پست مالون “خیلی خوشحال است و خیلی آماده است تا کمی از پا دربیاید”

دقیقا. گرفتیم یک کیدز باپ از “تبریک”، و این کاملا یک باپ است. آنها می دانند دارند چه کار می کنند.

سواگ توسط پروکسی.

من سوار بر چهار چرخم را دوست دارم. من دوست دارم بیرون بروم و آبجو بنوشم، گرم بمانم. به استودیو بروید، کمی ضربات بسازید، فقط با هم باشید. چیزی در مورد هوای سرد وجود دارد: هر زمان که آن را تنفس می کنید، کمی متفاوت به شما برخورد می کند. کمی احساس بهتری دارد. طراوت بخش است و باعث می شود فقط بخواهم دور بزنم.

شاید بهتر باشد یک نسخه Kidz Bop را بازی کنید.

من عاشق زمستان هستم. من زمستان را خیلی دوست دارم. این عکس ها در خانه من در یوتا گرفته شده است. ما فضای کمی در اطراف پشت داریم که می‌توانیم بدویم و بسیار زیباست، فوق‌العاده آرامش‌بخش است. من عاشق بودن در سرما هستم. من عاشق سرما هستم، زیرا می‌توانی لباس‌های باحالی بپوشی، مثل موس بندک. و من هرگز مردی برای عرق کردن نبودم، بنابراین هوای سرد را ترجیح می دهم. این یک نوشیدنی گرم است، اما من هوای سرد را دوست دارم. گرم، هوای سرد. خوبه. من حتی قصد انجام این کار را نداشتم.

صد در صد. [Post laughs] بنابراین، شما می‌گفتید که دخترتان هنوز خیلی کوچک است و نمی‌تواند لباس موس را بپوشد، اما آیا او در Realtree دکور شده است؟ وضعیت قاتل او چگونه است؟

درسته. بنابراین، دیوانه‌کننده‌ترین چیز در مورد پدر بودن تا کنون چیست؟

یه جمله کوچولو کردی

من مطمئنم نزدیکی کمک می کند.

دیگر چگونه در تور استراحت کرده اید؟

دقیقا. اما احتمالاً این باعث می‌شود که او از آن متنفر باشد: «بابا، تو بدبختی. فقط برو.” من عاشق نواختن لالایی هایش هستم. از آهنگ های من لالایی می سازند. گوش دادن به آن ها خوب است. گاهی حتی آن را می گذاریم و باید حدس بزنم چه آهنگی است و فقط تمام ملودی ها را فراموش می کنم. من می گویم “این چه آهنگی است؟”

بله خانم. شما می توانید آن یکی را داشته باشید.

فوران ها او گاهی اوقات بیرون می زند و درست بیرون شلوارش می آید. مدفوع فقط می چکد و من می گویم “چه اتفاقی افتاده است؟” اینطوری می‌دانم که قطعاً دخترم است – نه این که منفش دارم، بلکه می‌دانم راه دور زدن توالت را دارم.

به علاوه این موسیقی پدرش است.

من به معنای واقعی کلمه هر قسمت را تماشا می کنم خانواده مدرن هر روز هر روز، فصل اول، قسمت اول، و سپس زمانی که به رختخواب می‌روم، شروع می‌کنم… زیرا آن را به‌عنوان نویز پس‌زمینه روشن می‌کنم، همچنین هر زمان که حتی عمداً تماشا نمی‌کنم. اما وقتی به خواب می روم، فصل هشتم را تمام کرده ام. من می گویم “زمان کجا می رود؟” من نمی فهمم.منبع

آیا زمان زیادی را در مکان های سرد می گذرانید؟ آیا زمستان را دوست دارید؟

متشکرم. ما علامت تجاری “swag by proxy” و “hot take, cold air” را می گذاریم. پس دوست دارید در زمستان در جنگل های یوتا چه کار کنید؟

با حسن نیت ارائه شده از موس ناکلز

اون خیلی شیطونه ما لباس‌های او را گرفتیم، Realtree همه چیز را نشان می‌دهد، چند هودی زیبا، چند زیپ‌آپ. اون خیلی باحاله او خیلی باحال تر از من است اما مطمئناً کمی از من الهام گرفته است.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: