پیرسینگ گوش برای مردان: راهنمای GQ برای سوراخ کردن گوش

وب می‌گوید: «تمامی سوراخ‌های گوش تقریباً به مراقبت‌های بعدی مشابهی نیاز دارند، اما مطمئناً در مقایسه با لاله گوش، مراقبت‌های بیشتری را در غضروف انجام خواهید داد و آن‌ها را برای مدت طولانی‌تری درمان خواهید کرد».

بهترین و بدترین فلزات برای پیرسینگ (و غیر فلزات نیز)

یکی دیگر از نشانه‌های یک استودیوی خوب در فلزاتی است که استفاده می‌کنند: وب می‌گوید: «استودیوهای حرفه‌ای باید از تیتانیوم، طلای جامد و نیوبیم استفاده کنند. تمام جواهرات باید با دست صیقل داده شوند تا سطح آینه ای داشته باشند. همه این مواد به شدت از نظر زیست سازگاری آزمایش شده اند و حساسیت به این فلزات بسیار نادر است. طلای جامد یا تیتانیوم درجه ایمپلنت هرگز نباید کدر شود. اما اگر از تیتانیوم استفاده می کنید هنگام تمیز کردن زخم با پراکسید هیدروژن احتیاط کنید. او می گوید: “اکسید تیتانیوم و پراکسید هیدروژن واکنش خوبی ندارند و باعث از بین رفتن پولیش تیتانیوم می شود.”

وب می افزاید که به دلیل قوانین ملی در مورد این مواد، محصولات تولید شده در ایالات متحده نیز مهم است. در خارج از کشور، قوانین فلزات بسیار متفاوت است، و اگر تیتانیوم یا طلایی را که در خارج از کشور تولید می شود، دریافت می کنید، هیچ تضمینی وجود ندارد که تیتانیوم درجه ایمپلنت باشد یا اینکه طلا با چه موادی سخت شده است.

از پلاستیک و اکریلیک در تمام انواع سوراخ‌ها، بدون توجه به اینکه اکنون ایجاد شده‌اند، خودداری کنید. وب می‌گوید: «اینها به دلیل احتمال نفوذ پلاستیک به داخل پوست ناایمن هستند.

دردناک ترین پیرسینگ ها (و کمترین)

فلزات پایین تر برای پیرسینگ

مواد غیر فلزی که باید در نظر بگیرید و از آنها اجتناب کنید

سوال رایج دیگری که افراد سوراخ شده دارند مربوط به انواع فلزات مورد استفاده در جواهرات است (و به طور مشابه، کدام نوع مواد غیرفلزی ایمن هستند). این توصیه را بیش از هر چیز به خاطر بسپارید: وب می گوید: “پوست بسیار جاذب است، بنابراین استفاده از مواد با کیفیت بسیار مهم است.” «نه. ارزان. فلزات.”

فلزات خوب برای پیرسینگ

اگر مواد غیر فلزی را ترجیح می دهید، تنها گزینه برای سوراخ کردن گوش تازه، شیشه است (یا بوروسیلیکات یا شیشه کوارتز). وب توضیح می دهد: “این معمولاً برای سوراخ کردن گیج بزرگتر است.” ما معمولاً سوراخ کردن لاله گوش را با وزن 18 گرم شروع می کنیم که اندازه بسیار کوچکی است. به عنوان مثال، بیشتر جواهرات یا شاخه های شیشه ای از 12 گرم شروع می شوند. (هرچه این عدد کمتر باشد، گیج ضخیم تر است). هنگامی که زخم لوب التیام یافت و کشیده شد (یعنی “سنجش”)، انواع مختلفی از مواد قابل قبول وجود دارد که می توان از آنها استفاده کرد. به عنوان مثال می توان به سنگ، چوب، شاخ، استخوان و برخی از انواع صدف اشاره کرد.

در مورد سوراخ های تازه، مهم است که از فولاد، نقره و مس خودداری کنید. وب هشدار می دهد: «این مواد می توانند حاوی ناخالصی هایی باشند که می توانند توسط pH بدن شما تجزیه شوند و می توانند باعث واکنش شوند. استفاده از این ها در سوراخ های بهبود یافته ممکن است خوب باشد، اما با احتیاط ادامه دهید.

در حالی که هر یک از ما آستانه های درد متفاوتی داریم، طیف های پذیرفته شده ای از عذاب در مورد انواع سوراخ کردن گوش وجود دارد. وب توضیح می‌دهد: «البته بیشتر پیرسینگ‌ها فقط یک ثانیه طول می‌کشد که توسط یک متخصص با تجربه انجام شود و سطح ناراحتی شما حداقل خواهد بود. هر زمان که مردم نگران چیزی هستند که به چیزی آسیب می زند، من همیشه از مقایسه ضربه زدن به انگشت پا استفاده می کنم: هیچ سوراخی در گوش شما بیشتر از ضربه زدن به انگشت پا آسیب نمی بیند، و زمانی که به سوراخ جدید خود در آینه نگاه می کنید، شما هیجان زده و راحت خواهید بود.” در حالی که نمی توان همین را برای سایر اعضای بدن گفت، اما گوش دارای انتهای عصبی بسیار کمتری است و به عنوان یک قاعده کلی، سوراخ کردن بافت چربی در لاله گوش یا مارپیچ (محیط اطراف) آسیب کمتری نسبت به سوراخ کردن گوش دارد. غضروف.منبع