منبع

آیا فداکاری پاسکال به تیپ لیکرزش نشان دهنده حمایت از زادگاهش است؟ امیدی برای افق های روشن تر و برنده تر در پیش رو؟ یا شاید، مانند بسیاری از ما، او به سادگی از جدا شدن از تی شرت مورد علاقه خود بیزار است، مهم نیست که این تی شرت بعد از 700 دور خشک کن چقدر بد به نظر می رسد. در هر صورت، این تیم ممکن است بخواهد پیراهن پاسکال را برای خود تولید کند. با توجه به همه ابهاماتی که لس آنجلس در خارج از فصل با آن مواجه است، ممکن است این بزرگترین دبلیو لیکرز برای مدتی باشد.

سه راهی مسابقات قهرمانی کنفرانس غربی لس آنجلس لیکرز 2000

پذیرش گاه به گاه جایزه MTV بیش از زوم. تعهد او به تی شرت لیکرز خود – که به نظر می‌رسد با توجه به برش‌های نازک و رنگ‌های محو شده‌اش به رنگ آبی واقعی است – کاملاً مطابق با آن رویکرد در دسترس برای لباس پوشیدن است، و طرفدارانش را وادار می‌کند تا ظاهر را تکراری کنند. علاوه بر تمام آن دستفروش‌های غیرمجاز فوق، پیراهن‌های قدیمی لیکرز با قیمت‌های بالاتر از همیشه در سراسر اینترنت ظاهر می‌شوند. در همین حال، خرده‌فروش‌های زنجیره‌ای مانند Urban Outfitters و Abercrombie، تی‌های لیکرز خود را که به‌طور مستقیم به طرف توده‌های عاشق پدرو هدف قرار می‌گیرند، عرضه می‌کنند.

یک جستجوی گذرا در گوگل برای «پدرو پاسکال لیکرز تی» به 4 میلیون نتیجه می رسد. ماکت‌هایی از پیراهن پاسکال برای فروش در Etsy، eBay، و در وب‌سایت‌های مبهم با حروف صدادار بیش از حد در نام آنها وجود دارد که در کنار لیوان‌های قهوه که روی آن نوشته شده است: «بزرگ‌سالی مزخرف است» فهرست شده است. تقریباً بدون شکست، نام پاسکال در جلو و مرکز لیست محصولات قرار دارد – اغلب، این دو کلمه اول است. بدون شک، این SEO خوب است. احتمالاً برای تجارت نیز عالی است.

نظرات مرموز در مورد آینده خود در طول پرس پس از بازی. اما هیچ کدام از اینها در حال حاضر اهمیتی ندارد، زیرا پدرو پاسکال دوست پسر اینترنتی است du jour و بابا مد روز – به تنهایی باعث رونق تی شرت لیکرز برای اعصار شده است.

ببینید، در چند ماه گذشته، پاسکال بارها و بارها در عکس‌های پاپاراتزی در یک تیپ زرد رنگ و رو رفته در جشن قهرمانی لیکرز در سال 2000 ظاهر می‌شود – که دوره سه‌پیت غالب لس‌آنجلس، به رهبری شاک و کوبه را آغاز کرد. و به لطف سال موفقیت پاسکال – با بازی همزمان در آخرین ما و ماندالوریاندر میان پروژه‌های موفق دیگر – پوشیدن مکرر پیراهن او چیزی شبیه به یک صنعت کلبه‌فروشی را به وجود آورده است.