پن بادگلی در حال ضربه زدن به کت و شلوار یقه اسکی است

تریلر داغ نتفلیکس شما با فصل جدید بازگشته است، و قاتل خوش تیپ یک ستاره سریال، پن بادگلی، در حال رقابت با مطبوعات داغ است. باگلی با ریش کاملاً ژولیده و چند قفل به شدت پشمالو، همه کارها را انجام می‌دهد: اینترنت را با یک ویروس جذب می‌کند. TikTok یا دو، حضور در برنامه تام براون NYFW، و حضور در برنامه‌های گفتگوی صبح و شب. بنابراین، برای تبلیغ نمایشی درباره عشق و قتل چه چیزی می پوشد؟ خوب، اگر شما باگلی هستید، یقه یقه اسکی می پوشید و کت و شلوار می پوشید.

لباس‌های بافتنی گرم‌کننده یقه‌ها همیشه یک مدل انحراف بزرگ خواهند بود، به‌ویژه وقتی با خیاطی همراه شوند – اما این حرکتی است که A-listers آن را دوست دارند. مایکل بی جردن و تام هالند نیز مانند رابرت پتینسون و دریک به خوش‌بازی کردن مشهور بوده‌اند. (اگر یقه یقه اسکی بیش از حد تعهد به نظر می رسد، همیشه می توانید انگشتان پای خود را با یک ژاکت یقه ساختگی خیس کنید.) با این حال، همانطور که این افراد مشهور می دانند، پیچیدگی بی انتها یک یقه یقه اسکی واقعی نمی تواند این کار را انجام دهد. کتک بخورد در هر صورت، می‌توانیم پن بادگلی را رسماً به فهرست مردان خوش‌تیپ هالیوود اضافه کنیم که می‌دانند چگونه یقه‌پوش و کت و شلوار بپوشند.منبع

هفته گذشته، بادگلی نشان داد به صبح بخیر آمریکا در یک یقه یقه اسکی طلایی سوخته زیر یک کت دوبل آبی. (با چند چکمه طلای چلسی، نه کمتر.) روز بعد، او برای گپ زدن با ست مایرز در دیروقت، و ستاره ژولیده یک بار دیگر کت و شلوار یقه اسکی دیگر را انتخاب کرد، هرچند این بار به سراغ سایه های جوهری از مشکی سرمه ای از بوگلیولی رفت. این دقیقاً اولین خودروی سواری او نیز نبود: سال گذشته او بازی کرد جیمی کیمل زنده! که در یک عدد مخملی سایه دار Malbec.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: