پیراهن ???? ?????

پیراهن مردانه در استایل رسمی و نیمه رسمی نقش مهمی ایفا میکند. پیراهن پشمی مردانه طرح دار نیز در رنگ ها و طرح های متنوع با پارچه 80 درصد پنبه و 20 درصد پشم تولید شده اند. پس پیراهن مردانه بخش غیر قابل حذف استایل مردانه است؛ خواه سفید و ساده باشد، خواه رنگ دیگر با طرح، اینکه شما کدام را انتخاب کنید به سلیقه شخصی تان بر می گردد. با تنوع طرح، رنگ و مدلهایی که دارد، فارق از اینکه شغل شما چیست و حتی جایی که قرار است بروید، یک پیراهن مردانه آستین بلند یا آستین کوتاه متناسب با استایل شما، میتواند بهترین گزینه باشد. پیراهن لینن کروم در رنگهای متنوع و جذابی تولید میشوند؛ ثبات رنگ در شستشو از ویژگیهایی است که به شما این اطمینان را میدهد تا پیراهن لینن را در هر رنگی که تمایل دارید، با خیال راحت از ماندگاری رنگ و زیبایی آن انتخاب کنید. تمامی پارچه ها از الیاف ۱۰۰% طبیعی ساخته شده است تا شما مخاطبین عزیز برای خرید پیراهن رسمی مردانه و هر نوع پیراهن دیگر از برند کروم بتواند با خیال راحت اقدام نماید. پارچه جین برند کروم از ۱۰۰% پنبه ساخته میشود و در کنار رنگهای تیره مانند طوسی و ذغالی، طیف گستردهای از رنگ آبی را نیز در بر میگیرد.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از مجله خبری tshirtbaz ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

جنس پارچه آن از نخ و قد آن تا روی باسن با طرح پارچه ساده و زیبا می باشد. نوع دیگر پارچه، پارچه لینن است که از الیاف کتان تولید میشود، بسیار خنک است و هوا را به راحتی از خود عبور میدهد، از دیگر ویژگیهای این پارچه، میتوان به این موضوع اشاره کرد که پارچه لینن همان قدر که سریع رطوبت را به خود جذب میکند، به همان سرعت رطوبت را از دست میدهد که آن را برای فصلهای گرم سال تبدیل که انتخاب عالی میکند. بر اساس جنس و مدل پیراهنی که شما انتخاب میکنید، قیمت آن مشخص میشود. قیمت پیراهنهای کروم متناسب با کیفیت آنها تعیین شده است. پیراهنهای لینن برند کروم از پارچه ۱۰۰% لینن خنک و سبک ساخته میشوند که در هوای گرم این فرصت را به پوست میدهد تا تنفس کافی داشته باشد. فرمان معمولی و طرح پارچه ساده به کار رفته در آن با کیفیت بالا می باشد. زیر هر کت، پالتو، ژیله یا کاپشن برای استایل رسمی یا نیمه رسمی حتما یک پیراهن مردانه وجود دارد که بدون وجود آن عملاً چیزی کم و کسر است. تیشرت های سه دکمه ای یا لاگوست را از جنس مارسلا یا پیک انتخاب کنید. در ایران تیشرت های پنبه ای یا همان نخی بهترین نوع تیشرت به مجله خبری tshirtbaz حساب می آیند.

پیراهن پشمی: 100 درصد از پنبه تولید شده و دارای رنگ بندی های مختلف اند. پیراهن آستین کوتاه مردانه: در تولید پیراهنهای آستین کوتاه برند کروم، از پارچه جودون نخ پنبه با الیاف صد درصد طبیعی استفاده میشود که خنک و مناسب فصل تابستان است. از مشخصات این تیشرت می توان به جنس پارچه نخ و طرح پارچه ساده و فرم معمولی که از مدل گرد و آستین کوتاه استفاده شده در آن نام برد که شما در موارد روزمره به راحتی می توانید از آن استفاده کنید. پارچه کتان با استحکام در برابر شستشوی مداوم، ضخامتهای مختلف پارچه متناسب با آب و هوای هر فصل، شستشوی آسان، انعطاف پذیر بودن آن و داشتن بافت گیاهی از ویژگیهای این پارچه است. پیراهن های پاییزه و زمستانه کروم که غالبا آستین بلند هستند و پیراهن های تابستانه که اغلب آستین کوتاه بوده و جنس پارچه خنک دارند، توسط بسیاری از آقایان تهیه می شوند. مدل یقه به کار رفته در این تیشرت، یقه گرد و قد آستین آن کوتاه می باشد.

پیراهن چهارخانه: در بین انواع مدلهای پیراهن اسپرت مردانه، پیراهن چهارخانه محبوبیت بسیار زیادی دارد، زیرا به راحتی با استایلهای مختلف ست میشود و جلوهای زیبا به استایل جوانان میبخشد. اگر به دنبال یک تیشرت مردانه معمولی و با کیفیت با مدل یقه گرد هستید، جهت استفاده روزمره خود بین یک انتخاب عالی و مطمئن است. این محصول نیز دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا بوده و دارای قیمتی بسیار مناسب جهت خرید شما عزیزان می باشد. این تیشرت در سایت های مختلف و می توان گفت در تمامی سایز ها جهت خرید شما ارائه شده است. قیمت پیراهن مردانه با توجه به جنس و مدل آنها با یکدیگر متفاوت است؛ به عنوان مثال قیمت پیراهن رسمی مردانه، به صورت عمومی از قیمت خرید پیراهن اسپرت مردانه در همان سطح کیفیت، بیشتر است. از نظر جنس نیز قیمت پیراهن پشمی از پیراهنهای کتان بیشتر است. البته این محصول توسط تولید کننده اصلی تولید نشده است، اما بیش از ۵۰ نفر از خریداران این محصول را به شما پیشنهاد می کند. برند کروم، همه انواع پیراهن مردانه را توسط مجموعه طراحان حرفهای این برند و با توجه به آناتومی مخاطبان ایرانی خود، همچنین بهرهگیری از استانداردهای جهانی طراحی میکند.