مورد عجیب برد پیت و کت و شلوار کتان طالبی

این کت و شلوار در واقع آنقدر پیت است که به نظر می رسد او این استایل خاص را برای لباس پای پاریسی خود ساخته است. قطار گلوله تور مطبوعاتی، که در چند روز گذشته دو کت و شلوار فوق العاده مشابه دیگر را پوشیده است. او علاوه بر لباس نارنجی که در روز شنبه به تن کرد، در مراسم مطبوعاتی روز یکشنبه یک سبک زیپ‌دار متفاوت به رنگ خاکی پوشید و در روز دوشنبه در اولین اکران فیلم، یک استایل زیپ‌دار تقریباً یکسان با کتانی خاکستری به تن کرد. مدل دوم مانند نارنجی، با یک هنلی کنجکاو مشابه، یک جفت خلبان شیک و بند کشی گویا بود.

پیت، این بار با لباس کتانی خاکستری، با ضربه های بالا به سمت قطار گلوله اولین نمایش پاریس در 18 ژوئیه.پیر سو/ گتی ایماژ

برد پیت، با کتانی نارنجی، در این مراسم شرکت می کند قطار گلوله فوتوکال در 16 جولای در پاریس.استفان کاردیناله – کوربیس/گتی ایماژ

برای تبلیغ فیلم جدیدش، اکشن کمدی قطار گلوله، GQستاره روی جلد اوت اوت همانطور که فقط برد پیت می‌توانست روی رودخانه سن کشیده شد: ست تنه‌دار و نارنجی مایل به نارنجی با شلوار بند کشی (!)، یک تی شرت هنلی قرمز زنگ زده (که در کمال تعجب، ویژگی های بسته شدن قلاب و چشم به جای دکمه)، عینک آفتابی خلبانی زرد، و کفش ورزشی کشویی سفید. (با توجه به هوای گرم، همبازی او برایان تایری هنری نیز حرکت هوشمندانه‌ای را انجام داد و شلوار کوتاهی را به تن کرد که با کت و شلوار چهار سینه بنفش و بنفش او همخوانی داشت.) به نوعی، این کت و شلوار فوق‌العاده درخشان، اوج پیت است: او می‌توانست روی آن ژست بگیرد. یک فرش قرمز در پاریس، یا پیشنهاد انتخاب آب سرد یا دمای اتاق در آشپزخانه خانه او در هالیوود هیلز، و هر دو سناریو با این لباس منطقی خواهد بود.

هنگام تبلیغ یک فیلم در پاریس در طول موج گرما، زمانی که باید بین دو هدف مهم تعادل برقرار کنید: خوب به نظر رسیدن برای مطبوعات و عرق نکردن وزن بدن، چه لباسی می پوشد؟ برد پیت بر روی راه حل آشکار فرود آمد: یک کت و شلوار کتانی.

لباس پوشیدن یکنواخت – مخصوصاً زمانی که آن یونیفورم کمی دمدمی مزاج، بسیار وزش و لگد زدن روی فرش قرمز است – برای پیت 58 ساله مناسب است که در داستان جلد GQ خود گفته است خود را در “آخرین مرحله، این ترم یا سه ماهه آخر” از حرفه خود باشد. در یک نقطه خاص، چه ستاره سینما باشید چه نباشید، احتمالاً حق تجارت پشم نشاسته‌ای را برای بافت الیاف کتان تنفسی به دست آورده‌اید. به آن به‌عنوان یک نرم‌افزار آرامش‌بخش در نظر بگیرید: هر کجا که بروید، همان‌جا هستید.منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: