو قرار گرفت.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: