“چه خبر است در یوتا؟”: تاریخ شفاهی مونولوگ ویروسی برایان ویندهورست

ویلیامسون: زمانی که من در برنامه حضور داشتم، شخصی در مورد آن به من پیام داد. اوه، خدای من، نمی توانم باور کنم که وقتی او این کار را می کرد، آنجا بودی.

ویندهورست: من در واقع حرکات دست بیشتری را در حال حاضر انجام می دهم، اما زمانی که ما برای اولین بار شروع به پخش خانگی کردیم، باید بسیار مراقب بود. اگر بیش از حد حرکت کنید، تصویر پیکسل می شود. و به این ترتیب من تمرین کردم: زیاد حرکت نکن، خیلی متحرک نباش.

ویلیامسون: او را در لابی دیدم و گفتم: “ویندی، این چه کاری بود؟” و او می‌گوید: «نمی‌دانم کریستین، خوشحالم که در مورد جاز صحبت کردم. اول بگیر

اعتماد ویندهورست به واردات تجارت هومدرام خود به خودی خود چشمگیر بود. اما نحوه به اشتراک گذاشتن این خبر بسیار قابل توجه بود.

اونیل: بسیاری از مردم شروع به ارسال پیام به من کردند و در توییتر به من ضربه زدند و میم را برایم ارسال کردند. در واقع به نوعی جالب است زیرا هر کسی که آن را مطرح می کند من را از آن میم به یاد می آورد.منبع

او مانند Tim the Tool Man از *Home Improvement بود-* ابزار متفاوتی را بیرون آورد که در واقع کار می کرد.

راب پرز، ستاره NBA توییتر، میزبان شبکه محتوای Underdog: Windy ترکیبی عالی از وصل شدن به اتفاقات NBA در حالی که ناخواسته خنده دار است. آن را با پلتفرم First Take و تئاتر اجرای او ترکیب کنید و این نتیجه شد. او هرگز این را نمی پذیرد، اما می داند که چگونه درام در داستان سرایی بسازد. آن مکث های طولانی و سوالات فرضی همیشه بیننده/شنونده را به دنبال پاسخ می گذارد. و او سرور تحویل آن است. [The memes have] باید آنجا باشم، اما من به اندازه کافی بزرگ هستم که به یاد بیاورم زمانی که جی آر اسمیت در فینال ها با Wile E. Coyote کامل بازی کرد در حالی که لبرون آنجا ایستاده بود و دستانش شوکه شده بود.

کلمن: برایان معمولاً آدمی نیست که با دست حرکت کند.

کلمن: این به من هشدار داد، مثل، خوب، این چیزی است که او انجام نمی دهد. و من در گفتگوهای انفرادی با او بوده ام و او را در تلویزیون دیده ام و در برنامه رادیویی ام با او مصاحبه کرده ام. و وقتی او شروع به انجام این کار کرد، گفتم: “پسرم، این واقعاً غیرعادی است.”

ویندهورست: روی صندلی ها اول بگیر خیلی خیلی خوب هستند در آن لحظه خاص، به عقب تکیه دادم، زیرا آن صندلی صندلی عالی است. شما معمولاً هرگز به عقب خم نمی‌شدید، و بنابراین وقتی به عنوان بخشی از داستان سرایی به عقب خم شدم، حرکاتی انجام دادم که معمولاً انجام نمی‌دادم. این فقط در لحظه اتفاق افتاد، اما اینها بهترین صندلی ها هستند. Stephen A. الزامات سختی برای صندلی دارد و با صندلی های دیدنی و دیدنی روی آن میز پاداش می گیرد.

همانطور که این کلیپ در رسانه های اجتماعی پخش شد – بلافاصله به عنوان یک “مسترکلاس تلویزیون“(!) – بلافاصله مشخص شد که بینندگان خوش شانسی که در یک جمعه خواب آلود برنامه کوک کرده بودند. اول بگیر شاهد بخشی از تاریخ تلویزیون ورزشی بوده است.

کلمن: ما به او نگاه کردیم و گفتیم: “خوب، چه می دانی؟” و او می‌گوید: «چیزی در حال وقوع است، اما من آزادی ندارم که بگویم.»

ایستگاه گوارش

به کل آن انگشت – این انگشت نبود، صندلی بود. هیچ کس به صندلی احترام نمی گذارد.

پس از آن


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: