پیشنهاد Moccamaster: این قهوه ساز مورد تایید متخصصین قهوه در حال حاضر 20٪ تخفیف دارد

از اواخر دهه 60، Technivorm Moccamaster یکی از بهترین قهوه سازها از نظر طراحی (کاملا زیباست) و توانایی دم کردن قهوه (یک فنجان قهوه لعنتی خوب می شود) بوده است. همچنین دارای مهر تایید از طرف انجمن تخصصی قهوه، که استانداردهایی را برای بهترین قهوه سازهای موجود در بازار تعیین می کند. اگرچه با قیمت 360 دلار، خرید ارزانی نیست، اما در حال حاضر، Moccamaster 20 درصد تخفیف دارد و این را به یک خرید مطلق تبدیل می کند.

به دنبال یک قهوه ساز جدید نیستید؟ ما هفت معامله عالی دیگر برای خرید این آخر هفته داریم.

برای چندین دهه، طراحی Moccamaster تقریباً یکسان باقی مانده است، و زیبایی قدیمی را حفظ کرده است که در ابتدای عرضه آنچنان قدیمی نبود. Moccamaster یک دسته قهوه را در کمتر از چهار دقیقه دم می کند، زیرا هر ثانیه برای وارد کردن جو صبحگاهی شما به جریان خون شما مهم است. از آنجایی که Moccamaster برای چندین سال هیچ تغییری نکرده است، از نظر فناوری به اندازه سایر قهوه سازهای موجود در بازار پیشرفته نیست. این بدان معناست که هیچ آسیاب داخلی، تنظیمات قابل برنامه ریزی، و هیچ زنگ و سوت دیگری وجود ندارد. اما سلام، اگر یک فنجان قهوه خوب تمام چیزی است که به دنبال آن هستید، Technivorm Moccamaster ارائه می دهد.

همه محصولات برجسته در GQ به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: