نیکلاس تامپسون، مدیرعامل آتلانتیک فهمید که خواب تنها چیزی است که کار می کند

هر چند وقت یک بار از همه چیز در صفحه Trello خود عبور می کنید؟ پنج وظیفه مهم، آیا از آن روزها عبور می کنید؟

در اوایل دهه بیستم، من یک نوازنده کاملا جدی بودم، در سراسر نیویورک می نواختم. در مترو بازی کردم. خیلی بهش اهمیت دادم من چند آلبوم منتشر کردم، اما از نظر جسمی یک موسیقی بسیار خسته کننده داشتم که در آن به گیتار سیلی می زدم، و شروع به درد شدید وحشیانه در مچ دستم کردم. مجبور شدم بازی را متوقف کنم. تزریق استروئید انجام دادم. روی دستانم گچ می‌بندم. من شروع به استفاده از صفحه کلید Dvorak کردم، که صفحه کلیدی است که در آن انگشتان شما هنگام تایپ کمتر باید حرکت کنند. من دوزهای دیوانه کننده ایبوپروفن مصرف کردم. من طب سوزنی کردم با دست چپم مسواک زدم. هیچ کدام کار نکرد.منبع

10:30، 11:00. سعی می کنم یک شب راحت بخوابم. این قطعا یکی از چیزهایی است که یاد گرفته ام. چیزهای زیادی از دویدن به وجود آمده است که فکر می‌کنم در بقیه زندگی من صدق می‌کند. و اگر قرار است در سطح بالایی تمرین کنید، باید زیاد بخوابید. این تنها چیزی است که کار می کند. در دویدن، یک بازخوانی واضح از آن دریافت می کنید، زیرا اگر آن را انجام ندهید، هنگام انجام تمرینات بد آسیب می بینید. اما در مورد کار نیز صدق می کند. شما یک شب چهار ساعت می خوابید و کمتر می توانید کار خود را انجام دهید. ارزشش را ندارد.

زمان خواب کی است؟

تا آنجایی که حواس‌تان را پرت می‌کنید، چگونه با ایمیل یا پیام‌های متنی برخورد می‌کنید؟ آیا روش خاصی برای تعامل با آن چیزها دارید؟

می دانم که شما چیزی به نام «تکنیک اسکندر» را تمرین می کنید. چگونه به آن رسیدید؟

و بعد به خانه فرار می کنم، با بچه ها بازی می کنم. وقتی یکی از بچه ها به رختخواب می رود برای یکی از بچه ها قصه می گویم، وقتی بچه دیگر به رختخواب می رود با بچه دیگر گیتار می زنم و بعد با همسرم آویزان می شوم، کارهای بیشتری انجام می دهم، به رختخواب می روم و بلند می شوم و دوباره این کار را انجام می دهم. .

خوب، آنها وظایفی نیستند که بتوانم آنها را تکمیل کنم. آنها چیزهایی مانند “این مشکل بزرگ را برطرف کنید.” آن‌ها آنجا هستند تا اگر روزی حواس‌تان پرت شد، یا در ریزه کاری‌ها گیر کردید، یا مثل اینکه “من کاری ندارم. باید توییتر را چک کنم”، به تابلوی Trello خود نگاه کنید و شما می‌گویید: «اوه صبر کن، نه، نه، نه، من باید روی این موضوع کار کنم.» راه‌های زیادی وجود دارد که شما در جزئیات حواس‌تان را پرت می‌کنید، و آنها فقط برای یادآوری چیزهایی هستند که واقعاً مهم هستند.

من اغلب یک تایمر تنظیم می کنم. “خوب، من به مدت 10 دقیقه ایمیل می زنم.” وقتی تایمر خاموش شد، شما متوقف می شوید. من این هدف را دارم (که هرگز به آن نمی رسم) که هر ایمیل را فقط یک بار بخوانم. وقتی ایمیلی وجود دارد که نیاز به پاسخ بسیار کوتاه و آسان دارد، اما شما ایمیل را هفت بار می خوانید زیرا نمی توانید کاملاً خود را مجبور به انجام آن کنید، این یک کاهش زمان است.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: