نورپردازی پرتو با دآرون فاکس و دومانتاس سابونیس

فاکس: قطعا متفاوت بود. بدیهی است که ناامید کننده بود. شما نمی خواهید خودخواه باشید – مثلاً من شماره هایم را گرفتم اما باختیم. پس قطعا سخت بود. اما من احساس می‌کنم خیلی از بچه‌ها، مخصوصاً وقتی شما یک انتخاب برتر هستید، این چیزها اتفاق می‌افتد. شما از مبارزات عبور می کنید. بدیهی است که نمی‌خواهم پنج سال مبارزه را پشت سر بگذارم، اما احساس می‌کنم که این پیروزی را شیرین‌تر می‌کند. و این چیزی است که شما می خواهید فقط بتوانید آن را ادامه دهید و در طول سالها ثابت باشید.

مرده، داداش؟

روباه: لعنتی! [Laughs] این مرد لوک کریستوفر خوب است. او اهل کالیفرنیای جنوبی است. رپ و R&B زیادی انجام می دهد.

مرا از آن ماراتن بازی مقابل کلیپرز ببر.

Domantas، سال گذشته از ایندیانا معامله شدی – تعدیل با آمدن به ساکرامنتو چگونه بود؟

روباه: مرد. شب پشت سر هم بودیم. پس همینطور که بازی پیش میرفت، مرد، بالا و پایین بود. احساس می‌کنم دفاع وحشتناکی نبود – فقط یک سری دانک و لی‌آپ‌های باز وجود نداشت، آن‌ها شوت‌های سختی بودند. سطح بسیار بالایی از تیراندازی بود. منظورم این است که اگر بروید به 16 شات کوحی نگاه کنید [Leonard] ساخته شده بود، او احتمالاً روی یکی، یا شاید دو مورد باز بود – جایی که مانند یک ارتباط نادرست وجود داشت. او باز بود. هر چیز دیگری ضربه سختی بود. اما او یک گام به عقب تر از مالک و تری داشت. ما دو برابر شدیم و او مجبور به عقب نشینی شد. بنابراین تیراندازی در سطح بسیار بالایی بود. اما من خسته بودم، مرد.منبع

به طور خاص از مربی براون چه آموخته اید؟

فاکس: من یک اد شیران کوچک گرفتم.

سابونیس: شگفت انگیز بود. او با هواداران وارد ماجرا می شود که انگار فقط یک مصاحبه بوده است.

نه اصلا! اصلا. من نباید چنین واکنشی نشان می دادم. بد من

دآرون، تو همیشه کسی بودی که برنده می شدی – علاوه بر چند سال اول حضورت با کینگز. در مورد آن تنظیم با من صحبت کنید. آیا مقابله با آن سخت بود؟

تو چطور، دومانتاس؟

سابونیس: قطعا متفاوت بود. گذراندن پنج سال و نیم، شش سال در ایندیانا برای آمدن به تیم با انتظارات زیاد به عنوان یک بازیکن و به عنوان یک رقیب. این چیزی است که شما همیشه منتظر آن هستید. احساس می‌کنم امسال همه هیجان‌زده بودند که وارد بازی شوند و واقعاً خوب کار کنند، زیرا سال را بسیار سرگرم‌کننده‌تر می‌کند، و با هم تیمی‌هایی که به یکدیگر اهمیت می‌دهند، کار را آسان‌تر می‌کند. احساس می‌کنم تا الان همه عاشق این فصل بوده‌اند، و بهترین‌ها هنوز در راه است.

این چه شکلی بود؟

فاکس: اوه، برای من، واقعاً یک طرز فکر رهبری است. من احساس می کنم که او آن را وارد کرده است. بدیهی است که او مردی است که قهرمانی های زیادی را به دست آورده است. بنابراین فقط توانایی داشتن آن، رفتن به بازی‌ها، رفتن به تمرینات، زمانی که در یک رگبار شکست در یک رگبار برد هستیم، این به نظر می‌رسد، و من احساس می‌کنم که او در این زمینه به من کمک زیادی کرده است.

روباه: لعنتی، مرد! من باید رپ گوش کنم؟

سابونیس: غیر از چیزی که بچه ها در رختکن به آن گوش می دهند، من اد شیرن را هم گرفتم. او اولین کنسرتی بود که من هم رفتم.

سابونیس: مربی هر روز برای تمرین وارد می شود و تمام کادر مربیگری در آن حضور دارند. همانطور که او می گوید، آنها ما را مسئول می دانند. آنها ما را هل می دهند. روزی نیست که بگذرد بنابراین این واقعاً در طول فصل مهم است، زیرا فقط ما را برای لحظات مهم آماده می کند.

من یک روزنامه نگار موسیقی هستم. شما چه نوع موسیقی گوش می دهید؟


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: