پرده برقی جوادpbj پرده برقی 09123217717 سقف برقی-خانه هوشمند آکو

در نتیجه دیگر لازم نیست خود را درگیر چیزهایی مانند نخ پرده و سایر ابزارآلات آن کنید و با استفاده از ریموت مشکل شما حل خواهد شد. با این کار می توانید فضای شخصی خود را نیز راحت تر کنترل نمایید. در این راستا با کمک سنسور نور قادرید تا پرده ها را با طلوع و غروب آفتاب کنترل نمایید. پرده های برقی به دلیل این که قابلیت کنترل شدن از راه دور را دارا می باشند در نتیجه می توان از آن ها به عنوان یک وسیله تجملاتی یاد کرد که باعث می شوند زندگی برای شما راحت تر گردد.

ایرادات پرده برقی

پرده برقی جوادpbj پرده برقی 09123217717 سقف برقی-خانه هوشمند آکو

با استفاده از این سنسور برای جمع و بسته کردن پرده‌های خود دیگر نیازی نیست که خودتان اقدام نمایید. که بر اساس نیاز و دیزاین منزل میتوانید از هر کدام از انواع پرده برقی استفاده کنید. اما نکته مهم در استفاده از کرکره برقی برای پارکینگ ها و اماکن مختلف دیگر، موتور کرکره برقی می باشد و باید موتوری برای پارکینگ ها استفاده شود که پاسخگوی میزان تردد در مکان مورد نظر باشد. بنابراین متعلقات الکترونیکی کرکره یکی از موضوع های مهم در انتخاب آن می باشد. با توجه به نوع کاربرد و محل مورد استفاده از کرکره ها، می توان موتور کرکره برقی مناسب را انتخاب نمود. امروزه با پیشرفت چشمگیر تکنولوژی و با توجه به نقش یاری دهنده آن در جوامع انسانی، استفاده از امکاناتی نظیر درب های مدرن، راهبندها، کرکره و جک های برقی و … جایگاه ویژه ای را نصب پرده برقی پیدا کرده اند.

پرده برقی به وسیله برق کار می‌کند و موتور پرده برقی باعث باز و بسته شدن پرده می‌شود. موتور پرده برقی جزو مهمترین اجزای تشکیل دهنده پرده برقی محسوب می‌شود. وظیفه این موتور این است که به طور اتوماتیک و بدون استفاده از دست پرده را به حرکت در می‌آورد.

در زمان مسافرت وقتی کسی در منزل نیست با تنظیم زمان باز و بسته شدن پرده می‌توان امنیت خانه را تا حد زیادی بالا برد چرا که این کار باعث می‌شود که به‌ نظر برسد کسی در منزل هست که پرده‌ها را جابجا می‌کند. در این نوع از پرده ها موتور در درون یک تیوپ یا قوطی قرار دارد که باعث چرخش آن به بالا یا پایین می‌شود. پس باید قدرت موتور خیلی زیاد باشد تا پرده با ارتفاع زیاد را بتواند تحمل کند. ریل پرده های کنار رو تقریباً شبیه به نمونه دستی می‌باشد ولی فرق آن‌ها در این است که موتور در کنار ریل نصب می‌شود و وقتی تسمه داخل ریل به حرکت درآید پرده باز و بسته می‌شود. این موتور ها تک فاز AC هستند که توسط انکدر های پیشرفته قابل کنترل هستند. قدرت آنها یک تا دو نیوتن بر متر می‌باشد که مدل دو نیوتن بر متر قدرت بیشتری دارد و چون وزن پرده روی آن نیست و فقط پرده را به چپ و راست حرکت می‌دهد.

یکی از وسایلی که این ویژگی خاص در آن اجرا شده پرده خانه است. در این مقاله به بررسی اینکه پرده برقی چیست و چه ویژگی هایی دارد خواهیم پرداخت و به نکاتی درباره خرید این نوع پرده مدرن خانگی اشاره می کنیم. یا مثلا این‌طور فرض کنید که اثاثیه سنگینی مسیر رسیدن به پرده‌ را مسدود کرده‌اند و شما امکان رسیدن به آن را ندارید.

  • اما فراموش نکنید همیشه پیش از خرید، کاملا تحقیق کنید و اطلاعات لازم را در نظر گرفته و از فروشنده بپرسید.
  • همچنین می توان از این مدل پرده برقی در فضاهای مختلف برای پرده آشپزخانه ، پرده اتاق خواب و ..
  • یکی از راحت ترین روشهای جابجایی پرده های برقی استفاده از ریموت پرده برقی می باشد.
  • با کمک این سیستم شما می‌توانید به راحتی نور خورشید را کنترل نموده و به این صورت مشکلی در رابطه با نور شدید نخواهید داشت.
  • پرده­های عمودی معمولا بدون چین هستند و در قسمت بالایی، بخشی برای رول شدن پرده وجود دارد.

حتی آسیب جزئی به هر یک از این قطعات میتواند عملکرد پرده ها را به طور کامل متوقف و آنها را تبدیل به پرده های معمولی کند. بنابراین وجود گارانتی برای تعویض احتمالی قسمت آسیب دیده موتور امری ضروری است. وجود گارانتی برای موتورهای پرده عامل بسیار مهمی به شمار می رود. در واقع کل سیستم این پرده ها اساسا به حرکت موتور وابسته می باشد.

بدین صورت اگر کاربر در نظر دارد نحوه باز و بسته شدن پرده از طریق فوتوسل صورت بگیرد، می بایست از روی مانیتور لمسی خانه ی هوشمند خود کلید فوتوسل را لمس نماید. که در این صورت پرده ها با توجه به نورخورشید در ابتدای روز باز شده و در هنگام غروب بسته خواهند شد. برخی از کاربران خانه هوشمند آلفا تصور می‌کنند که استفاده از پرده های برقی موجب محدود شدن گزینه های انتخاب پرده ای متناسب با چیدمان و دکوراسیون منزلشان می‌گردد.

کتیبه و قاب پرده برقی


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: