نحوه پوشیدن دکمه سرآستین – کت شلوار جامه سرا

استفاده از دکمه سرآستین پس از دستیابی به آنها ساده است، که ممکن است در ابتدا مشکل باشد زیرا از یک دست استفاده می کنید. کاملا. این یک فرصت عالی برای جمع کردن کل گروه خود است. این یک راه عالی برای جمع کردن همه چیز خواهد بود. اکنون که اصول پوشیدن دکمه سرآستین را می دانید، در اینجا یک دور سوال با سرعت رعد و برق وجود دارد. نحوه قرار دادن و پوشیدن صحیح دکمه سرآستین بیشتر به نوع سرآستین پیراهن بستگی دارد. بسته شدن ضامن به قسمت پایین cufflink اشاره دارد. سر تزئینی باید در پایین مچ دست شما باشد. آنها سوراخ های دکمه ای را روی سرآستین شما اضافه می کنند، جایی که می توانید پست های قطعه خود را وارد کنید. فیبر کربن یک ماده بسیار قوی برای دکمه سر دست است. این بسته شدن پشت نهنگ نامگذاری شده است زیرا زمانی که پست برای بسته شدن آن بسته می شود شبیه یک داستان نهنگ است. سپس، می توانید آنها را نزد یک خیاط ببرید تا آنها را تبدیل کنند تا آنها نیز بتوانند دکمه سرآستین را در خود جای دهند! برخی دارای درب هایی هستند که در جای خود قفل می شوند و برخی دیگر ندارند.

پایه دکمه سرآستین خود را از سوراخ ها وارد کنید. با بستن بند، دکمه سرآستین را در جای خود محکم کنید. این مکانیسم قفل است که دکمه سرآستین را در جای خود می بندد، بنابراین نمی افتد. سر هر طرف از هر طرف کاف لغزیده است. کاف را روی خود به عقب تا کنید. قسمت های داخلی کاف به هم فشرده می شود. آنها هر کت و شلوار یا پیراهن لباسی را فوراً شیک می کنند. فلز گزینه ای براق و بادوام است که می تواند به دلخواه شما ساده یا آراسته باشد. شما می خواهید مطمئن شوید که دکمه سرآستین شما به درستی در هر سوراخ دکمه قرار داده شده است. نمی توان منکر فاکتور جالب دکمه سرآستین شد. معمولاً آنها را همراه با کت و شلوارهای کت و شلواری و نیمه رسمی پیدا خواهید کرد ، اگرچه آنها فقط به این موارد محدود نمی شوند. برخی از مردان نیز آنها را به پیراهن های معمولی تر اضافه می کنند. و اگر فکر می کنید که فقط یک کالیبر مشخص از مردان می توانند دکمه سر دست بپوشند، مجله خبری tshirtbaz دوباره فکر کنید.

نوع متریالی که انتخاب می کنید تعیین می کند که دکمه سرآستین شما تا چه حد فانتزی و مجلل است. روند پیراهنهایی با سرآستینهای بشکهای قابل تبدیل بسیار مشابه است، اگرچه کمی متفاوت است. اگرچه این نسخه بسیار متفاوت از نسخه های دیگر است، اما استفاده از آن بسیار آسان است. سر یا صورت جلو، قسمت تزئینی است که رو به بیرون است. این قسمتی است که همه روی مچ دست شما خواهند دید. لزوماً نیازی نیست که دکمه سرآستین شما با کت و شلوار شما همخوانی داشته باشد. برای یک دکمه سرآستین نیمه رسمی، مادر مروارید انتخابی زیبا و ملایم برای دکمه سرآستین شماست. اگر گل میخ و دکمه سرآستین شما با هم مطابقت ندارند، با یک لباس پیچیده تطابق آشکاری دارند. چگونه کاف را با دکمه سرآستین به درستی ببندیم؟ این گزینه براق تر است، اما با فرهنگ نیز به نظر می رسد. اگر از نوع گیره دکمه سرآستین استفاده می کنید، ضامن را ببندید تا دکمه سرآستین در جای خود قفل شود.

اگر مایل به استفاده از دکمه سرآستین هستید، لازم نیست فقط پیراهن سرآستین فرانسوی بخرید. و از آنجایی که دکمه سرآستین در آنجا قرار دارد، اطمینان حاصل کنید که درک کلی از سرآستین های مختلف پیراهن دارید. اطمینان حاصل کنید که سوراخ های دکمه در یک راستا قرار دارند. نگران نباشید؛ هر کسی می تواند و باید در مواقع لزوم دکمه سر دست بزند. به صورت عمودی شروع می شود و زمانی که آن را از سوراخ دکمه وارد می کنید به عنوان یک پست عمل می کند. هنگام پوشیدن پیراهن تاکسیدو، باید به خاطر داشته باشید که پیراهن دکمه های معمولی ندارد. همچنین قطعه ای است که سر و ضامن را به هم متصل می کند. برای بازخوانی سریع یا برای هر سؤال مهمی که ممکن است از دست داده باشیم، به این پرسشنامه ها مراجعه کنید. سرآستین های گره ابریشمی دارای دو توپ گره دار هستند که با طناب ابریشمی به هم متصل شده اند. پایه قسمتی است که از طریق سوراخ دکمه در کاف می لغزد. اگر نگران این هستید که دکمه سرآستین ممکن است بیهوده باشد زیرا کت کت و شلوار شما آنها را پنهان می کند، نگران نباشید.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد مجله خبری tshirtbaz لطفا به بازدید از وب سایت ما.