پیاده روی برای مغز شما خوب است

این زمان زیادی برای کار است و هیچ خروجی مشخصی ندارد. این چگونه طرز فکر شما را در مورد بهره وری تغییر می دهد؟

برای افرادی که نمی توانند به آمازون بروند یا زمان انجام یک سفر آرام و بی سروصدا را در بیابان ندارند – اگر در یک شهر بزرگ زندگی می کنند و در وسط هفته غرق هستند – آیا میانبرهایی وجود دارد. به این سکوت؟

من به زودی به رودخانه زابالو در اکوادور می روم، و این فرصتی است که یک بار دیگر دنیا را درک کنم. همانطور که به همسرم می گویم، پارک آرام وحشی رودخانه زابالو کلیسای من است. وقتی به آمازون می روید، انتظار دارید آمازون متفاوت باشد. انتظار ندارید وقتی برگشتید خانه متفاوت باشد. اما آن است. تمام دنیا متفاوت است. تغییرات بزرگی ممکن است در نتیجه درک دنیا در زندگی شما اتفاق بیفتد. افرادی که در گذشته با من آمده اند، شریک زندگی خود را تغییر داده اند، شغل خود را تغییر داده اند. شما متقاعد شده اید که نمی خواهید زندگی دیگران را داشته باشید. که بسیار قدرتمند است. دیگه تقلید نمیکنی شما اورجینال هستید.

تا آن نقطه، خوانده‌ام که اغلب شما به مکانی می‌روید و مانند یک نقاش با مناظر، منتظر می‌مانید تا منظره صوتی مناسب ظاهر شود و گاهی ممکن است هفته‌ها طول بکشد.

وقتی در طول روز مشغول و خسته هستید، و جلسه دیگری در راه است و در واقع می‌توانید احساس کنید که مغزتان نسبت به جلسه گذشته کمی داغ است، این کاری است که من انجام می‌دهم – چند بار در روز این کار را انجام می‌دهم. ، و ما می توانیم با هم این کار را در حال حاضر انجام دهیم. پنج دقیقه طول می کشد. بپذیرید که ارزش پنج دقیقه وقت خود را دارید.منبع

حوصله دیدن اخبار را ندارم اینجا در ایالات متحده، واقعاً سرگرمی اطلاعاتی است. چرخش ها بسیار سنگین هستند و معمولاً با یک نظر از قبل تعیین شده در مورد آن. بنابراین من آن حواس پرتی را ندارم. سعی می کنم تا حد امکان از دستگاه هایم کمتر استفاده کنم. اما برای هر کسی، حتی اگر احساس نمی‌کند به دیجیتال معتاد است، حتی اگر احساس می‌کند همه چیز را تحت کنترل دارد، اکیداً توصیه می‌کنم که به سفری آرام بپردازند، که به دنبال لباس‌های مسافرتی باشند که دارای تور هستند. به مقاصد آرام در مناطق بیابانی. در آنجا، شما فرصتی دارید تا آنچه را که من آن را به عنوان هماهنگی حسی توصیف می‌کنم، مرور کنید، جایی که چشم‌ها، گوش‌ها، بینی‌تان، حس لامسه و چشایی‌تان همگی تجربه‌های یکسانی دارند. جای تعجب نیست که در زندگی مدرن ما نمی توانیم دنیا را معنا کنیم، زیرا حواس ما دائماً در حال بحث هستند.

شش هفته طولانی ترین بود.

من فقط در اوایل کارم این کار را انجام دادم. من دیگر هرگز شش هفته صبر نخواهم کرد. ولی [the thing] در مورد ضبط در این زمینه این است که من تصدیق می کنم که همه چیزهایی که من برنامه ریزی کردم و انتظار داشتم فقط برای گرفتن قرارداد و پروژه انجام شود. اما اکنون که در محل هستم، همه اینها فراموش شده است. من در مکان واقعی هستم. به آنچه واقعاً در حال وقوع است توجه کنید. حضور داشته باشید.

چگونه با سر و صدای اطلاعات مقابله می کنید: اخبار، کتاب ها، رسانه ها، ایمیل ها، همه اینها؟