هنری کیسینجر اکنون یک تأثیرگذار بر طول عمر است

شنبه گذشته هنری کیسینجر تولد 100 سالگی خود را جشن گرفت. به افتخار این نقطه عطف، پسرش، دیوید کیسینجر، به آنجا رفت واشنگتن پست برای تبلیغ «مغز کمیاب» و «انرژی بی‌پرده» پدرش، و «راهنمای طول عمر» را به زبان بیاورد. ما در مورد عوامل کلیدی سبک زندگی برای دولتمردان، که شامل “رژیم غذایی سنگین با براتوورست و شنیتسل وینر” و تماشای ورزش می شود، یاد می گیریم. همانطور که پسر مغرورش اشاره می کند، کیسینجر از «بیشتر همسالان، مخالفان برجسته و شاگردانش» بیشتر عمر کرد.

از منظری دیگر، صدمین سالگرد تولد کیسینجر فقط نشان می دهد که ما تصویر کاملی از اینکه چرا برخی از مردم بیشتر از دیگران عمر می کنند، نداریم. پول، ژنتیک، و دوستان همه کمک (تقریبا می توانید بشنوید برایان جانسون فحش دادن از اتاق هایپرباریک خود.)منبع

آنتونی بوردین، یکی از بدبختان متأسفانه درگذشته، زمانی نوشت که «[o]از زمانی که به کامبوج رفته‌اید، هرگز دست از تلاش برای شکست دادن هنری کیسینجر تا سر حد مرگ با دستان خالی بر نخواهید داشت.» تور یک آشپز. و در واقع، سال‌هاست که عمر این دیپلمات بحث‌برانگیز نشان می‌دهد که فقط افراد خوب در جوانی می‌میرند. (تحقیق جدید توسط رهگیری فاش کرد که کمپین بمباران مخفی آمریکا در کامبوج، طراحی شده توسط کیسینجر، ممکن است تا 150000 غیرنظامی کشته شده باشد، رقمی بسیار بالاتر از تخمین قبلی.)


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: