وس اندرسون هر تابستان همان کت و شلوار را می پوشد (و شما هم باید)


وس اندرسون دوست دارد محکم در چرخ خانه اش بماند. منتقدان هستند تماس با آخرین خود، شهر سیارکیکه دیروز در جشنواره کن نمایش داده شد، “مظهر یک فیلم وس اندرسون” – انتظار دیالوگ های منسجم، طراحی صحنه متقارن، و پاستیل های فراوان را داشته باشید. مسافت پیموده شده شما ممکن است متفاوت باشد، به عبارت دیگر، بسته به احساس شما در مورد 10 تلاش آخر او.

وقتی نوبت به او می رسد جا رختیبا این حال، به سختی می توان از تعهد او به انجام کاری که کار می کند ایراد گرفت. به عنوان مثال: اگر هوا در جایی بالاتر از 60 درجه باشد، عملاً تضمین می شود که وس اندرسون را در کت و شلوار پیشگو ببینید. یکی برای بودن را پوشید نمایه شده توسط مجله نیویورک در سال 2007. او یکی را برای تبلیغ پوشید پادشاهی طلوع ماه در سال 2012. او یکی را پوشید، سرآستین‌هایش را بالا زده بود سوار سیتی بایک شوید در سال 2015. او یکی را در جشنواره فیلم رم در سال 2019 پوشید و بعداً در همان سال دوباره در نمایش مد پرادا. و مهم‌تر از همه، او به پوشیدن آن‌ها در کن ادامه می‌دهد – اولین بار در سال 2021، روی فرش قرمز شاد برای مد اعزام فرانسوی، و اکنون امسال نیز برای شهر سیارکی.

جدیدترین کت و شلوار تابستانی وس اندرسون: در جشنواره فیلم کن امسال، بدون کراوات، برای اولین نمایش شهر سیارکی.

سمیر حسین

درک علاقه اندرسون به پیشگو چندان سخت نیست. او به نظر می رسد لعنتی خوبه در مسائل این معادل تابستانی است با کت و شلوارهای مخملی که او در پاییز و زمستان می پسندد: آماده و استادانه، به اندازه کافی مقاوم برای روزهای طولانی سر صحنه، به اندازه کافی لباس پوشیده برای شب های طولانی در مهمانی های فانتزی. Seersucker فوق‌العاده سبک و قابل تنفس است، به همین دلیل است که مورد علاقه وکلای جنوبی و شرکت‌کنندگان دربی کنتاکی برای نسل‌ها بوده است و به راحتی می‌توانید لباس‌های خود را بالا یا پایین بپوشید. دیروز در کن، اندرسون با ست کردن شماره آبی و سفید کلاسیک خود با یک پیراهن کتانی سفید بدون کراوات، جوراب های زرد پرزرق و برق و یک جفت کفش لورو پیانا که به سبک مخفی کاری است، تفاوت را تقسیم کرد.

در کن 2021، با بازیگران اعزام فرانسویاندرسون همان کت و شلوار را در لباس مردانه ترین عکس سال تکان داد.

سمیر حسین

بزرگترین انحراف اندرسون تاکنون: A رنگ صورتی کت و شلوار seersucker، به جای آبی معمولی خود، در جشنواره فیلم رم در سال 2019.

فرانکو اوریگلیا/گتی ایماژ

بهتر از همه؟ Seersucker بسیار مقرون به صرفه است. نسخه جذاب J.Crew، که به طرز وحشتناکی شبیه به اندرسون است، فقط 376 دلار قیمت دارد – اگر همه راه هایی را که می توانید و باید آن را در تابستان امسال (و هر تابستان بعد از آن) بپوشید، در نظر بگیرید، یک سرقت پوچ است: با یک پیراهن و کراوات در کنار دوست خود. عروسی؛ با چوگان و سایه های بافتنی در مهمانی باغ همسرتان. با تانک و صندل در یک شب خرما در کنار دریا. و احتمالا باید آن را بپوشید تا ببینید شهر سیارکی وقتی ماه آینده روی پرده سینماها می رود، فقط برای تشکر از اندرسون که شما را با لباس جدید و بی نظیر هوای گرمتان آشنا کرد.

J. Crew Ludlow کت و شلوار کت و شلواری باریک

J. Crew Ludlow کت و شلوار کت و شلواری باریکمنبع