چرا این همه سرمایه در فروش است؟


اگر فکر نمی کردید که کاپیتال به گردهمایی سالانه معاملات روز یادبود دعوت شده باشد، اشتباه فکر کرده اید. با این حال، ما نیز به اندازه شما متعجبیم: مطمئنیم که برند ژاپنی محبوب و محبوب، یک محصول عالی است، اما محصولات آن به ندرت به فروش می رسد. بنابراین تصور کنید که خوشحالی ما را وقتی به گنجینه ای از اجناس فوق العاده عجیب و غریب آن – صدها محصول قوی! – که در آقای پورتر قبل از تعطیلات آخر هفته تخفیف داده شده بود، پیدا کردیم. صادقانه بگویم، ما هنوز خودمان نمی توانیم کاملاً آن را باور کنیم. اما اکنون زمان پرسیدن سوال نیست: اکنون زمان آن است که برای هر موردی خود را نیشگون بگیرید و سپس به اندازه ای که کارت اعتباری شما اجازه می دهد از شلوار جین، پشم گوسفند و بافتنی برند خریداری کنید.

در مورد کپیتال چه چیزهایی باید بدانید؟ این توضیح دهنده مکانی عالی برای شروع است، اما از آنجایی که زمان بسیار مهم است، SparkNotes را در اختیار شما قرار خواهیم داد. در سال 1984، Toshikiyo Hirata این برند را به عنوان یک کارخانه تولید جین تاسیس کرد و به مدت 18 سال دقیقاً همین کار را تولید کرد. تا آن زمان، پسر توشیکیو، کیرو، کار خود را در برند ژاپنی 45RPM رها کرد تا شروع به طراحی لباس برای پیرمرد خود کند. از زمانی که Kiro وارد کشتی شد، این برند برخی از پیچیده ترین، عجیب ترین، احمقانه ترین و آرزو شده لباس مردانه در کل سیاره دانگ

کاپیتال از اوایل دهه 2010 در خرده‌فروشی‌های ایالتی در دسترس بوده است، اما اخیراً پیشرفت خود را شروع کرده است و از کمدهای مشهور جونا هیل، شای گیلجوس-الکساندر و جان مایر، فقط چند مورد را نام می‌برد. و دلیل خوبی دارد. هر چیزی که به آن علاقه دارید، احتمالاً کپیتال آن را به طور بی نظیری انجام می دهد: شلوار جین، پشم گوسفند، بافتنی، شلوار، شورت، اکسسوری، ژاکت، کفش… و در حال حاضر، همه اینها و بیشتر در فروش است. اینجاست که باید شروع کرد.

شلوار جین Freaky با تنظیم استاندارد

دلیل وجودی اصلی کاپیتال هنوز هم یکی از دسته بندی هایی است که بهترین عملکرد را دارد و جین های مضطرب، کاربردی یا تعمیر شده این برند به طور طبیعی درخشش زیادی پیدا می کند. صحنه ساحلی بافته شده با ژاکارد روی کت جینی خام؟ به نظر درست میاد. Coneybowy برگشت‌پذیر هم گفتن و هم پوشیدن آن سرگرم‌کننده است، تا حدی به لطف آن سیلوئت برش‌خورده شیرین. و این فقط خراش دادن سطح است.

شلوار جین گشاد باریک کاپیتال

ژاکت جین کاپیتال ژاکارد

کاپشن کشباف جین راه راه برگشت پذیر Kapital Coneybowy

شلوار جین تکه دوزی Kapital Okabilly

ژاکت های پشمی نرم ابری

در طول سال‌ها، کت‌های پشمی کاپیتال به اندازه شلوار جین آن تبدیل به کارت ویزیت شده‌اند. چیزی که به عنوان ریمیکس گونزو از پاتاگونیا اسنپ T کلاسیک شروع شد – تا رنگ نمادین بژ و آبی – به طیفی از گزینه‌های چاپ شده، ساشیکو دوزی و گلدوزی شده بسیار مزخرف تبدیل شده است.

ژاکت پشمی با چاپ برگشت پذیر ساشیکو بوآ

ژاکت پشمی کراواتی رنگ شده کاپیتال

ژاکت پشمی با چاپ کپیتال یوسمیتی

سویشرت کپیتال اشلند پرینت زیپ دار

Gnarly Knits

کاپیتال دارای تعداد زیادی تکه‌های خاص است – شلوار جین استخوانی، پیراهن وسترن کارت‌بازی، آنوراک کاماکورا با شاخ – اما بافتنی‌هایش ممکن است بهترین از این دسته باشند. آنها عمدتاً به دو دسته تقسیم می شوند: زانوهای خندان (معروف به 5G Cotton Knit که چندین اسپین آف را به وجود آورده است) و Kapital Koogi (معروف به 7G Gaudy Knit که چندین اسپین آف خاص خود را دارد). برای ثبت، آنهایی که مستحق قرار دادن خیمه شب بازی هستند. اما اجازه دهید سوابق همچنین نشان دهد که هر پلیور بیرون از آن اردوگاه ها به همان اندازه ضربه می زند.

ژاکت پشمی ژاکاردی پریشان کپیتال

ژاکت Intarsia Kapital Fat Cat

ژاکت بافتنی کپیتال پریشان

ژاکت پشمی-ژاکارد کاپیتال

شلوار کاملا بدون لول

کاپیتال واقعاً شلوار یا شورت “معمولی” نمی کند. در بیشتر موارد، در مناطق وسیع و وحشی تردد می کند. چاپ‌های خنده‌دار، تکه‌کاری‌های شگفت‌انگیز، انکسارهای کالیدوسکوپیک، تعمیرات در سطح دکترا، دوخت دست به‌قدری طولانی انجام شده است که چند روز PTO را تضمین می‌کند… اساساً هر چیزی جز طبیعی است. اگر به دنبال چاشنی چرخش شلوار خود هستید، به جای درستی آمده اید.

شلوار تکه دوزی Kapital Katsuragi

شورت تافته با طرح مار کمربند کاپیتال

شلوار باربری Kapital Lumber

شلوار کاپیتال گشاد و خط‌دار فن‌آوری

لمس های پایانی به سبک وحشی

چند سال پیش، کاپیتال یک ژاکت جین مینیاتوری و کاملاً کاربردی را با یک قفسه کلید در داخل و عبارت “Fuck Key” در بیرون دوزی فروخت. (نه، واقعاً. نگاه کنید.) و این تقریباً رویکرد آن را به لوازم جانبی خلاصه می کند. پاهای خود را درون یک جفت جوراب صورتک آن قرار دهید و متوجه خواهید شد که چرا این جوراب‌ها الهام‌بخش چنین پیروان پرشوری هستند. این برند روی کفش‌ها، لوبیاها و جواهرات نیز صورتک می‌زند، اما به ندرت چیزی را پس می‌زنند—بنابراین اگر چیزی را که دوست دارید مشاهده کردید، آن دکمه «خرید» را بشکنید.

کلاه سطلی کاپیتال باندانا-چاپ نخی

باندانای نخی چاپ کاپیتال

کمربند چرمی 2.5 سانتی متری دیسکو تزئین شده Kapital

جوراب‌های نخی و کنفی اینترسیا کپیتالمنبع