معرفی جعبه مورد علاقه GQ با نسخه محدود

هر زمان که اعتماد فکری GQ جمع می شود تا تصمیم بگیرد کدام محصولات را در جعبه قرار دهد، بحث بعدی می تواند کمی داغ شود. این بار نه، اما این بار، ما کاملاً موافق هستیم. همه وسایل موجود در مجموعه محدود بهار مورد علاقه ما، از فریم های دسته ای کوچک گرفته تا عطرهای طراحان پر زرق و برق، خوشایندهای همیشگی مردم هستند، چیزهایی که وقتی سرمای زمستان جای خود را به آب شدن بهار می دهد، بارها و بارها به آن ها بازگشته ایم. .

هر سه ماه یک‌بار، مجموعه‌ای از موارد مورد تأیید ویرایشگر GQ را در یک جعبه جمع می‌کنیم: لوازم ضروری لباس مردانه، محصولات آرایشی درجه یک، وسایلی که برای خود می‌خواهیم. سپس آن جعبه را ارسال می کنیم – که همیشه ارزش دارد مسیر بیشتر از هزینه – به خانه شما. (جزئیات بیشتر را می توانید مشاهده کنید اینجااما امروز یک جهش بزرگ برای GQ Box است. چرا؟ چون اولین بار را کنار می گذاریم مورد علاقه های بهار باکس، مجموعه‌ای که منحصراً به شلوغ‌ترین محصولات هوای گرمی که در چند ماه گذشته امتحان کرده‌ایم اختصاص داده شده است.

این بهترین قسمت است. از آنجایی که قبلاً مشترک GQ Box هستید، فقط 49 دلار می پردازید. و اگر هنوز مشترک نیستید، این را بهانه ای که نیاز دارید در نظر بگیرید آن اشتباه را اصلاح کنید بلافاصله. مستقیما.

داخل این نسخه بسیار ویژه جعبه جی کیو چیست؟ سؤال خوبی بود. زمانی که تصمیم گرفتیم محصولات بهار خود را مدیریت کنیم، خودخواهانه این کار را انجام دادیم. 9 مورد در اینجا نتیجه ساعت های بی شمار جستجو و آزمایش (و رد کردن) است. آن‌ها محصولاتی هستند که وقتی جلوی آینه یا زیر دوش می‌رفتیم مدام به آن‌ها برمی‌گشتیم—نمک‌های حمام ویبی که به شما کمک می‌کنند مانند یک پادشاه از فشار خارج شوید. جوراب‌های ساخت آمریکا که زیر شلوار جین شما ظاهر می‌شوند. کرم حالت دهنده ای که باعث می شود عادت باقالی خود را ترک کنید. بنابراین ما همه آنها را در یک جعبه مرتب جمع کردیم و یک معامله جهنمی انجام دادیم.منبع

(این جایی است که ما همچنین متذکر می شویم که هر جعبه GQ فقط 50 دلار قیمت دارد و یک اشتراک تمام سال – با 4 جعبه – فقط 190 دلار هزینه دارد. می توانید حساب را در آنجا انجام دهید …)


عینک آفتابی Sunksi “Yuba” در اقیانوس لاک پشت یا در جنگل شفاف

بنابراین، چه هزینه ای برای شما دارد؟

این به این دلیل است که این جعبه GQ نسخه محدود حاوی بیش از 229 دلار کالا است—دویست و بیست و نه دلار!—از برخی از آینده‌نگرترین برندهای صنعت. و این نسخه محدود است زیرا، خوب، ما تعداد زیادی از این جعبه ها را نمی سازیم.