پل جورج با فشار تمام شد

وقتی NBA دوباره شروع شد در به اصطلاح “حباب” در دنیای دیزنی پس از توقف کووید-19، از پیش مقدر به نظر می رسید که لیکرز لبرون و آنتونی دیویس و کلیپرز جورج و لئونارد در فینال کنفرانس غرب به مصاف هم بروند. اما کلیپرز نتوانست برتری 3-1 سری از دنور ناگتس را حفظ کند، هر باختی به طرز غم انگیزی غیرممکن تر از قبل بود. تمام دنیا در پایین ترین لحظه حرفه ای جورج در خانه گیر کرده بودند و در NBA توییتر جمع می شدند تا غوغا کنند و کباب کنند. جوزایا جانسون، یک کاربر قدرتمند NBA در توییتر، به من می گوید که جورج مقدار ناعادلانه ای از سرزنش سقوط کلیپرز را بر عهده گرفت. اما این اینترنت است. اگر به دنبال احترام در توییتر هستید، موفق باشید. مارکز پدر جانسون در دهه 80 در NBA بازی می کرد و جوزیا می داند که دنیای متفاوتی بود. “در آن روزها – در دهه های 80، 90، 2000 – من مطمئن هستم که بسیاری از چیزها هنوز ادامه داشتند، اما در آرایشگاه ها اتفاق می افتاد. اکنون بسکتبال NBA و توییتر NBA در چرخه 24 ساعته قرار دارند. در NBA امروز، شما هرگز از کوتاه کردن موهای خود دست نمی کشید.

دیوید وست با جورج در مرحله مامبا بازی کرد. او روشی را به یاد می آورد که ستاره جوان هر شب کوبس را می پوشید و بازی خود را پس از بت خود می ساخت. او جورج را دوست دارد، که او را همراه با کریس پل، استف کوری و تیم دانکن به عنوان گوش‌خراش‌ترین شنوندگان و بهترین زبان‌آموزانی که با او بازی کرده است، می‌داند. اما او می دانست که این فوق ستاره جوان باید سبک رهبری خود را برای موفقیت واقعی پیدا کند. وست از دور شاهد بلوغ جورج در اوکلاهاما و سپس با کلیپرز بود. وست به من می‌گوید، غیرممکن است که هم تیمی‌ها شما را دنبال کنند، اگر خودتان نباشید. اصالت در یک رهبر ضروری است. وست می‌گوید: «وقتی برای شما طبیعی نیست، حرفه‌ای بودن او در اینجا مطرح می‌شود. او می‌گوید: «باشه، من سعی می‌کنم خودم را در این تصویر بسازم که من نیستم. بگذار راهی پیدا کنم تا خودم را پیدا کنم.»

به عنوان یک بازیکن جوان، جورج سعی می کرد تمرکز دیوانه ای را که از مطالعه کوبه آموخته بود، تجسم بخشد. او تسلط داشت، اما با خودش صادق نبود. هر بار که زمین را لمس می کردم، این ذهنیتی بود که سعی می کردم آن را تعقیب کنم. من نمی خواهم هیچ احساسی، هیچ دوستی نشان دهم. می‌خواهم این یارو را بیرون بیاورم.» اما خارج از دادگاه، من آن مرد نیستم. خارج از زمین، من آدم عصبانی نیستم. نمیخوام نابودت کنم من آدم دوستانه ای هستم. من آدم مثبتی هستم من یک فرد خوشحال خارج از زمین هستم. و به این ترتیب، همیشه مثل یک ذهن عجیب و غریب بود که وقتی من اینطور نبودم، به یک بازی نزدیک می‌شدم.»

جورج در طول سال های کوبه به سن بلوغ رسید و به عنوان یک بچه لس آنجلس، وسواس زیادی برای گرفتن ذهنیت مامبا پیدا کرد. “همیشه فقط می خواستم بگویم “کوبی در این شرایط چه می کند؟” کوبی چگونه پاسخ خواهد داد؟ کوبی چگونه عمل خواهد کرد؟» او می گوید.

جورج هیچ جشن علامت تجاری ندارد. بازی فعلی او به کلیپ های 30 ثانیه ای رسانه های اجتماعی نمی خورد. او به شدت به خود اطمینان دارد – او به من می‌گوید: «می‌دانستم خاص هستم، می‌دانستم که وقتی در مدرسه راهنمایی بودم متفاوت هستم» – اما هرگز در هنر لاف زدن تسلط نداشته است. او آرام و درون نگر و خوب، خوب است. این لزوماً آن چیزی نیست که طرفداران NBA در یک ستاره می خواهند. همانطور که وست می گوید: “اگر من بازی را روشن می کردم و او را می دیدم که بازوهایش را تکان می دهد و می رقصد، می گفتم: “اوو، او خاموش است.” چون او این نیست.» و بنابراین ستاره دوم ساکت تیم دوم لس آنجلس باید به بازی خود اجازه دهد صحبت کند. وست می گوید: «ما می دانیم که وقتی پل سالم است، می تواند با هرکسی در لیگ بازی کند.منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: