هنر اما آن را ورزشی کن: ​​پشت حساب رسانه های اجتماعی که لحظات ورزشی ویروسی و هنرهای زیبا را به هم متصل می کند

من نمی خواهم حساب اینستاگرام را بیش از حد اشباع کنم. من همه چیز را در توییتر پست خواهم کرد. اگر اینستاگرام را بسازد، در توییتر خواهد بود، اما اگر در توییتر باشد، ممکن است در اینستاگرام نباشد. من اینستاگرام را بیشتر به عنوان یک موزه/کتابخانه می بینم، در حالی که توییتر صرفاً چیزها را از بین می برد.

آیا تا به حال از ورزشکارانی که در مورد آنها پست می گذارید شنیده اید؟

نه. اگر کسی که این قطعه را می خواند می داند که چگونه TikTok را انجام دهد و می خواهد این کار را برای من انجام دهد … اما یک خط وجود دارد که باید ترسیم کنم. جاهایی در اینترنت وجود دارد که من نمی‌روم.

آیا 24/7 ورزش را تماشا و مطالعه می کنید؟

من اغلب از ورزشکاران چیزی نمی شنوم، اما از عکاسان ورزشی می شنوم. من همیشه سعی می‌کنم به عکاسان اعتبار بدهم، زیرا از نظر من، آنها به همان اندازه هنرمند هستند که هنرمند آثار هنری. در طول بازی‌ها، وقتی رسانه‌های تحریریه این عکس‌ها را به اشتراک می‌گذارند و آنها به جدول زمانی من برخورد می‌کنند و مردم آنها را برای من می‌فرستند، من به عکاسان اعتبار می‌دهم.

TikTok ندارید؟

آیا برای شما مهم است که ورزشکار قابل تشخیص است؟

پس آیا این به زودی شغل تمام وقت شما خواهد شد؟

راستش همیشه نفر بعدی است. آخرین پلی آف NBA، زمانی که لوکا [Doncic] به پایین خیره شده بود [Devin] بوکر، آن یکی منفجر شد. این ویروسی ترین بود. من آن را به صورت زنده تماشا کردم، اما صبر کردم تا سریال تمام شود تا آن را ارسال کنم.

جهنم آره فوتبال زنان از نظر نظرات و اشتراک‌گذاری‌ها و خود ورزشکاران بیشترین جذابیت را دارد. الکس مورگان یکی از موارد مربوط به خود را دوباره به اشتراک گذاشت. فوتبال و بسکتبال، مردان یا زنان، جهانی هستند. این حساب در حال حاضر طرفداران بین المللی بسیار قوی دارد. بنابراین اگر یک بیسبال پست کنید، کمی مخاطبان خود را محدود کرده اید.

من قطعاً هرگز تبلیغاتی انجام نمی دهم. من از حفظ یکپارچگی حساب قدردانی می کنم. من چند همکاری انجام داده ام. احساس می‌کنم اگر کار واقعی من بود، می‌سوختم. همانطور که گفته شد، کسب درآمد از آن لذت بخش خواهد بود.

آیا موردی وجود دارد که به ویژه ویروسی شده باشد؟

من ورزشکاران را تگ می کنم و شاید آنها دو بار ضربه بزنند و پست را لایک کنند. دو عضو Bills O-line هستند که طرفداران بزرگی هستند. من یکی برای آنها انجام دادم و آنها در مورد آن متحیر شدند.

من نمی توانم هر بازی را تماشا کنم. گاهی اوقات، شخصی یک عکس را توییت می کند و سپس شخص دیگری با دسته حساب پاسخ می دهد. و سپس در اعلان‌های من می‌افتد. این 10 تا 20 بار در روز اتفاق می افتد. گاهی اوقات مردم تصاویر را نیز ارسال می کنند و می پرسند که آیا می توانم آن را به چیزی تبدیل کنم.

مردم من را در تصاویری که می خواهند من را مطابقت بدهند تگ می کنند، و اگر بتوانم یک به یک بگیرم و عالی است، آن را پست می کنم. اما اگر نه، واقعاً هیچ فایده‌ای وجود ندارد، زیرا بسیار جذاب‌تر از آن چیزی است که مردم انتظار دارند. همانطور که گفته شد، من دوست دارم ورزش های مختلف انجام دهم و سعی می کنم ترکیبی از همه را به نمایش بگذارم.

من این را به غرور نمی گویم، اما هر روز نظراتی مانند “این تنها دلیلی است که من هنوز در توییتر هستم” و “این بهترین حساب در اینترنت است.” اگر مردم آن را تا این حد دوست دارند، خوب است که از آن پول دربیاورند. چند چیز وجود دارد که من در حال آزمایش آنها هستم. از من خواسته شد که در نمایشگاه هنر پالم اسپرینگز شرکت کنم، جایی که غرفه ای را مدیریت کردم و یکی از آثارم را چاپ کردم. در آپارتمان من نشسته است، بسیار شیرین است. من به فروش بالقوه چاپ یا نقاشی فکر می کنم. یا اینکه آن را بیشتر مبتنی بر اشتراک کنید، زیرا این همان کاری است که سازندگان محتوا این روزها انجام می دهند. خواهیم دید.

منبع

پس ما در این تابستان چند جام جهانی زنان را خواهیم دید؟