پل نیومن مجموعه ای شگفت انگیز از کلاه پدر داشت

تقاضای داغ برای وسایل پل نیومن در این مرحله چندان تعجب آور نیست. از زمان مرگ او در سال 2008، کلکسیونرها بارها و بارها ثابت کرده‌اند که حاضرند مبالغ هنگفتی بپردازند تا احساس کنند که بخشی از هاله بزرگ او را دارند: در سال 2017، یکی از ساعت‌های رولکس دیتونا نیومن به رکورد فروش رسید. در حراجی 17.8 میلیون دلار فروخت و آخر هفته گذشته، دو دستگاه رولکس دیگر او با قیمت بیش از 1 میلیون دلار در حراجی ساتبی به عنوان کلاه، به فروش رسیدند. نیومن بیش از شیک بود – همانطور که لی سفر اخیراً به Cam Wolf از GQ گفت، او احتمالاً تأثیرگذار اصلی بود و لحن را برای نسل‌های مردان سبک‌فکر آینده رقم زد. کلکسیون کلاه‌های او نشان می‌دهد که او چقدر جلوتر از بازی بوده است: مدت‌ها قبل از اینکه فرهنگ کلاه‌های منحنی، شش پانلی توپی با شعارهای خنده‌دار به‌عنوان «کلاه پدر» تغییر نام دهد، پل نیومن در «قاعده پسران قدیمی» خود وجود داشت. کلاهی که از هر لباس مردانه IG که تا به حال می‌توانست امیدوار باشد که با آن همخوانی داشته باشد، به نظر شیک‌تر به نظر می‌رسد.

منبع

با حسن نیت از ساتبیز

در زندگی، پل نیومن کلاه های زیادی به سر می کرد. او یک اسطوره هالیوود، یک راننده ماشین مسابقه، یک انسان دوست، یک کلکسیونر ساعت هوشمند و یک مشهور بود. پسر همسر. اما این بازیگر فقید لباس زیادی هم می پوشید واقعی کلاه در زمان خود – و همانطور که معلوم است، او طعم فوق العاده ای در کلاه های توپ جدید داشت.

تعداد انگشت شماری از کلاه های محبوب نیومن به سبک «کلاه پدر» در حراج اخیر ساتبی از اقلام شخصی بازیگر فقید و همسرش جوآن وودوارد، که شامل ساعت، آثار هنری، فیلم و یادگاری های مسابقه و مبلمان نیز بود، به نمایش درآمد. در میان مقدار زیادی یک کلاه قرمز شسته شده بود که نشان بنیاد خیریه زوج نیومن را داشت که درآمد حاصل از سس های سالاد محبوب این بازیگر و سایر اقلام مختلف را اهدا می کند. یک کلاه خاکی از کمپ Hole In the Wall Gang، کمپ تابستانی غیرانتفاعی نیومن برای کودکان مبتلا به بیماری های جدی در شمال شرقی کانکتیکات. و یک کلاه سیاه رنگ و رو رفته که به سادگی می گوید “قاعده پسران قدیمی”، که مطابق با بیوگرافی 2009 پل نیومن: یک زندگی، از جمله اکسسوری های مد مورد علاقه این بازیگر.

مناقصه مجموعه پنج کلاهی که ساتبی انتظار داشت بین 100 تا 150 دلار بفروشد، تا هفته گذشته به 900 دلار رسیده بود. GQ جیک وولف مشارکت کننده را ردیابی کرد در توییتر. هنگامی که آنها سرانجام در روز دوشنبه فروختند، پیشنهاد نهایی 8890 دلار یا حدود بود 71 بار برآورد اولیه خانه حراج


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: