هری استایلز شما را وادار به پوشیدن لباس خواب می کند … با کت بلیزر

قهرمان این ویدئو، ست لباس خوابی است که استایلز هنگام غوطه ور شدن از صحنه ای به صحنه دیگر به تن می کند. آنها از ابریشم صاف ساخته شده اند و به طرز دلپذیری با نقطه های پولکا خالدار هستند. او قبل از تبدیل شدن به یک جفت قهوه ای و آبی با شماره صورتی و قهوه ای شروع می کند. هر دو پالت رنگ دارای تناژهای گرم یکپارچهسازی با سیستمعامل هستند که یادآور طراحی خشن اواسط قرن هستند. اما واقعی آها لحظه ای فرا می رسد که او یک کت بلیزر مایل به سفید را روی آن جمی های با طراحی بالا اضافه می کند. (به نظر می رسد که او کفش های کتانی از همکاری گوچی و آدیداس به تن دارد.) این یک لحظه بسیار سبک است که استایلز به راحتی آن را انجام می دهد – یکی از مزایای هری استایل بودن.

محتوا

به نظر می‌رسد که کل موزیک ویدیو به عنوان یک تبلیغ برای گوچی است – با توجه به رابطه استایلز با خانه و دوستی با طراح الساندرو میکله. مبادا فراموش کنید: Styles یک مجموعه مشترک با Michele، HA HA HA طراحی کرد که اواخر امسال منتشر خواهد شد. مانند آن لباس‌ها، لباس‌های موجود در این ویدیو با حال و هوای دهه 1970 غوطه‌ور می‌شوند و به انواع روش‌های مناسب نگاه می‌کنند.

جهان sartorial هری استایلز دائما در حال گسترش است. در جریان او خانه هری در دوران، ستاره پاپ به ما لباس‌های تکنیکالر، پولک‌های سر تا پا و کت و شلوارهای ماکسیمالیستی داده است که در مقابل بزرگان ایستادگی می‌کنند. اوایل این هفته، استایلز یک موزیک ویدیوی جدید برای “Late Night Talking” منتشر کرد. با این حال، چیزی که او پوشیده است – پیژامه‌ای ابریشمی که با یک کت کتانی رویایی و شیک ست می‌شود – یک انحراف سبک تا حدودی غیرمنتظره (اما کاملاً خوش آمدید) است.

این مطالب را می توان در سایت آن نیز مشاهده کرد سرچشمه می گیرد از جانب.

اکنون، برای فانی‌های غیر ستاره‌دار در میان ما که ممکن است مانند استایلز لباس‌های مراقبت از شیطان را نپوشند، ست کردن کت و شلوار تابستانی خود با یک پیراهن یقه اردویی مطمئن‌تر است. جالب است که برخی از هیجان‌انگیزترین پیراهن‌های فصل دارای کیفیتی شبیه لباس خواب هستند. وجود دارد این گزینه آبی پودری از سلین، کامل با جزئیات لوله کشی مشکی، یا این پیراهن راه راه باشگاه موناکو با یک یقه باز آرام ساخته شده از کتانی بادگیر. (بسیاری از موارد دیگر نیز وجود دارد.) این راهی است برای اضافه کردن خط تیره ای از سرمایه-S Sleaze دهه 1970 به بازی کت و شلوار تابستانی خود بدون انحراف کامل به قلمرو ناشر داستانی وابسته به عشق شهوانی. و ببینید، اگر می‌خواهید به هری استایلز بروید و بهترین لباس خواب‌تان را با شیک‌ترین کت خود بپوشید، مطمئناً مانع شما نمی‌شویم. است بالاخره تابستانمنبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: