پابلو توره هنوز در مورد ورزش سوالات بزرگ (و سنگ اندازی شده) می پرسد

ایده بزرگ گمشده ESPN Daily چیست؟ یکی از ایده‌های غمگین واقعی، حیرت‌انگیز، عجیب و غریب و بیرونی که فرصت انجامش را نداشتید، چه بود؟

آره. هشدارهای گوگل من تماماً خراب شد. اشاره های من به هم ریخته شد چون پابلو توره جوان لعنتی، خوش تیپ، اسپانیایی و بازیکن بارسلونا سال گذشته در صحنه ظاهر شد. و بنابراین من در تلاش برای مقابله با او در مورد جنبه هایلندر بودن پابلو توره در ورزش و احتمالاً در جهان بودم. و این شامل رفتن من به اسپانیا و استفاده از مهارت‌های زبان اسپانیایی‌ام است که در کالج آموختم، علی‌رغم اینکه نامم نشان می‌دهد که می‌توانم آن را روان صحبت کنم. می خواستم روی اسم ها فکر کنم. آیا من الان نسخه بتا هستم؟ آیا باید پابلو آ. اسمیت باشم؟ آیا من بیشتر به حرف اولم متمایل می شوم؟ این در مورد سلبریتی است. این در مورد استعمار است.

این در مورد این است که نام ها از کجا آمده اند.

من می خواهم این را به شما بگویم در خطر جنون کردن آن. اما فوتبالیستی وجود دارد که در حال حاضر یکی از بهترین شانس‌های جهان است که برای بارسلونا بازی می‌کند و نامش پابلو توره است و او شروع به تصاحب همه چیزهای من کرد. پابلو تورس در این سیاره زیاد نیست

او با سئوی شما لعنتی داشت.

دقیقا. این از میراث تجاوز و غارت جزایر فیلیپین، امپراتوری اسپانیا است. و بنابراین، درباره همه این چیزهای بزرگ است، و درباره این بچه است که ظاهراً به طور قانونی عالی است. و سوالی که همیشه برای من وجود داشت این بود که آیا من برای او ریشه می زنم یا علیه او ریشه می زنم؟ و وقتی بیشتر در موردش فکر می کردم، معلوم بود که او را دشمن خود می دیدم. بنابراین می‌خواستم یک اپیزود به طور کامل در مورد چگونگی تلاش برای شکست دادن او بسازم.

ما دائماً ناخواسته مفهوم بازی کردن را به الگوریتم زیر و رو می‌کردیم. شما باید به ما اعتماد کنید که این چیزی است که می خواهید به آن گوش دهید. از آنجا که روی کاغذ، مفهوم، در اینجا یک قانون مبهم هاکی چیزی نیست که منجر به بلوک A شود. اول بگیر. اکثر نمایش ها اینگونه برنامه ریزی نمی شوند. و مطمئناً حتی پادکست ها، که همه در مورد تلاش برای یافتن مخاطبان در جایی هستند که هستند. ما اساساً آستین افرادی را می‌کشیم که به سمت دیگری هدایت می‌شوند تا شبیه، اما این مزخرف را بررسی کنید چیزی در اینجا وجود دارد که باید به آن گوش دهید و به آن فکر کنید که قبلاً آن را نداشتید.منبع کاری که ESPN Daily برای من انجام داد، این بود که من را به روی ورزش زنان باز کند. در اینجا یکسری شخصیت وجود دارد که من آنقدرها با آنها آشنا نیستم، و در نهایت متوجه شدم، یک دقیقه صبر کنید، کلسی پلام این قهرمان جذاب است. و من مادام العمر طرفدار او هستم زیرا قسمتی را ساختم که نمایه او بود.

همه اینها را می گویم تا بگویم هنوز برای پابلو توره می آیم. برای پابلو توره دیگر.

با شنیدن تفکر شما در مورد این چیزها، اینها لزوما واضح ترین داستان ها نیستند. در آغوش عجیب و خاص، و خاص، و شگفت آور وجود داشت، که لزوماً آن چیزی نیست که شما برای پادکست پرچمدار ESPN فکر می کنید.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: