پیش‌نمایش آژانس رایگان NBA: ما در شرف آشنایی با بزرگترین ستاره‌های NBA هستیم

بنابراین، چه چیز دیگری در این تابستان یاد خواهیم گرفت؟

ارزیابی ریسک برای هر تیم معامله بزرگی ضروری است. شاهد دالاس ماوریکس باشید که در ماه فوریه بهترین مدافع خود (دوریان فینی اسمیت)، یک گلزن کلیدی (اسپنسر دینویدی) و یک انتخاب دور اول را برای جذب ایروینگ عوض کردند، به این امید که جفت شدن او با لوکا دونچیچ آنها را به مدعی تبدیل کند. . در عوض، آن‌ها وارد مرحله‌ای شدند که آن‌ها را کاملاً از پلی‌آف خارج کرد و اکنون با نسخه متفاوتی از همان ارزیابی ریسک-پاداش روبرو هستند: چقدر باید به ایروینگ در آژانس رایگان و برای چند سال پرداخت کنند؟ صریح تر: چقدر به جیوه دارترین و قطبی ترین ستاره عصر اعتماد دارند؟

از جمله مقاصد احتمالی او؟ هیوستون راکتس و ما به زودی خواهیم فهمید که آنها چقدر مصمم هستند که بعد از سه سال بدبختی دوباره به پیروزی برسند. هاردن به تنهایی مسیر آنها را تغییر نمی‌دهد، اما از فروش بلیت و رتبه‌بندی تلویزیون خودداری می‌کند. طبق گزارش‌ها، راکت‌ها در حال تعقیب قهرمانان اخیر NBA، Fred VanVleet (تورنتو) و Brook Lopez (میلواکی) هستند که می‌توانند فوراً اعتبار ایجاد کنند. و پسر بد ممفیس، دیلون بروکس، که… شاید نه.

گریزلی ها در اوایل ماه مه سیستم ارزشی خود را تلگراف کردند، زمانی که اخباری به بیرون درز کرد که آنها قصد ندارند دوباره بروکس را امضا کنند، نیروی دفاعی که اغلب هم با بازی فیزیکی و هم با شجاعتش از خط عبور می کند. ممفیس، یک نیروگاه جوان در حال ظهور، عملاً بروکس را یک حواس‌پرتی بزرگ و یک ریسک بزرگ می‌دانست – اما برخی از رقبا به زودی مشتاقانه روی همان ترکیبی از سرسختی و هرج و مرج سرمایه‌گذاری خواهند کرد.

به عنوان مثال، بروس براون به تازگی اولین عنوان خود را به عنوان یک بازیکن نقش اساسی برای دنور ناگتس به دست آورد – لحظه ای که او را تبدیل به یک کالای داغ در آژانس رایگان می کند، با انتظار می رود که خواستگاران بیش از 12 میلیون دلار دستمزد اولیه ارائه دهند. ناگتس، به دلیل قوانین سقف دستمزد، می تواند تنها حدود 8 میلیون دلار پیشنهاد دهد و براون را مجبور می کند تا شاید سخت ترین تماس دوران حرفه ای خود را انجام دهد.

در همین حال، واریورز مدت‌ها پیش نوسانات دریموند گرین را پذیرفتند، چهره‌ای کلیدی در چهار قهرمانی آن‌ها، که طبق همه نشانه‌ها قرار است دوباره با آن‌ها قرارداد ببندد – کمتر از یک سال پس از ضربه‌ی او به پول، تیم را در آن فرو برد. آشفتگی و شک و تردید در مورد آینده گرین برانگیخته شد. اما تجارت پول بیشتر از همیشه نشان داد که جنگجویان گرین را امری ضروری می‌دانند و به هر خطری که وی می‌پردازد ارزش دارد. تعداد زیادی از تیم های رقیب می توانند گرین را دنبال کنند، و به طور بالقوه با پیشنهادهای بزرگتر از آنچه که Warriors ممکن است در این مرحله بخواهد ارائه دهد. این بدان معناست که ما همچنین ممکن است یاد بگیریم که گرین چگونه تصمیم دردناک وفاداری را در مقابل ثروت (حتی بیشتر) می سنجد، معضلی که به قدمت ورزش حرفه ای است.

با جیمز هاردن شروع کنید، کسی که اگر وارد آژانس آزاد می شد، بهترین بازیکن توپ می شد – همانطور که تا اواخر بعد از ظهر پنجشنبه انتظار می رفت. در عوض، هاردن سال آخر قرارداد با فیلادلفیا را انتخاب کرد، با این ایده که تیم سپس او را معاوضه کند. مقصد او ناشناخته است، اما ما قبلاً این چیزها را آموخته‌ایم: ارزش‌های سخت نسبت به ثبات، و احتمالاً راحتی شخصی نسبت به بحث عنوان نیز تغییر می‌کنند.

ستارگان قطبی بر بیشتر جنون جولای مسلط خواهند بود. وستبروک – که از اوکلاهاما به هیوستون، واشنگتن، لس آنجلس (لیکرز) به یوتا (به طور خلاصه) و بازگشت به لس آنجلس (کلیپرز) بازگشته است – اکنون با مجموعه ای از انتخاب ها وارد آژانس آزاد شده است. او می‌توانست در زادگاهش کلیپرز بماند و در کنار جورج و لئونارد به دنبال عنوانی برود، اگرچه احتمالاً حداقل دستمزدش را دریافت کند. او همچنین می‌توانست در جای دیگری، بدون هیچ امیدی به افتخارات پس از فصل، به دنبال روز بزرگ دیگری باشد. او در نوامبر 35 ساله می شود، به این معنی که ممکن است گزینه های زیادی برای او باقی نماند.منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: