نحوه استفاده از ادکلن بدون زیاده روی

وقتی عطری را می‌خرید، احتمالاً روی بطری عطری مانند Eau du Toilette یا Parfum مشخص می‌شود. اینها مختصر سطوح مختلف غلظت عطر هستند. و هر چه عطر غلیظ‌تر باشد، گران‌تر است – اما بهتر است سیلو یا قالب (“ردی” که هنگام دور شدن از خود می گذارد، و همچنین شعاعی که در حالت سکون در اطراف شما ایجاد می کند)، و غلظت بالاتر معمولاً نشان دهنده طول عمر بهتر است.

واقعاً قضاوت در مورد بوی خود بسیار دشوار است. بنابراین از شریک یا دوست خود بپرسید. با من بگو: «برادر، حال من چطور است سیلو همین الان؟”

نحوه استفاده از ادکلن جامد

این بدان معنا نیست که شما باید از بالا خرید کنید، زیرا ممکن است چیزی ظریف یا کوتاه بخواهید. مهم‌تر این است که قبل از خرید این دسته‌بندی‌ها را درک کنید و قبل از درخواست

همراه با اطلاعات بالا در مورد غلظت عطر، در اینجا سه ​​مورد وجود دارد که به شما کمک می کند تا ادکلن را به طور صحیح و موثر استفاده کنید.

  1. روی پوست تمیز بمالید: همین امر در مورد هر محصول و اثر بخشی آن صدق می کند. اگر می‌خواهید بهترین مزایا را داشته باشید، باید با یک بوم تمیز و تازه شروع کنید – به این ترتیب، هیچ عرق، سبوم یا سایر تجمعات با روغن‌های عطر تداخل نمی‌کند.
  2. نقاط نبض را هدف قرار دهید: نقاطی را روی مچ دست و گردن خود هدف بگیرید که بتوانید پمپاژ خون خود را از طریق وریدها احساس کنید. با استفاده از ادکلن روی این نقاط، “گرم ترین” نقاط بدن خود را هدف قرار می دهید. این بهترین رایحه/ریخته گری/سیلاژ را برای رایحه شما ایجاد می کند و به آن کمک می کند تا حداکثر پتانسیل خود را اجرا کند.
  3. از فاصله 6 اینچی استفاده کنید: این فاصله به شما امکان می دهد عطر را روی یک هدف خاص (نقطه نبض) متمرکز کنید، بدون اینکه آن را بیش از حد یا کمتر از آن متمرکز کنید. این تعادل عالی بین قرمز شدن پوست شما به دلیل غلظت زیاد الکل و از دست دادن بیش از حد ذرات ناشی از اسپریتز با هدف نامناسب است.
  4. با یک اسپریتز شروع کنید: به مچ دست خود ضربه بزنید و آنها را روی گردن خود بمالید. اگر بعد از چند بار پوشیدن احساس کردید که کافی نیست، یک دوم اضافه کنید.

از گرفتن نظر دوم نترسید

Eau Fraiche: سبک ترین غلظت روغن های عطر – فقط 1-3٪ روغن. برخی از افترشیوها و اسپری های بدن حتی ممکن است در این دسته قرار گیرند. به سرعت از بین خواهد رفت.

همه عطرها در بطری و پاشیده نمی شوند. برخی از آنها ادکلن های جامد هستند که معمولاً مومی هستند و می توانند مانند یک محصول مراقبت از پوست روی پوست ماساژ داده شوند.

ادو پرفیوم: غلظت 8-15 درصد به طور قابل توجهی قوی تر از EdT خواهد بود.

ادو تویلت: غلظت 5-8 درصد این به نوعی تمرکز “استاندارد” است.

ما به آنجا می رسیم. قبل از اینکه به نحوه استفاده صحیح و موثرتر از ادکلن بپردازیم، باید به یک نکته مهم بپردازیم: غلظت و قدرت ادکلن.

غلظت کلن استحکام آن را تعیین می کند

شما باید با رایحه خود آشنا شوید تا بدانید چه مقدار از آن باید استفاده شود و می توانید با درک تمرکز آن را بسنجید. اغلب نیازی به استفاده از یک EDP یا Extrait نیست، در حالی که یک EDC یا EDT ممکن است پس از دریافت بوی خاص از اسپریتز اضافی بهره مند شود.

بهترین راه برای استفاده از ادکلن

اگر نمی‌دانید چگونه از ادکلن استفاده کنید، بدانید که راه‌های بسیار زیادی وجود دارد، اما همه آنها مؤثر نیستند. من روش “آن را جلوی خودت اسپری کن و از آن عبور کن” را دیده ام که در تئوری عطر را در سراسر بدن شما پخش می کند. مسیر “مقداری روی یقه پیراهن خود اسپری کنید” وجود دارد که بسیار شبیه به Febreze است. یک دسته کامل از عطرهای مو وجود دارد. من توصیه نمی کنم ادکلن های استاندارد خود را روی موهای خود اسپری کنید، زیرا الکل زیادی در اکثر ادکلن ها وجود دارد که می تواند خشک و آسیب برساند. برخی از افراد همچنین یک ادکلن را به لوسیون بدن خود اسپری می کنند و سپس آن را در همه جا کف می کنند. این کار اضافی زیادی برای یک برنامه ناهموار و با تمرکز ضعیف است. بنابراین، بهترین راه برای استفاده از ادکلن چیست؟

پرفیوم یا اکستریت د پرفیوم: بالاترین غلظت، 15-30٪، اما برخی از گزینه های سنگین ممکن است تا 40٪ افزایش یابد.

ادوکلن: غلظت 3-5 درصد اگر عطری صرفاً برچسب “ادکلن” داشته باشد، احتمالاً در این محدوده قرار می گیرد.

وقتی از کلمه “ادکلن” استفاده می کنیم، فقط از یک اصطلاح مصرف کننده استفاده می کنیم که شامل همه عطرهایی است که به طور سنتی مردان را هدف قرار می دهد. به عبارت دقیق‌تر، عبارت «ادکلن» یکی از دسته‌های بسیاری از عطرها است. و از نظر تمرکز و قدرت هم یکی از ضعیف ترین دسته هاست.

برای این موارد، شما همچنان می خواهید نقاط پالس را هدف قرار دهید. با یک تکه محصول برای هر مچ دست و گردن شروع کنید، سپس ببینید مقدار آن چقدر خوب ریخته می شود و ماندگاری دارد. از آنجا مطابق با آن تنظیم کنید.



منبع