نماینده کنگره سر اسنیکر در حال مبارزه برای تنها ملت است

یه چیز دیگه: بحث بر سر این است که آیا آدیداس سامبا، کفش کتانی بی چون و چرای حال حاضر، پخته شده است یا هنوز خنک است.. در این مورد از کجا می آیی؟
من یک جفت آدیداس سامباس قدیمی دارم، زیرا زمانی که شورت آمبرو هنوز یک چیز بود، همه سامباس می پوشیدند. پس الان آنها را نمی پوشم. اما من فکر می کنم سامباس با یک کت و شلوار جذاب به نظر می رسد. نه در کنگره بیرون رفتن برای شام در محیطی معمولی تر. اما من نمی‌دانم که سامباس می‌تواند در صحن مجلس جای بگیرد. من نمی دانم که آیا سامبا برای هیل آماده است یا خیر.منبع

در دفتر بیضی چه کفش کتانی می پوشید؟
من مدل Jordan IV Retros را می پوشم. به آنها می گویند 11Lab4 مشکی. این یک چرم کاملاً ثبت شده، مشکی جردن IV است.

من می خواهم از شما در مورد آن کفش های کتانی لباس بپرسم. چون دیدم که انجمن کفش های کتانی بیانیه ای در حمایت از مک کارتی و جفریس منتشر کردند که آن ها را برای بیضی پوشیده بودند. اما موضع شما در مورد ویژگی های زیبایی شناختی واقعی کفش های کتانی لباس چیست؟ شما یک مرد جردنی هستید – باید اعتراف کنید که کفش‌های کتانی لباس جالب نیستند، درست است؟
گوش کن، من می خواهم آنها سر راه من بیایند. من می خواهم آنها را در جردن ببینم، می خواهم آنها را در دانکس ببینم. اما گوش کن، من همین الان با کفش های کتانی مجلسی راه وسط را می روم. ظاهر رسمی‌تری دارد، اما راحت‌تر است. ما فقط زیاد حرکت و راه رفتن در اینجا انجام می دهیم که تمام روز را با کفش های آکسفورد بپوشیم. و منظورم این است که حتی افرادی که من را با لباس های جردن می بینند، که کفش های آکسفورد، کفش های لوفر می پوشند، به سراغ من می آیند و اینطور هستند، مرد، ای کاش می توانستم کفش ورزشی بپوشم. پاهایم می کشند [me]. و من مانند، خوب، شما می توانید.

در این مرحله چند عضو دارید؟
بنابراین، من و چاوز-دِرِمر، نماینده کنگره، این گروه را راه‌اندازی کردیم و در حال حاضر در حال جذب اعضا هستیم. ما یک دوجین داریم. اما من فکر می کنم که به زودی ما چیزهای بیشتری خواهیم داشت، زیرا ما تصمیم گرفتیم که این فقط یک گردهمایی برای اعضا نباشد. همچنین گروهی برای کارکنان است، گروهی برای خانواده هایی که بچه های خود را به اینجا می آورند. بچه ها همه کفش کتانی می پوشند. بنابراین پل ارتباطی بین نسل‌ها است که واقعاً جالب است.

به نظر می رسد که شما بزرگترین کفش کتانی در کاپیتول هیل هستید.
در حال حاضر هیچ کس من را برای این عنوان به چالش نمی کشد. اما تعداد زیادی از مردم هستند که به دلیل قدم زدن در ساختمان کاپیتول کفش‌های کتانی می‌پوشند.[the floors are] همه از سنگ مرمر ساخته شده اند، بنابراین بسیاری از زنان کنگره در هر دو طرف کفش های کتانی می پوشند. و به این ترتیب این ایده مطرح شد: هی، بیایید یک گروه ورزشی برای کفش های ورزشی راه اندازی کنیم. باز هم، یک روش دو حزبی برای اینکه مردم در اتاق در مورد چیز دیگری غیر از سیاست صحبت کنند تا بتوانیم چیزی در مورد یکدیگر بیاموزیم.

دیدم که دی جی خالد جردنز را به State of the Union پوشیدی.
نتوانستم او را مهمان خود کنم. پس او را به روح آوردم.

و سپس بدیهی است که چون مک کارتی و حکیم تصمیم گرفتند برای کاخ سفید کفش‌های کتانی بپوشند، این نوع بحث کل این بحث را مطرح کرد که آیا کفش‌های کتانی لباس مناسبی هستند یا نه. و من اتفاقاً معتقدم که پاسخ این است که آنها هستند – فقط به کفش ورزشی بستگی دارد. من یک جفت جردن Elevens گرفتم که از Space Jam هستند، که از چرم مشکی جردن هستند. من آنهایی را با کت و شلوار می پوشم، برای کارهای کراوات مشکی.