نمی توانید هزینه سقوط کارتیه را بپردازید؟ در عوض این را بخرید

Casalegno به قدری برای Softwatch سخت گرفت که شروع به تماس با هر کسی کرد که اطلاعاتی در مورد آن داشت، از جمله کلکسیونرهای دیگر و واردکننده ای که مسئول آوردن این قطعات به ایتالیا، جایی که او مستقر است، بود. همانطور که Casalegno آماده بود تا گزارش خود را در وب سایت خود به اشتراک بگذارد من کاسا هستماو زیرکانه دوجین ساعت نرم افزاری دیگر خرید در حالی که قیمت ها هنوز در زیرزمین بود. جاسپر لیجفرینگ، مالک Amsterdam Vintage Watches می‌گوید: «Andrea تأثیر زیادی در افزایش محبوبیت Softwatch داشت.منبع پوشش ساعت داخلی بیشتری می خواهید؟ Get Box + Papers، خبرنامه GQ که به دنیای ساعت اختصاص دارد، هر پنجشنبه به صندوق ورودی شما ارسال می شود. اینجا ثبت نام کنید.

اما Softwatch در سال‌های اخیر محبوبیت زیادی پیدا کرده است، تا حد زیادی به لطف مجموعه‌دارانی مانند Casalegno، که برای اولین بار در اواسط دهه 2010 با آن برخورد کردند. مانند بسیاری از طرفداران ساعت، Casalegno رویای داشتن یک Crash را در سر داشت و در نظر داشت یک نسخه معروف از این مدل را خریداری کند. چرچیل. درعوض، یک شب در مستی از جشن تولد 18 سالگی یکی از دوستانش به خانه آمد و یک ساعت نرم افزاری برای فروش در eBay به قیمت حدود 180 پوند پیدا کرد. کازالگنو گفت: “من در حراج برنده شدم و آن را فراموش کردم.” “یک ماه بعد، من یک جعبه را در پست باز کردم و آنجا بود، زیبا و روی مچ بسیار زیبا.”

Cartier Crash ساعتی است که من فقط از راه دور آن را تحسین کرده ام. این یک ذره در قلب است: Crash، شاهکار برجسته جواهرساز در سال 1967، یک ساعت تمام دوران است. اما در چند سال گذشته، کراش ها از نظر ارزش به شدت افزایش یافته اند و در حراج به اوج خود رسیده اند سال گذشته بیش از 1 میلیون دلار– تا حدی به لطف ارتباط آن با مجموعه‌داران تأثیرگذاری مانند تایلر، خالق. با این حال، روزنه‌ای از امید برای هواداران کرش با کیف پول نازک‌تری مانند من باقی می‌ماند.

ساعت نرم‌افزاری Exaequo ساعتی شبیه چرخ کاممبر است که در یک عصر گرم تابستانی کنار گذاشته شده است. این قطعه یک داستان کاملاً پس زمینه دارد. به گفته آندریا کازالگنو از I Am Casa، که به کشف تاریخچه این ساعت ها کمک کرد، فیلیپ مولر، بنیانگذار Exaequo، با “سالوادور دالی” برخورد کرد.از هم پاشیدگی تداوم حافظهو بلافاصله می دانست که پایه و اساس یک مدل جدید را دارد. از Crash اغلب به عنوان “دالی مانند” یاد می شود، اما ساعت نرم افزاری است. در حقیقت با الهام از هنرمند اسپانیایی: مولر شکل قاب را مستقیماً بر روی یکی از ساعت های ذوب نقاشی قرار داد. یک ساعت واقعی زمان دقیق را به ما می دهد. ساعت های دالی بی انتها هستند موزه دالی. “با نرم کردن ساعت، عملکرد آن غیرممکن می شود و بنابراین به ابدیت اشاره می کند.”

Exaequo Softwatch را در سال 1990 راه اندازی کرد، اما به دلیل یک اشتباه قانونی، این شرکت تنها هشت سال دیگر دوام آورد. مولر صرفاً به الهام گرفتن از دالی راضی نبود. او می خواست که اشاره حتی واضح تر باشد. بنابراین، بدون کسب اجازه از املاک هنرمند، Exaequo شروع به چاپ امضای دالی روی صفحه و جعبه‌های ساعت کرد. طبیعتاً این امر با نمایندگان دالی که از اگزائکو شکایت کردند مستقیماً وجود نداشت. این شرکت در سال 1998 تعطیل شد و Softwatch برای سال‌های متمادی در زمان گم شد.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: