پل مسکال، بری کیوگان و حالا دنزل: بازیگران احتمالی «گلادیاتور 2» دیوانه هستند


بیش از دو دهه از فیلم پرفروش ریدلی اسکات می گذرد گلادیاتور به یک پدیده فرهنگی تبدیل شد. در حال حاضر، دنباله ای از حماسه رومی که مدت ها مورد بحث قرار گرفته بود، سرانجام به نتیجه می رسد. مطابق با تنوع، گلادیاتور 2 برای 22 نوامبر 2024 تنظیم شده است و یک بازیگر کاملاً مجنون در حال شکل گیری است. پل مسکال اولین نامی بود که به عنوان نقش اصلی به آن اضافه شد، و اکنون گزارش شده است که بازیگر شخصیت تحسین شده بری کیوگان و همچنین دنزل واشنگتن نیز در حال مذاکره برای پیوستن هستند.

مسکال و کیوگان هر دو نامزد جوایز اسکار 2023، مسکال برای بهترین بازیگر مرد بودند. بعد از خورشید، و کیوگان به عنوان بازیگر نقش مکمل در این بانشیس اینشرین. قرار است مسکال در فیلم ریچارد لینکلیتر بازی کند با خوشحالی ما رول می کنیم و اندرو هیگ غریبه ها، و کیوگان شایعه شده است برای تکرار کوتاه کوتاه خود در نقش جوکر در دنباله آینده 2022 بتمن، این بار در ظرفیت گوشتی تر، و همچنین نقشی در Emerald Fennell’s دارد نمک سوز.

واشنگتن، گزارش های ضرب الاجل، اکنون نیز در حال مذاکره برای حضور در آینده است گلادیاتور. او آخرین بار در سال 2007 با اسکات کار کرد و در فیلم بیوگرافی جنایی فرانک لوکاس بازی کرد گانگستر آمریکایی.

گانگستر همچنین خود گلادیاتور OG، راسل کرو، در نقش ماکسیموس دسیموس مریدیوس، که در عرصه گلادیاتور روم بالا می‌رود تا انتقام قتل خانواده‌اش را به دست امپراتور دوگانه مارکوس اورلیوس، با بازی خواکین فینیکس، بگیرد.

گلادیاتور یکی از بزرگترین فیلم های دهه 2000 بود که برنده پنج جایزه اسکار از جمله بهترین فیلم و بهترین بازیگر مرد و بیش از 460 میلیون دلار فروش بود. شایعاتی در مورد الف عاقبت تقریبا بلافاصله دنبال شد.

فیلم جدید حداقل از سال 2018 در دست ساخت بوده است. چه زمانی ضرب الاجل گزارش شده است که اسکات دنباله‌ای را کارگردانی خواهد کرد که بر لوسیوس، پسر لوسیلا (کانی نیلسن) و برادرزاده کومودوس، شخصیت شرور خواکین فینیکس تمرکز دارد. فیلمنامه در ابتدا قرار بود توسط پیتر کریگ نوشته شود.بتمن، شهر) ، اما اکنون گفته می شود توسط دیوید اسکارپا (روزی که زمین ایستاد، تمام پول دنیا). چند چهره مهم پشت صحنه از گلادیاتور ظاهراً باز خواهند گشت، از جمله جان ماتیسون فیلمبردار، آرتور مکس طراح تولید و جانتی یتس طراح لباس، که همگی برای کار خود نامزدی اسکار را دریافت کردند (یتس برنده بهترین طراحی لباس شد).

مسکال نقش لوسیوس را بازی خواهد کرد، در حالی که کیوگان در حال مذاکره برای بازی مقابل او در نقش امپراتور ختا است. اسکات 85 ساله در اواخر دوران حرفه ای پرباری است و از سال 2017 چهار فیلم سینمایی را کارگردانی کرده است و یک حماسه تاریخی آینده درباره ناپلئون بناپارت برای اکران در سال 2023 برنامه ریزی شده است.منبع