پولوی بافتنی پرسیوال موجود است — و به فروش می رسد

به عبارت ساده، تعجب آور نیست که این کشباف بیانیه در ساعاتی پس از پخش شدن عکس های کریس به فروش رفت. اما، نگران نباشید، پس از بیش از 800 درخواست برای اعلان‌های سهام (که رکورد برند Percival است، btw) چوگان امپرسیونیست دوباره ذخیره شده است. و به پیشنهاد گسترده جمعه سیاه پرسیوال اضافه شد. با این حال بهترین حرکت سریع – این قطعه برای مدت طولانی باقی نخواهد ماند.منبع

طرح‌های پرسیوال برای نجیب‌زاده‌های مدرن، خانه‌های اصلی تیز و لباس‌های غیررسمی مردانه است، به لطف بافتنی‌های قابل توجه و بادی که دارد، بیش از چند طرفدار مشهور را در طول عمر نسبتاً کوتاه خود جذب کرده است. کت و شلوار کتانی. به نظر می رسد که انتقام جویان مارول همه قدرت های فوق العاده سبک خود را از یک منبع دلپذیر دریافت می کنند: پرسیوال. از جانب سباستین استن، تام هالند، اندرو گارفیلد، بندیکت کامبربچو اکنون، کاپیتان آمریکا، کریس ایوانز. اما انتخاب او؟ این به چوگان آستین کوتاه امپرسیونیست پرسیوال می رسد.

اکنون ۲۵ درصد تخفیف در پرسیوال که همیشه در حال رشد است فروش جمعه سیاه، چوگان امپرسیونیستی جذاب پرسیوال می تواند با کمترین قیمت تا به حال مال شما باشد… اوه، و انگار این کافی نبود، دو رنگ دیگر آن 40 و (خیلی زیاد) 70 درصد تخفیف دارند. رویایی.

فروش جمعه سیاه?

البته، این قطعه چیزهای بیشتری از اینکه فقط یک چوگان زیبا باشد، وجود دارد. متاثر از سبک‌های نقاشی رنسانس، خطوط رنگ‌های اصلی مخلوط نشده برای شبیه‌سازی ظاهر و احساس نور بازتابیده دوخته می‌شوند، از این رو نام محصول “امپرسیونیست” است. به‌طور مناسب، تأثیر نسبتاً خوبی نیز بر جای می‌گذارد – و می‌تواند در کمد لباس‌های تعطیلات و همانطور که ایوانز ثابت کرده است، روی فرش قرمز نیز جای خود را حفظ کند.

چوگان ژاکارد امپرسیونیست پرسیوال


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: