نوآ اشنپ تایید کرد که شخصیت «چیزهای عجیب» ویل بایرز همجنس گرا است

“من پست کردم که زیاد به آن فکر نکردم، اما بدیهی است که به احساسات او آسیب رساند. بنابراین، همانطور که باید، عذرخواهی کردم و او کاملاً با آن مشکلی نداشت، و گفت: “متاسفم که چگونه واکنش نشان دادم.” «همه چیز خوب بود. من او را دوست دارم. من مثل بزرگترین طرفدار موسیقی او هستم و این را به او گفتم. من فکر می کردم، شما به معنای واقعی کلمه الگوی من هستید. همه چیز خوبه.”منبع

این در پاسخ به خطی در فصل سوم که جرقه های تئوری های بیشتری را برانگیخته بود، ظاهر شد. مایک در طول مشاجره با ویل می‌گوید: «تقصیر من نیست که شما دختران را دوست ندارید» و اگرچه ولفهارد این موضوع را نادیده گرفت که آیا این خط به صراحت در مورد تمایلات جنسی ویل است یا خیر. در یک هالیوود ریپورتر مصاحبه، موضوع را در ذهن مردم نگه داشت. ولی فصل چهار واضح تر است، از جمله صحنه هایی که ویل در مورد رابطه یازده و مایک به عنوان یک نماینده برای خودش صحبت می کند. “وقتی متفاوت هستید، گاهی اوقات احساس می کنید که اشتباه می کنید. اما شما به او احساس می کنید که اصلاً اشتباه نمی کند. مثل اینکه او برای متفاوت بودن بهتر است و این به او شهامت مبارزه را می دهد. پس از آن یک گفتگوی عاطفی و حمایتی با برادر بزرگترش، جاناتان، انجام می شود.

ماه مه گذشته، زمانی که نیمه اول چیزهای غریبفصل چهارم حذف شد، نوآ اشنپ مبهم بود چه زمانی تنوع پرسید اگر بسیاری از بینندگان وقتی استنباط کردند که شخصیت او ویل همجنس‌گرا است درست می‌گفتند: این بازیگر گفت که جنسیت ویل «به تفسیر مخاطب بستگی دارد». اما اکنون که فصل کامل تمام شده است و احساسات او نسبت به بهترین دوستش مایک (فین ولفهارد) آشکارتر شده است، شاپ همجنسگرایی ویل را تایید کرد. گفتن تنوع او قبل از اینکه همه چیز در قسمت‌های جدید مشخص شود، برای جلوگیری از پخش اسپویل‌ها ساده‌تر عمل می‌کرد. اکنون که او بزرگتر شده است، آنها آن را به یک چیز بسیار واقعی و بدیهی تبدیل کردند. اکنون 100 درصد مشخص است که او همجنسگرا است و مایک را دوست دارد. “اما قبلا، قوس کند بود. من فکر می‌کنم این کار بسیار زیبا انجام شده است، زیرا ساختن یک شخصیت بسیار آسان است، درست مثل اینکه ناگهان همجنس‌گرا باشد.»

اشنپ گفت: «این فصل کاملاً واضح است که ویل نسبت به مایک احساسات دارد تنوع در مصاحبه اخیر و ساده تر خود. “آنها عمداً در چند فصل گذشته این کار را انجام داده اند. حتی در فصل 1، آنها به آن اشاره کردند و به آرامی، به آرامی آن خط داستانی را توسعه دادند. فکر می‌کنم برای فصل 4، فقط من نقش این شخصیت را بازی می‌کردم که دوست صمیمی‌اش را دوست دارد، اما با این که بداند پذیرفته می‌شود یا نه، و احساس اشتباه می‌کند و به او تعلق ندارد، دست و پنجه نرم می‌کند.»

طرفداران از زمان شروع نمایش در سال 2016 در مورد تمایلات جنسی ویل کنجکاو بودند. در سال 2018، چیزهای غریب کتاب همراه موجود است طرح اولیه نمایش توسط برادران دافر: در حالی که بازی اولیه تفاوت های کلیدی با آنچه در نهایت نمایش پیدا شد (مثلاً عنوان و محیط آن) داشت. ، یک شخصیت به نام “ویل بایرز، دوازده، [who] این یک بچه شیرین و حساس با مسائل مربوط به هویت جنسی است.

از Schnapp نیز در مورد آن سوال شد یک TikTok بسیار مورد بحث و پس از حذف او آن را به اشتراک گذاشت که در آن مکالمه ای با دی ام وجود داشت که در آن دوجا گربه از او پرسید که آیا همبازی اش جوزف کوین مجرد است یا نه، و او به او گفت که «به DM هایش برود». این نوازنده ناامید بعداً رفتار خود را به عنوان یک مار مرزی توصیف کرد، اگرچه اشنپ گفت تنوع که او عذرخواهی کرده بود و آن دو در شرایط خوبی بازگشتند.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: