نحوه خرید رولکس همین الان

سیلور می‌گوید بازگشت ساعت‌های کوچک‌تر نیز به این تجارت کمک کرده است و مردان به دنبال قاب‌های 36 میلی‌متری بسیاری از مدل‌های Rolex Oyster در دهه‌های 70، 80 و 90 هستند.

سیلور می‌گوید: «همیشه کمی انتظار برای قطعات وضعیتی مانند دیتونای فولادی و غیره وجود داشت، اما اگر چیزی از محدوده معمولی می‌خواستید، می‌توانید به راحتی آن را به دست آورید.» حالا که تغییر کرده است – ما پیشنهادات قدیمی خود را از سن بالای 30 سال به بیش از 20 سال تغییر داده ایم. بسیاری از مشتریان نیز به دنبال ساعت های سال تولد به ما مراجعه می کنند تا به پسر یا دختر خود 18 سال بدهند.هفتم یا 21خیابان هدیه تولد.”

فیش می‌گوید: «Reference 116600 Sea-Dweller احتمالاً کوتاه‌ترین دوره تولید را در بین رولکس‌های مدرن داشت – فقط سه سال – و در حال حاضر با قیمت 18000 تا 19000 دلار قابل تهیه است. اما وقتی افراد بیشتری متوجه شوند که چقدر خوب است، من فکر می کنم قیمت شروع به افزایش خواهد کرد.منبع

قیمت پایه رولکس مردانه در شرکت Vintage Watch بین 65000 تا 7500 دلار است که به شما یک Oyster Perpetual فولادی با صفحه نقره ای، مشکی یا خاکستری آبی را می دهد.

فیش می‌گوید: «اگر رابطه‌ای با یک خرده‌فروش مجاز رولکس دارید، عالی است، اما جو معمولی که برای خرید یک ساعت رویایی وارد فروشگاه رولکس می‌شود، شانس زیادی ندارد. اگرچه این وضعیت باعث افزایش تقاضا برای مدل‌های قدیمی و قدیمی رولکس در سراسر جهان شده است، او معتقد است هنوز برخی از آنها کمتر از ارزش‌گذاری شده هستند.

یکی دیگر از فروشنده های باسابقه بریتانیا، چارلز فیش، با Silver هم در مورد دشواری خرید رولکس کاملاً جدید و هم در مورد این واقعیت که خبر خوبی برای خرده فروشان قبلی بوده است موافق است.

سیلور می‌گوید یکی از جذابیت‌های رولکس قبلاً ترکیب کیفیت و دسترسی آن بوده است – اما افزایش تقاضا باعث کاهش دومی شده است.

علامت گذاری یک مناسبت بزرگ

پیش مالک شدن


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: