پولوهای بافتنی 50 دلاری Abercrombie هیچ کاری به این خوبی ندارند

در GQ Recommends، همه ما در مورد ارزش افزوده هستیم. اما بر خلاف دوست شما که برای درجه سوم خود در شاخه ای مبهم از هستی شناسی تیراندازی می کند، ارزشی که ما اضافه می کنیم در واقع محسوس. معنای زندگی؟ اراده آزاد؟ پرورش در مقابل طبیعت؟ لطفا! بچه بازی صرف سوالاتی که ما را در شب بیدار نگه می‌دارند، ممکن است روی کاغذ بیشتر جنبه عملی داشته باشند، اما در عمل نیز کمتر وجودی ندارند. یک ترم یا بیشتر پیش، یکی از آنها را به شکل چوگان بافتنی از ابرکرومبی، یکی از ستاره‌های سمینار سال گذشته در مورد «امروز چه بپوشیم» مطرح کردیم. و اکنون چهار برابر می شویم. تکیه گاه اصلی مارک تجاری نه تنها یک چوگان کشباف قاتل می‌سازد، بلکه آنها را به ارزش بیش از یک هفته می‌سازد – در طرح‌ها و الگوهای متفکرانه‌ای که متناسب با ماهیت فکری دقیق دستور کار ما باشد.

همه محصولات برجسته در GQ به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع

اگر از دیدن فضای اشتراک برند با نوع طراحان براق و نام‌های بزرگ که به طور معمول در اینجا برجسته می‌شوند، شوکه شده‌اید، نباید اینطور باشید. در حال حاضر یک رنسانس واقعی در خرده‌فروشی‌های بزرگ در سراسر کشور اتفاق می‌افتد (J.Crew مکانی عالی برای شروع است) که به این معنی است که با کمی بیش از 50 دلار یک پاپ، می‌توانید لباس‌های قاتل یک هفته تمام را با قیمتی بسیار کمتر خریداری کنید. نسبت به هزینه ادامه تحصیل در مقطع دکترا. گاهی، خوب اتفاقاتی برای افراد خوب می افتد این را به دوستان دکترای خود بگویید و سپس آنها را راهنمایی کنید سایت ابرکرومبی تا یک بار برای همیشه به بحث پایان دهیم.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: