چرا کارتیه در نمایش مد تام براون حضور داشت؟

کراس اوور تانک و براون نشانه دیگری از راه ورود ساعت ها به جریان خون مد روز است. در حالی که به نظر می رسد این دو به ندرت در وسط یکدیگر را ملاقات می کنند – هنر احساسی را مد می کنند و ابزارهای مکانیکی را تماشا می کنند – آنها شروع به راحت تر شدن با یکدیگر کرده اند. چند سال پیش، Alyx Audemars Piguet Royal Oak خود را معرفی کرد و هرمس اکنون ساعت‌های خود را می‌سازد که کلکسیونرها برای آنها صف می‌آورند.منبع

براون از طریق ایمیل تأیید کرد که دقیقاً زیر آستین پیراهن مدل‌ها در نمایش اخیرش در هفته مد پاریس، ساعت‌های گلدوزی شده بود که بیشتر نمایانگر تانک کارتیه بودند و چند ساعت شبیه به تاریخ روز رولکس بودند. مانند بسیاری از چیزهای جهان او، جزئیات به طور مستقیم از کمد لباس طراح به سرقت رفته است، با نسخه گلدوزی شده که از تانک خودش الگوبرداری شده است. وقتی از او پرسیده شد که چه چیزی او را به این سمت کشاند، او به صراحت گفت: «تانک کارتیه بی‌زمان‌ترین ساعت است. کامل ترین ساعت.» بحث کردن با این استدلال دشوار است: تانک در سال 1917 طراحی شد و بیش از یک قرن بعد همچنان مورد علاقه خود باقی مانده است.

به گفته براون، تانک کاملاً با موضوع نمایش مطابقت داشت. او گفت: «این مجموعه ادای احترامی به میراث مد پیچیده مد فرانسوی از دهه 40 و 50 بود. به نظر می رسد که براون به سمت وفاداری پوسته بالایی فرانسوی به تانک سر تکان می دهد. هری فین، فروشنده و کارشناس کارتیه، یک بار گفت: “آنها می گویند در پاریس اگر یک اشراف بود، وقتی 21 ساله بودی، این یک مراسم بود که پدرت برای گرفتن اولین ساعت کارتیه به کارتیه می برد.” من اکنون همه مشتریان براون می توانند مانند اشراف فرانسوی اواسط قرن لباس بپوشند.

هیچ کس بهتر از تام براون نیست که مردان ثروتمند و مشهور را به لباسی انتخاب کند که طراح آن را انتخاب کند. از آنجایی شروع شد که دموی پاشنه بلند با اشتیاق کت و شلوارهای خاکستری معروف و منقبض شده خود را که سنگ بنای برند و تجارت او بود، پوشید. و در طول چندین سال گذشته، براون موفق شده است که بسیاری از مردان را متقاعد کند تا آب های حاشیه ای را آزمایش کنند. حالا براون عنصر دیگری را به یونیفرم خود اضافه می کند: تانک کارتیه.