چرا ریحانا و A$AP راکی ​​نام پسرشان را RZA می‌گذارند تعجب آور نیست

ریحانا و راکی ​​به ترتیب در سن 35 و 34 سالگی کمی جوانتر از طرفداران متوسط ​​وو تانگ هستند، اما گروه بسیار تأثیرگذار رپ نیویورکی با موفقیت پایدار در سال 1993 به حضور در هیپ هاپ ادامه داده است. وارد Wu-Tang (36 Chamber) شوید. و بسیاری از پروژه های انفرادی موفق توسط RZA، Ghostface Killah، Raekwon، و Method Man، در میان دیگران. راکی و راکوون هر دو بومی نیویورکی چند بار با هم کار کرده اند دومی به DJBooth گفت او دوستی قوی و احترام زیادی برای راکی ​​قائل بود، حتی ASAP Mob را به عنوان “قبیله Wu-Tang: نسل جدید” تصدیق کرد.

ریحانا به طور مشخص بارداری دوم خود را در طول اجرای فوق العاده خود در نیمه اول سوپربول فاش کرد، به این معنی که این زوج در طول دو سال و زمانی که فرزند بعدی آنها متولد شود، صاحب دو فرزند خواهند شد. به‌روزرسانی‌های GZA Fenty-Mayers (یا شاید Bobby Digital را که دوست‌دار یونی‌رابطه است؟) به محض آمدن دوباره بررسی کنید.

منبع

جالب اینجاست که Raekwon احتمالاً رایج ترین نام الهام گرفته شده از Wu-Tang است، از جمله بازیکنان NFL Raekwon Davis و Raekwon McMillan، اما RZA اغلب به عنوان معمار گروه شناخته می شود، که اکثریت نمادین ترین آهنگ های آنها را تولید کرده است و بدون شک کسب درآمد خود را به دست آورده است. مکان در کوه راشمور همیشه مورد بحث تولیدکنندگان. او یک حرفه انفرادی موفق نیز داشته است، با پروژه هایی مانند بابی دیجیتال در استریو. او مانند راکی ​​و ریحانا به عنوان بازیگر نیز کار کرده است و در چندین فیلم مطرح در دو دهه گذشته از جمله گانگستر آمریکایی، هیچ کسو اولین کارگردانی بلند او، مردی با مشت های آهنین.

RZA در 13 مه 2022 متولد شد، اما نام آن مخفی نگه داشته شد، حتی زمانی که ریحانا نوزاد را پست کرد. در اینستاگرامش و به پدر و مادرش پیوست ووگ بریتانیا شلیک. (در آن قطعه، نویسنده اشاره می‌کند که ریحانا، راکی، عزیزانشان و تیم‌های روابط عمومی همه به سادگی کودک را «بچه» صدا می‌کنند.) در طول مصاحبه، ریحانا در مورد «لعنتی» زایمان صحبت کرد و گفت: اساساً از یک نفر من دو نفر شدم. شما به عنوان یک زوج وارد بیمارستان می شوید و به عنوان یک خانواده سه نفره آن را ترک می کنید. این آجیل است. و اوه، خدای من، آن روزهای اول دیوانه کننده است. تو نمیخوابی اصلا نه حتی اگر شما بخواهید. ما به خانه آمدیم، بوقلمون سرد، کسی را نداشتیم. این فقط ما به عنوان والدین و نوزادمان بودیم.»


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: