هشت راه برای کاهش تورم

اگر افزایش حقوق یا تغییر شغل دشوار است، فریلنسینگ در کنار راه دیگری برای کسب درآمد بیشتر است. فقط از اوقات فراغت خود عاقلانه استفاده کنید و توجه داشته باشید که برخی از کارهای اقتصادی گیگ، مانند رانندگی برای Uber یا Lyft، ممکن است ایده آل نباشند. پس از محاسبه مواردی مانند هزینه بنزین، بیمه، و تعمیر و نگهداری خودرو، ممکن است بسیار کمتر از آنچه فکر می کنید، درآمد داشته باشید.

بل همچنین می خواهد همه چیز را در چشم انداز قرار دهد.

Teutsch می‌گوید: «من متوجه شدم که واقعاً به ماشینی که می‌گیرم اهمیتی نمی‌دهم. من فقط ماشینی می‌خواستم که کروز کنترل داشته باشد و رانندگی کسل‌کننده باشد. و در طول زندگی من مقدار زیادی پول پس انداز کرد.»

او می‌گوید: «تورم در حال حاضر موضوع داغی است، اما معمولاً اندکی تورم در واقع چیز خوبی برای اقتصاد است.» او توضیح می‌دهد که معمولاً به رشد اقتصادی کمک می‌کند. “اگر 2 درصد باشد، اشکالی ندارد و هیچ کس در مورد آن صحبت نمی کند زیرا این فقط برای دوره است.”منبع

Teutsch می گوید: «برای بدن خوب است و برای روح واقعاً خوب است که بیشتر بیرون بیاید. یکی از بهترین راه‌ها برای کنترل بودجه‌مان این است که بیشتر با افرادی که به روش‌های خوب خرج می‌کنند معاشرت کنیم، کسانی که می‌خواهند آخر هفته کمپ بزنند تا اینکه در یک هتل بسیار شیک بمانند.»

علاوه بر این، داشتن یک پیشنهاد شغلی در دست، اهرم خوبی برای متقاعد کردن کارفرمای فعلی شما برای افزایش حقوق است، زیرا آنها نمی‌خواهند از درد سر پیدا کردن نامزد دیگری و صرف انرژی برای آموزش آنها بگذرند.

و اکنون با ما بگویید: زندگی چیزی بیش از پول است

به عبارت دیگر، در حالی که خرید خانه یک سرمایه گذاری است، زمان بندی بازار مسکن به همان شیوه ای که زمان بندی بازار سهام دشوار است، دشوار است. هیچ راهی برای دانستن اینکه قیمت خانه در سال آینده دقیقاً چگونه خواهد بود وجود ندارد، بنابراین اگر به خانه نیاز دارید، بهتر است خانه‌ای در محدوده قیمتی که می‌توانید اکنون بخرید پیدا کنید تا اینکه منتظر معامله‌ای باشید که ممکن است هرگز به نتیجه نرسد. خبر خوب این است که تورم باعث سرد شدن بازار مسکن شده است، بنابراین در حال حاضر رقابت کمتری وجود دارد.

Teutsch می‌گوید: «برای مردم مهم است که ارزشی را که به ارمغان می‌آورند درک کنند، زیرا در حال حاضر بازار کار مطلوبی است، به این معنی که افراد زیادی می‌توانند حقوق دریافت کنند. “گاهی اوقات این به معنای کشف فرصت های دیگر است. گاهی اوقات این بدان معنی است که چگونه از درون خود دفاع کنند. گاهی اوقات این بدان معناست که کمک کنید تا مطمئن شوید که اگر اتحادیه ای در محل کار خود نداشته باشند، اتحادیه داشته باشند.»

بل می گوید همیشه خوب است که بازار کار را مطالعه کنید و ببینید چه چیزی در آنجا وجود دارد. او می‌گوید: «تغییر دهندگان شغل زمانی که به رقیبی می‌روند، می‌توانستند برای همان شغل دستمزد بیشتری دریافت کنند تا زمانی که بمانند و به شرکتی وفادار باشند که ممکن است به همان حقوق ادامه دهند.»

کاهش هزینه ها فقط شما را به این نتیجه می رساند. وقتی پول کم است، یکی از بهترین کارهایی که می‌توانید انجام دهید این است که بفهمید چگونه می‌توانید پول بیشتری را به دست آورید، چه از طریق مذاکره برای افزایش حقوق، تغییر شغل یا پیدا کردن یک کنسرت جانبی.

زمانی که زمان بستن یک معامله برای خانه فرا می رسد، فقط مطمئن شوید که پرداخت های وام مسکن شما قابل مدیریت است نه اینکه امیدوار باشید که بتوانید مجدداً سرمایه گذاری کنید. توچ می‌گوید: «من فقط مردم را تشویق می‌کنم که ضربه‌گیر باشند و پیشنهاداتی بدهند. چیزی که من هرگز مردم را به انجام آن تشویق نمی‌کنم این است که خانه‌ای بخرند که اکنون کاملاً کار نمی‌کند و فرض می‌کنم که آنها می‌توانند سرمایه‌گذاری مجدد کنند. اگر توانایی مالی ندارید، آن را نخرید.»

وقتی صحبت از اتومبیل به میان می‌آید، Teutsch پیشنهاد می‌کند به آنچه نیاز دارید و برایتان ارزش قائل هستید، توجه کنید. او می گوید وقتی بزرگ شد، یک مهره ماشین بود که با وسواس مجلات ماشین می خواند و به این فکر می کرد که چگونه یک روز به ماشین رویایی خود دست پیدا می کند. او سپس خود را در جاده‌ای یافت که برای کار سفر می‌کرد و متوجه شد که نیازی به ماشین کامل ندارد – فقط یک ماشین قابل اعتماد.

اگر همه‌گیری چیزی به ما آموخت، این است که بسیاری از ما برای وقت با افرادی که بیش از همه به آنها اهمیت می‌دهیم ارزش قائل هستیم. فعالیت‌ها – مثلاً رفتن به پیاده‌روی با دوستان – می‌توانند سرگرم‌کننده باشند و از مزیت اضافی رایگان بودن برخوردار باشند.

یک تغییر را در نظر بگیرید


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: