چاپ عکس روی تیشرت

پارچه اسپان برای تولید تیشرت ورزشی بسیار استفاده میشود و البته سبک تر از تیشرت نخی است . معمولا تیشرت آستین بلند را برای پوشش روزمره برای خانم ها توصیه میشود. اما سلیقه افراد ساده پوش برای پوشش روزمره است و خیلی به ظواهر تیشرت اهمیت نمیدهند. این لباسهای ساده اما متنوع بهراحتی با لباسهای دیگر ست میشوند؛ هنگامیکه قصد خریداری تیشرت جدید را دارید، بهتر است برای اینکه انتخاب مناسبی داشته باشید، به نکاتی درباره تیشرتها توجه کنید. اما تیشرت نخی باکیفیت تر ، متنوع تر و ضخیم تر از تیشرت اسپان است که باعث ماندگاری بسیار بالای تیشرت میشود . تیشرت با آستین کوتاه در طرح های مختلف تهیه میشود . جین ایران با به کار گرفتن مشاوران خبره و با تجربه شما را در خرید بهترین تیشرت های تابستانه کمک مینماید. زمانی که قصد خرید لباس از یک فروشگاه لباس مردانه را دارید، کمتر پیش میآید که به خرید تیشرت جدید فکر نکنید. توجه کنید امروزه در دنیای مد و استایل ترجیح بر این است که مدلهای مختلف یقههای تیشرت و تیشرتهای آستینبلند و کوتاه را در کمد لباس خود داشته باشید.

تیشرت هایی که تمام چاپ هستند تیشرت با چاپ سابلیمیشن می باشند . یکی از مزیتهای خرید اینترنتی تیشرت مردانه استفاده از راهنمای سایز سایت است که میتوانید با توجه به آن سایز مناسب خود را بدانید. سایز مناسب خود را بدانید! زمانی که از تیشرت سایز مناسب صحبت میکنیم، منظور این است که آستین، سرشانه و قد تیشرت باید متناسب با اندام شما باشد. خرید آنلاین تیشرت مردانه روشی مناسب برای انتخاب تیشرت جدید محسوب میشود. در این روش امکان مشاهده و مقایسه انواع مدلهای تیشرت وجود دارد و میتوانید ازنظر کاربران سایت نیز بهرهمند شوید که این امر موجب میشود تا بهترین انتخاب را داشته باشید. همواره این سوال برای انتخاب یک تیشرت خوب برای روز های گرم سال پرسیده میشود . همچنین تیشرت یقهگرد گزینۀ خوبی است برای مردانی که شانۀ افتاده دارند. رنگهایی مانند آبی تیره، سبز تیره، سرمهای و شتری، رنگهای مناسبی برای افرادی است که رنگ پوست روشنی دارند. افرادی که تیشرت چاپ دار میپسندند معمولا تیشرت های بسیار زیادی دارند و همواره بین طرح ها و چاپ های مختلف تغییر انتخاب میدهند. بیشتر آقایان ترجیح میدهند که تیشرتهایی با رنگ مشکی، سفید یا طوسی بپوشند.

این رنگها، ساده و پرطرفدار هستند و از اولین گزینههای همه افراد برای انتخاب رنگ تیشرت بهحساب میآیند؛ اما اگر به دنبال انتخابهای خاصتری برای استایل خود هستید، پیشنهاد میکنیم به انتخاب رنگ تیشرت بر اساس رنگ پوست خود توجه نمایید. تیشرتها معمولاً اولین لایه لباسی هستند که با پوست بدن ارتباط دارند؛ از همین رو باید تیشرتی را انتخاب نمایید که کیفیت مناسبی داشته باشد. سعی کنید از تیشرتهایی از جنس الیاف مصنوعی یا پلاستیکی استفاده نکنید؛ زیرا برخورد پارچههایی با الیاف پلاستیکی با پوست بدن موجب تعریق بیشتر و حساسیتهای پوستی میشود. در ابتدا به کیفیت جنس پارچه تیشرت توجه کنید! پارچه های مختلفی برای تولید تیشرت استفاده میشود که معروف ترین آن ها نخی و اسپان است . از انواع تیشرتهایی که وجود دارد میشود به تیشرت یقهگرد، تیشرت یقههفت، پولو شرت، تیشرت ساده، تیشرت جیبدار، تیشرت آستینبلند، تیشرت کلاهدار، تیشرت طرح دار، تیشرت گشاد و تیشرت جذب اشاره کرد. البته دقت کنید که ضخامت پارچه هیچ ارتباطی باکیفیت بهتر آن ندارد و ممکن است یک پارچه نازک، کیفیت بهتری نسبت به پارچهای ضخیم داشته باشد.

تیشرتهای نخی از الیاف طبیعی ساخته شدهاند و در روزهای گرم، لباسی راحت و خنک محسوب میشوند. تیشرت های پنبه ای بسیار خنک ، سبک و راحت میباشند . چاپ مدیا روش دیگر از چاپ بر روی تیشرت است که بر روی تیشرت های مشکی و سفید رنگ تمام پنبه ای و دیگر انواع تیشرت انجام می شود. تیشرت یقه گرد معمولا از پارچه پنبه ای تهیه میشود . پارچه نخی برای تولید تیشرت نخی استفاده میشود . تیشرت با چاپ بلک لایت به تیشرت هایی گفته میشود که چاپ آن ها در نورهای رنگی و فرابنفش می درخشد . در مرحله بعد قسمت های اضافی اطراف طرح اصلی یک به یک و تکه تکه جدا می شوند و در مرحله بعد طرح برش خورده بر روی لیبل با استفاده از پرس حرارتی بر روی تیشرت به مدت 10 ثانیه پرس می شود. در این روش از چاپ پس از طراحی و اماده کردن طرح برای برش در نرم افزار کرل یا ادوبی ایلوستریتور , مجله خبری tshirtbaz با استفاده از دستگاه برش طرح های خطی یا دستگاه کاترپلاتر طرح بر روی لیبل های متری برش داده می شود. معمولا تیشرت با چاپ سابلیمیشن تمام تیشرت را به خود اختصاص داده است.