ویل شارپ ستاره «نیلوفر سفید» فکر نمی‌کند اتان و کامرون باید همسرشان را عوض کنند.

در ابتدا، روشی که او با آن برخورد می کند، جبران بیش از حد است و می گوید: “من فکر می کنم ما عالی هستیم، آنها واقعاً عجیب هستند. آنها فقط می گویند که هرگز با هم بحث نمی کنند، لعنتی است، کدام زن و شوهری که بحث نمی کنند؟” سپس آن را به یک مقدار بهتر فارغ التحصیل می شود، در واقع، شاید مشکلی وجود داشته باشد.منبع

آیا داستانی از مایک در مورد چگونگی اولین باری که اتان و هارپر با هم پیدا کردند دریافت کردید؟

ما سه نفر، جمعی، نشستیم و با هم صحبت کردیم. ما تصمیم گرفتیم، خوب، آنها احتمالاً حداقل هفت یا هشت سال است که با هم هستند. ما این زوج را در بدترین حالتشان به نوعی ملاقات می کنیم. آنها به خودشان می گفتند که با هم خوب هستند، با هم صادق هستند، فوق العاده صمیمی هستند، آنها افراد خوبی هستند. با این حال، خیلی سریع احساس می‌شود که ارتباط آنطور که به خودشان می‌گویند خوب نیست. بدیهی است که آنها اخیراً به این همه پول رسیده اند، چیزی که قبلاً نداشته اند.

تعطیلات لزوماً به نوعی زمان تأمل است، زیرا شما از زندگی روزمره خود خارج می شوید و شما را در یک مکان وجودی قرار می دهد. این می تواند یک چیز دوست داشتنی باشد یا اگر مشکلاتی وجود دارد که با خود حمل کرده اید، می تواند یک چیز ناراحت کننده باشد. همچنین، این واقعیت که کامرون و دافنه برای آنها زوج متفاوتی هستند. صحبت هایی که آنها با آنها دارند، نحوه تعامل آنها با آنها، فکر می کنم هارپر اولین کسی است که شروع به زیر سوال بردن اتان و رابطه آنها می کند.

من و اوبری گاهی در مورد اینکه از کجا آمده‌اند و زندگی روزمره‌شان قبل از رسیدن به اینجا صحبت می‌کردیم، سعی می‌کردیم فقط حسی از سرزمین‌شان، حسی از آن تاریخ را بیاوریم. اولین باری که آنها را می بینید، آنها از قبل در قایق مشغول مشاجره هستند. ما فقط می‌خواستیم حسی از تاریخ آن‌ها را در نظر بگیریم، زیرا این همان چیزی است که به رابطه آنها سهام می‌دهد. اگر فقط این است که آنها همدیگر را دوست ندارند و هرگز دوست نداشتند، واقعاً چیزی برای جنگیدن وجود ندارد. اما اگر این باشد که آنها سعی می کنند به آن مکان برگردند، معنای بیشتری دارد. منطقی است که چگونه برای ایتان بازی می کند، اینکه تصور اینکه چیزی که ارزشمند بود و واقعاً به آن اعتقاد داشتید واقعاً شکننده است و احتمالاً شکسته است بسیار فلج کننده است.

چیزهایی از این قبیل بود، شاید در عروسی شخص دیگری با هم آشنا شدیم. من فکر کردم که آنها احتمالاً در نیویورک زندگی می کنند، اما به روشی دو ساحلی، برای کار حقوقی هارپر. آنها احتمالا مدتی را در کالیفرنیا و سانفرانسیسکو می گذرانند. ما خودمان را می یابیم که فقط سعی می کنیم برای خود حسی از آن ازدواج و اینکه چرا برای آنها اهمیت دارد ایجاد کنیم.

واضح است که رابطه آنها به نوعی به هم ریخته است و هر دو در آرزوی بازگشت به جایی هستند که قبل از شروع سریال، در مقطعی عاشق شدند و ازدواج کردند. فکر می کنم هم او و هم هارپر از این احتمال که از عشق بیفتند وحشت دارند.

آن جزئیات در مورد زندگی آنها در خارج از چه بود؟ نیلوفر سفید که شما و اوبری فکر می کنید؟

آیا فکر می کنید که آنها از قبل از شکاف های رابطه خود آگاه بودند یا دور بودن از خانه و خارج از روال معمول آنها بود که آنها را لو داد؟


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: