پل دانو باورم نمی‌شود که می‌تواند (نسخه‌ای از) پدر استیون اسپیلبرگ را در فیلم The Fabelmans بازی کند.

او سال‌ها را صرف بازی‌های عجیب و غریب و خارجی کرد، اما با نقش‌های ستاره‌ساز بتمن پل دانو و یک فیلم پر سر و صدا جدید اسپیلبرگ، در حال تغییر مسیری متفاوت است.منبع تصویر مقاله

پل دانو بالاخره آماده مشهور شدن است

دانو در مورد اجرای فوری خود در نقش The Riddler گفت که مت ریوز، کارگردان، آزادی زیادی برای کشف روش خودش برای ایفای نقش شخصیت شرور نمادین دارد. “چرا ما به ساختن اینها ادامه می دهیم؟ دانو می‌گوید، این برای بازتفسیر، و همچنین تفسیر مجدد برای زمانه است.

یکی دیگر از لحظاتی که به ظاهر «قرار بود» برای دانو، مشارکت او در فیلم 2016 بود مرد ارتش سوئیس به کارگردانی دانیل کوان و دانیل شاینرت (در هالیوود با نام The Daniels شناخته می شود). من ویدیوهای آنها را دیدم و گفتم: “این یک پادشاه درخشان است.” دانو می گوید این چیست؟ دو روز بعد ایمیلی از نماینده‌ام دریافت کردم که می‌گفت، این افراد به نام The Daniels فیلمنامه‌ای دارند که می‌خواهند برای شما ارسال کنند. من اینطور فکر می کردم که “به هیچ وجه عمل نمی کند.”

از بازی The Riddler در بتمن به خوابگاه ناراضی در خانم سان شاین کوچولو، پل دانو حضور طولانی و متنوعی روی پرده داشت. این بازیگر اخیرا نشسته تا تعدادی از شناخته‌شده‌ترین نقش‌هایش را برایش بشکند GQسری شخصیت های نمادین.

با اينكه خانم سان شاین کوچولو دانو که در سال 2006 برای اولین بار به نمایش درآمد، سال ها قبل از اولین نمایش فیلم به پروژه پیوسته بود. دانو می‌گوید: «هنگام 18 سالگی تست دادم و تا چند سال آینده هر زمان که به لس‌آنجلس می‌آمدم، با کارگردان‌های جاناتان و والری ملاقات می‌کردم. “آنها اساساً بررسی می کنند که ببینند من خیلی پیر به نظر می رسم.”

دانو در آخرین کار بازیگری خود به اندازه کافی خوش شانس بود که نه تنها توسط استیون اسپیلبرگ کارگردانی شد، بلکه این شانس را داشت که نقش شخصیتی را که از پدر خود اسپیلبرگ الهام گرفته بود در فیلم آینده بازی کند. فابلمن ها دانو می‌گوید: «هنوز درک اینکه استیون اسپیلبرگ از من می‌خواهد نقش پدرش را بازی کنم برایم سخت است.

اگرچه او با برخی از بزرگان کار کرده است، یکی از پروژه‌هایی که در کارنامه دانو به چشم می‌خورد، زمانی بود که او در مقابل شریک زندگی‌اش، زوئی کازان، در فیلم 2012 بازی کرد. یاقوت اسپارکس. دانو اذعان می‌کند: «به یاد می‌آورم که یک دوره نقاهت از روبی اسپارکس وجود داشت که در آن زوئی و من باید بفهمیم که سر میز شام در مورد چه چیز دیگری صحبت می‌کنیم.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: