ملزومات ترس از خدا: همه چیز برای خرید از جسورانه ترین قیمت لیبل تاکنون

جدیدترین نسخه Essentials که با لباس‌های بیرونی شیک (به آن ژاکت زیپ کامل نگاه کنید!) و بافتنی‌های تنومند و فوق‌العاده دنج، نشان می‌دهد که لورنزو بهترین عملکرد را دارد. به‌عنوان پورتالی برای جهان ترس از خدا، که همه چیز را در بر می‌گیرد، از لباس‌های نفیس ساخت ایتالیا گرفته تا انواع عرق‌های سختی که برند به محبوبیت آن کمک کرده است، ابزاری مؤثر برای معرفی است. و همه چیز می تواند مال شما باشد – فعلا.

سر به حس برای مرور مجموعه کامل، یا به پیمایش ادامه دهید تا همه انتخاب‌های ما را ببینید.

همه محصولات برجسته در GQ به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع

عجله کنید: آخرین نسخه Fear of God Essentials رسماً در اینجا منتشر شده است. هنگامی که مغز متفکر FOG، جری لورنزو، خط تولید Essentials خود را در سال 2018 معرفی کرد، مشخص کرد که این خط تولید به گونه‌ای طراحی شده است که به تنهایی به‌عنوان یک برچسب کاملاً انتشاری با هویتی متمایز از پیشنهاد اصلی FOG طراحی شده است. (او در آن زمان به GQ توضیح داد: «فکر می‌کنم هدف دیگری دارد.) در سال‌های پس از آن، لورنزو به قول خود عمل کرد. اکنون جامع‌ترین نسخه Essentials از راه رسیده است، و کاملاً بی‌خطر است.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: