نوردستروم از ویرجیل آبلو با کپسولی از قطعات جدید از رنگ‌های سفید، اشک جین و موارد دیگر تجلیل می‌کند.

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: فنجان قهوه و فنجان

اولین راه‌اندازی برای خرید آنلاین و همچنین در مکان‌های انتخابی Nordstrom تا پایان اکتبر در دسترس خواهد بود.

یک لوگو ما از دهه 1970 استفاده نکرده ایم، اما امروز تازه و مرتبط به نظر می رسد. آنها همچنین راهی برای تبدیل سبک دست گرافیتی او به یک تایپ فیس پیدا کردند که چندین قطعه مانند ژاکت های دانشگاهی را تزئین می کند – موردی که ویرجیل به ویژه در مجموعه هایش به آن علاقه داشت.

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: ‏‏پوشاک‏، ‏پوشاک‏ و ‏تی شرت‏‏‏‏

همانطور که بسیاری از زمان درگذشت وی در ماه نوامبر گفته اند، طراح فقید ویرجیل آبلو دائماً در حال کار و همکاری بر روی چیزی، هر چیزی بود. همه چيز، همیشه. امروز فروشگاه بزرگ Nordstrom یک کپسول جدید را معرفی کرد که تعدادی از پروژه های شاخص طراح را زیر یک بنر ادغام می کند. این کپسول که با مشارکت املاک Abloh ساخته شده است، دارای لباس و سایر محصولاتی است که فعالیت گسترده چند رشته ای Abloh را در بر می گیرد، در برچسب مد او Off-White، استودیو خلاق آلاسکا آلاسکا، فروشگاه هنری Canary Yellow، و کالاهای کلیسا و ایالت از “شکل های سخنرانی” گذشته نگر که در حال حاضر در موزه بروکلین در معرض دید قرار دارد. (نوردستروم نیز حامی اصلی نمایشگاه است و تصاویر کمپین در محوطه هنرهای زیبای داخل موزه گرفته شده است.)

کلاه بیسبال با لوگوی مایل به سفید دوزی شده

این کپسول که Concept 018: Virgil Abloh Securities نام دارد، آخرین قسمت از مجموعه‌ها و پاپ‌آپ‌های در حال اجرا «New [email protected]» است که قبلاً برندهایی مانند Dior، Thom Browne، 1017 ALYX 9SM و Fear را برجسته کرده است. از خدا

لیوان سرامیکی BKM موزه بروکلین

منبع

انتشار دومی که قرار است در اواسط سپتامبر منتشر شود، دو همکاری دیگر با برند Denim Tears Tremaine Emory و Sal Barbier اسکیت‌بورد آمریکایی را مورد توجه قرار می‌دهد: اولی دارای هودی «Pyrex Tears» است، یک ریف لذت‌بخش دیگر بر روی طراحی‌های اولیه Abloh. دومی، عرشه‌های اسکیت، پوشاک و کفش‌های کتانی با مارک مایل به سفید. همچنین مجموعه‌ای از چهار عطر خنثی از نظر جنسیت از اولین مجموعه زیبایی Off-White به نام Paperwork وجود خواهد داشت که Abloh آن را برای تشویق پتانسیل انسانی فرموله کرده است.

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: پوشاک، کلاه، کلاه، کلاه و کلاه

اولین راه‌اندازی که هم‌اکنون در وب‌سایت Nordstrom در دسترس است، شامل لوح‌های جدیدی از محصولات با نام تجاری Off-White و Nordstrom است که شامل پوشاک مردانه و زنانه، کفش و لوازم جانبی، علاوه بر کالاهای انتخابی کلیسا و ایالت است. موارد برجسته عبارتند از یک جفت شلوار کار دیکی با چاپ روی صفحه، یک کیف دستی به رنگ آبی آسمانی با نقش برجسته سوراخ‌های «شهاب» آبلو، و یک ست پیراهن فلانل و کت که به نمونه‌های اولیه «Pyrex 23» آبلو اشاره می‌کند. به گفته جیان دلئون، مدیر مد و تحریریه مردان Nordstrom، احیای مجدد و بازی با نشانه‌های برند بخش کلیدی این فرآیند بود.