«نگران نباش عزیزم» بالاخره به سینما می‌رود — آیا تماشاگران آن را خواهند دید؟

پاسخ انتقادی به فیلم خاموش شده است، با تحسین بازبینان ظاهر فیلم و بازی مرکزی پوگ، اما با این استدلال عملکرد استایلز با لحظات پرتنش فیلم مطابقت نداشت و این ایده های پیرامون فمینیسم و نقش های جنسیتی هدف بسیار گسترده ای دارند. اوتلت مانند نیویورکر و هفته نامه سرگرمی با این حال، فیلم را ستوده اند و تاکید کرده اند که بینندگان باید با وجود گرداب منفی مطبوعات با آن درگیر شوند.

در هر مهلتاین فیلم در پیش نمایش های پنجشنبه 3.1 میلیون دلار به دست آورد که پیشگویی از یک آخر هفته در بازه 20 تا 26 میلیون دلاری است. یک قطعه Deadline دیگر تاکید کرد که طرفداران استایلز کلید موفقیت فیلم خواهد بود و این فیلم تاثیر بیشتری در رسانه های اجتماعی نسبت به تصاویر مشابه داشته است. منابع در داستان کرکس تعجب می کنند که آیا طرفداران او می توانند دهان به دهان منفی ایجاد کنند، اگر از اینکه او به اندازه کافی در فیلم حضور ندارد، ناامید شده اند که منجر به سقوط دوم باکس آفیس آخر هفته می شود.

نگران نباش عزیزم به دلیل شایعات مربوط به تنش سر صحنه، عدم مشارکت پوگ در جریان مطبوعاتی فیلم، و جنجال در مورد نقش اصلی مرد، که در اصل به شیا لابوف، که وایلد ادعا می کرد تنها او را اخراج کرده بود، در کانون شایعات صنعت قرار گرفته است. برای این بازیگر جنجالی شواهدی ارائه کند که به نظر می رسید آن را رد کند.

قطعه کرکس همچنین شامل یک قطعه اطلاعات جدید از شخصی است که ظاهراً در آن بوده است نگران نباش عزیزم مجموعه ای که به این باور عمومی که تنش بین پوگ و وایلد وجود دارد اعتبار می بخشد. این منبع گفت که این بازیگر از اینکه کارگردانش برای مدت طولانی سر صحنه فیلمبرداری ناپدید می‌شود، ناامید شده بود، ظاهراً برای گذراندن وقت با استایلز که در حین فیلم‌برداری با او قرار ملاقات را آغاز کرد. این به “بازی فریادانه” بین پوگ و وایلد ختم شد که یکی از تصمیم گیرندگان سطح بالای برادران وارنر را وادار کرد تا برای ایجاد صلح بین ستاره و کارگردان تلاش کند. (شایعاتی وجود دارد که قرار بود پوگ یک فیلم کوتاه بسازد در نمایش موفق وایلد-اکس جیسون سودیکیس تد لاسو، همچنین، که سطح دیگری از فتنه را اضافه می کند.)

در مقاله ای که در 23 سپتامبر منتشر شد، Vulture با مدیران صنعت فیلم صحبت کرد در مورد نحوه نمایش فیلم در باکس آفیس پس از کمپین مطبوعاتی عجیب و غریب آن. یکی از مدیرانی که این رسانه با او صحبت کرد، برآوردهای مالی خود را «اسکیزوفرنیک» نامید، در حالی که دیگری گفت که ردیابی پیش از انتشار از 16 میلیون دلار به 20 میلیون دلار در حوالی اولین نمایش جشنواره فیلم ونیز افزایش یافت، که به ما میم‌های کاج، اسپیت‌گیت و برخی از آن‌ها را به ما داد. نقل قول هایی از وایلد را کالبدشکافی کرد، قبل از اینکه متعاقباً به مرز 16 میلیون دلار رسید. یکی از مدیران به Vulture گفت: «کمپین آنها همچنان در حال تغییر است. “این یک هیجان انگیز است!” نه داشتم شوخی میکردم. “این یک درام عاشقانه است!” کیم کارداشیان آن را در اینستاگرام لایک کرد. مخاطب اینطور است، چه خبره لعنتی؟

چندین جنجال برجسته، ده ها مورد مقالات پشت صحنه، و موجی بی وقفه از میم های کریس پاین بعد، نگران نباش عزیزم در نهایت فیلمی در سینماها است که مردم واقعاً می توانند آن را ببینند. تریلر دوره دهه 1950 که بر روی یک زوج جوان در یک شهر مرموز شرکت کالیفرنیا تمرکز دارد، فلورانس پوگ، هری استایلز، پاین و اولیویا وایلد که او نیز بر صندلی کارگردانی نشسته است، بازی می‌کند.

من ممکن است که ترکیبی از قدرت ستاره و اختلال عملکرد وسوسه انگیز را فشار دهد نگران نباش عزیزم به باکس آفیس قوی بازگشت. تصور کنید اگر دنباله ای را سبز کنند.منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: