پدر لانا دل ری، راب گرانت، دوست دارد بابای نپو باشد

حضور او کمی غافلگیر کننده است. چند روز قبل، گرانت اشاره کرد که ممکن است دخترش بخواهد به آن ملحق شود. زمانی که کشتی را به راه انداختیم، لانا که برای حمایت از پدرش از لس آنجلس پرواز کرد، کوداک بلک را روی بلندگوها پخش می‌کند تا حال و هوا را ایجاد کند. بعداً، او برای کمک به دخترش در صحنه عکاسی، به پدرش کمک می‌کند و به او توصیه می‌کند که چگونه به بهترین شکل زاویه‌ی صورتش را بگیرد. (“شاید لبخند نزن، بابا.”)

با همه بحث‌های فرهنگی پیرامون شیوع نوزادان نپو – فرزندان افراد مشهوری که به‌ویژه در هنر، پاهایشان را بالا می‌برند – گرانت نقش منحصربه‌فردی را ایفا می‌کند. او ممکن است اولین و شاید تنها بابای نپو در جهان باشد. پاپا دل ری. و هی، او آن را خواهد گرفت.

گرانت می‌افزاید: «هیچ‌کس نمی‌خواهد به کسی برای انجام کاری اعتبار بدهد». «خدا نکنه واقعا استعداد داری. مردم نمی خواهند این را تصدیق کنند. آنها راهی برای تضعیف شما و ایجاد احساس بدی در شما پیدا خواهند کرد. پس بابا، من عاشقش هستم. جهنم، من به شما کلاه، تی شرت، کیف های پارچه ای می فروشم.منبع

او که برای اولین بار با این مفهوم در کامنت های اینستاگرام خود روبرو شد، می گوید: “چیزی که بابای نپو دوست دارم.” “فکر کردم، خدای من، این یک کالای بسیار جالب خواهد بود.

گرانت می گوید: «من خوشحالم که اولین بابای نپو هستم.

لانا اشاره می‌کند که او از نظر فنی اولین بابای نپو نیست، اما میچ واینهاوس پس از مرگ نابهنگام دخترش، امی، تلاش می‌کند تا به عنوان یک نوازنده جاز بسازد.

لانا در حالی که از ویپ قرمز گیلاسی اش پف می کند، می گوید: «کسی بدون مغز…» “این فقط راه دیگری برای عصبانی کردن افراد ساده است.”

خوب ببینید، در آن زمان، در زمان میچ، آنها بچه نپو نداشتند. این فقط به خاطر کل چیز بچه نپو است. چه کسی آن داستان را نوشته است؟» گرانت می پرسد.

لانا با خنده می‌گوید: «منظورم این است که در آن لحظه، او به وضوح تنها بود.

همانطور که از رودخانه بالا می رویم، آسمان خراش های نقره ای در ساحل جای خود را به جنگل های متراکم و آرام می دهند. پرچم بی آلایش آمریکا که از پشت قایق به اهتزاز درآمده بود، در نسیم می‌چرخد و می‌چرخد. کافی است از هر کسی یک قایق بزرگ بسازید.