پیرس برازنان در مورد جیمز باند بودن، کار با رابین ویلیامز و آواز خواندن با مریل استریپ

در سال 2010، او نقش نخست وزیر سابق بریتانیا با گذشته پیچیده را در فیلم رومن پولانسکی بازی کرد. نویسنده شبح. برازنان به یاد می آورد که پولانسکی اصرار داشت: «نه نه، این مربوط به تونی بلر نیست،» اما همه راه ها به تونی بلر ختم می شود، بنابراین من تونی بلر را تماشا کردم.

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: ساکاتای تومویاسو، لباس، پوشاک، انسان، فرد، پیراهن، آستین بلند و

هر نسلی جیمز باند خودش را دارد. برای افرادی که در دهه 90 و اوایل دهه 90 به بلوغ رسیدند، پیرس برازنان کم و بیش از 007 متمایز نیست. برای مجموعه شخصیت های نمادین GQ، برازنان عمیقاً به بزرگترین نقش های خود پرداخت – البته هیچ کدام از آنها نمادین تر از باند نیستند. .

برازنان توضیح می دهد که در سال 1995 ایفای نقش را از گذشته محبوب باندز به عهده گرفت. چشم طلایی نیاز به ترکیبی دقیق از احترام و نوآوری داشت. «برای من، تلاش می‌کردم خطی را بین راجر طی کنم. [Moore] برازنان می گوید و شان کانری و خجالت نمی کشند از کارشان. من به خودم این لطف را دادم که تلاش کنم و حس شوخ طبعی را که هر دو مرد به این قسمت آورده بودند، به دست بیاورم. علاوه بر فشار ذهنی ایفای نقش جیمز باند، تکرار او یک جسمانی اضافه داشت. برازنان توضیح می‌دهد: «شما چیپ می‌شوید، نیش می‌زنید، ماهیچه‌ها را می‌کشید، بخیه می‌زنید».

وقتی برازنان نقش یک جاسوس بین المللی را بازی نمی کرد، در هالیوود مشغول بود. کار با رابین ویلیامز در خانم دوبت فایر یک نکته برجسته ارائه کرد. برازنان درباره بازیگر فقید خود می گوید: «او با قلب، روح و تمام وجودش رهبری می کند. من هر روز سر کار آن فیلم می رفتم و همیشه با خانم داوبت فایر کار می کردم. تا پایان فیلم بود که با رابین آشنا شدم.»

زمانی که طرفداران او را تماشا کردند که قلبش را برای مریل استریپ تنها و تنها مریل استریپ آواز می خواند، حرفه برازنان تغییر شگفت انگیز دیگری پیدا کرد. ماما میا. برازنان می‌گوید: «اجرای این آهنگ‌ها وحشتناک بود. با این حال، این بازیگر در روزی که موسیقی متن فیلم را ضبط کردند، در کنار بازیگرانش، استلان اسکارسگارد و کالین فرث، آرامش یافت. “[They] نگاه کن[ed] مثل خرگوش های گرفتار در چراغ های جلو. آنها وحشت زده بودند. ما همه ترسیده بودیم.»

پیرس برازنان را می‌شناسید: بازیگر افسانه‌ای ایرلندی-یک باند. احتمالاً جذاب ترین مرد زنده. اکنون با پسران مدل-موسیقی-فیلمساز، دیلن و پاریس آشنا شوید، دو نفر از تنها مردم روی زمین که قادر به مقاومت در برابر جذابیت او هستند.منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: