می خواهید بدانید چه چیزی باعث آکنه شما می شود؟ محل جوش ها را در نظر بگیرید

انگلمن خاطرنشان کرد: چند نوع مختلف از لکه‌ها وجود دارند که در اطراف دهان ظاهر می‌شوند (و عمیق می‌شوند)، و معمولاً هورمون‌ها برای هر کدام مقصر هستند.

منبع نحوه مبارزه با آکنه ناحیه T:

یک شکل “T” بزرگ را روی پیشانی خود، در سراسر پیشانی و پایین بینی تصور کنید. این “منطقه T” است و اغلب به عنوان یک ناحیه از صورت در کنار هم قرار می گیرد، زیرا به طور طبیعی در مقایسه با بقیه لیوان شما چرب ترین است. انگلمن توضیح می‌دهد: «این به لطف تعداد بیشتری از غدد چربی در این ناحیه است که این نقطه را به یک نقطه رایج برای جوش‌ها و جوش‌های سرسیاه تبدیل می‌کند، به‌ویژه برای نوجوانان و افرادی با نوع پوست چرب».

با این حال، آنها هستند به همان اندازه قابل تشخیص هستند، زیرا احتمالاً با برخی از عادت های شما سازگار هستند. و هنگامی که مقصر احتمالی را پیدا کردید، می توانید اقدامات پیشگیرانه را شروع کنید. و آن است محل از جوش شما که اغلب می تواند داستان منشا لکه را به شما بگوید. ممکن است عادت شما، محصول مو یا پوست یا حتی ژنتیک باشد. بنابراین برای بینش بیشتر در مورد مقصران مختلف (بر اساس محل های رایج جوش صورت)، ما باهوش دو پزشک برتر پوست را احضار کردیم: پزشک عمومی پوست. دکتر پیپا بووز و همچنین متخصص پوست و جراح دارای گواهی هیئت مدیره در نیویورک دکتر دندی انگلمن.

علت آکنه صورت بر اساس مکان

در مورد پیشانی به طور خاص، Bowes محصولات مو را که مردم استفاده می کنند نام می برد. جوش های پیشانی می تواند ناشی از محصولات ضخیم یا چرب استفاده شده در مو باشد، مانند ماسک مو یا ژل مو. این “آکنه پوماد” نامیده می شود و معمولاً پس از قطع محصولات برطرف می شود.

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: ‏‏‏بطری‏،‏ و ‏مواد آرایشی‏

انگلمن می گوید پس از استفاده از یک پاک کننده ملایم، یک تونر متعادل کننده پوست استفاده کنید. اگر متوجه شدید پوستتان در طول روز چرب می شود، آن را با کاغذ لکه دار بزنید تا روغن اضافی آن گرفته شود. تا سه بار در هفته، از یک لایه بردار شیمیایی برای متعادل کردن پوست، کاهش جوش ها و به حداقل رساندن لکه های فعلی و اسکارهای آکنه استفاده کنید. همچنین، حالت دهنده های روغنی را تعویض کنید و هنگام دوش گرفتن، همیشه موهای خود را تمیز کنید بعد از شامپو و حالت دهنده مو، برای شست و شوی کامل صورت از هر گونه مواد کمدوژنیک.

کاغذهای پاک کننده بوشیا (100 عدد)