نحوه پیوستن به GQ3 | GQ

توکن های GQ3 Issue 001 در بلاک چین اتریوم هستند، بنابراین شما به یک کیف پول دیجیتال نیاز دارید. اما اگر نمی‌خواهید نیازی به خرید ارز دیجیتال ندارید، می‌توانید با کارت اعتباری پرداخت کنید.

مرحله 4: آثار هنری GQ3 Issue 001 خود را مشاهده کنید

مرحله 5: بازدید GQ3.io در 13 مارس برای مطالبه مزایای خود

منبع

مرحله 2: وارد لیست مجاز شوید
اگر در این صفحه هستید، دسترسی ویژه به لیست مجاز را فقط برای شما آزاد می کنیم GQ خواننده این لینک را بزنیدو اگر یکی از 200 نفر اولی هستید که این کار را انجام می‌دهند، از ساعت 1 بعد از ظهر به وقت شرقی چهارشنبه در فهرستی قرار خواهید گرفت که می‌توانید آن را برش بزنید. اگر این لیست بسته است و شما در 200 مورد اول موفق به خرید نشدید، همچنان می‌توانید در طول فروش عمومی خرید کنید—که از ساعت 2 بعدازظهر به وقت شرقی چهارشنبه، 8 مارس شروع می‌شود. البته، می‌توانید آن را نیز دنبال کنید. GQ3 در توییتر یا ملحق شوید GQ3 در Discord برای فرصت های دیگر برای پیوستن به لیست مجاز.

برای ذخیره سازی GQ3 Issue 001 NFT به یک کیف پول دیجیتالی نیاز دارید. خوشبختانه، مجموعه ای از گزینه ها برای انتخاب وجود دارد. Metamask یکی از محبوب ترین ها است که دستورالعمل های آسان برای دنبال کردن در آن وجود دارد چگونه یکی را راه اندازی کنیم. فقط به یاد داشته باشید: خواندن تمام اطلاعات امنیتی هنگام تنظیم کیف پول دیجیتال مهم است تا مطمئن شوید که می توانید اعتبارنامه خود را ایمن نگه دارید.

مرحله 1: یک کیف پول دیجیتال راه اندازی کنید

بنابراین چگونه می‌توانید یک GQ3 NFT بخرید؟ و مهمتر از همه، وقتی انجام می دهید چه چیزی بدست می آورید؟


احتمالاً تا به حال این را شنیده اید GQ دارد آن را رها می کند اولین NFT های هنر دیجیتال. مجموعه GQ3 Issue 001: Change Is Good با 1661 توکن، دسترسی بی سابقه ای به GQ دنیایی با تجربیات انحصاری و نسخه محدود و تعدادی هنر دیجیتال خیره‌کننده از گروهی متنوع از خلاقان هیجان‌انگیز.

در روز چهارشنبه، 8 مارس، می‌توانید یک توکن GQ3 Issue 001 را خریداری کنید GQ3.io. اگر یک مکان در لیست مجاز دارید، می توانید قبل از باز شدن فروش عمومی، آن را خریداری کنید. اما اگر این کار را نکردید – نگران نباشید! اگر توکن‌ها هنوز در دسترس هستند، همچنان می‌توانید در حین فروش عمومی خرید کنید. هنگامی که به GQ3.io رسیدید، این فرآیند ساده است – برای اتصال کیف پول دیجیتال خود و پرداخت با ارز دیجیتال، روی Mint کلیک می‌کنید یا روی Pay With Card کلیک می‌کنید و کیف پول دیجیتال خود را پس از پرداخت وصل می‌کنید.

ما چاک اندرسون جادوگر گرافیک، REO آینده‌پژوه هوش مصنوعی، کلسی نیزیولک استاد طراحی پانک و ستاره نوظهور انیمه، Serwah Attafuah را برای این مجموعه گرد هم آوردیم، به شما فرصتی دادیم تا با آنها ملاقات کنید، و حتی برخی از آنها را به اشتراک گذاشتیم. پیش نمایش ها از کار آنها

چطور یکی به دست می آوری؟

مجموعه GQ3 Issue 001 به عنوان یک ضرابخانه کور در حال حذف شدن است. نعناع کور به این معنی است که شما بدون اینکه بدانید دقیقاً کدام اثر هنری را دریافت خواهید کرد، ضرب می‌زنید – با اطمینان از اینکه همه شانس برابری برای دریافت آثار هنری از همه هنرمندان برجسته ما دارند. همچنین هنگامی که اثر هنری در روز پنجشنبه، 9 مارس رونمایی شود، شگفتی هیجان انگیزی ایجاد خواهد کرد. GQ3 در توییتر و GQ3 در Discordپس به ما بپیوندید

مرحله 3: بازدید GQ3.io در 8 مارس برای خرید یکی


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: